1 (edytowany przez mike2352 2009-12-15 20:35:47)

Temat: Aukcja

No takiego tematu jeszcze nie było, przyznacie sami.

Pytanie, które do was skieruje brzmi tak : Podróba czy nie?

Sądząc po ilości komentarzy, gość jest chyba godny zaufania?

  link do aukcji--->>                    http://www.allegro.pl/item840835414_lacoste_touch_of_pink_90ml_tester_f_vat_kurier.html

(żeby nie było, zbliżają się święta, na prezent to, to;] )

konkurencyjna aukcja

http://www.allegro.pl/item844867160_lacoste_touch_of_pink.html

2

Odp: Aukcja

Jak na mój gust to oryginał, bo z tego co widzę te wody bujają się w takich cenach a nawet taniej:
http://www.allegro.pl/item852348081_lac … _wawa.html

3

Odp: Aukcja

hmm mi kiedys moj dobry ziomek co w tym siedzi, mowil, ze wszytsko co jest juz o 30% tansze niz w sklepie to na pewno podroba :)

4 (edytowany przez mike2352 2009-12-15 21:13:31)

Odp: Aukcja

no tez mysle ze oryginal ale wiesz, waham sie... chodzi tez o to ze poszedlem do douglasa i tam na wstepie zel do kąpieli lacoste - 94zl... a ta woda wlasnie 50ml za .... 239zlociszy... i se mowie, sory moja droga ale tego pachnidla nie dostaniesz. W gescie dobrej woli patrze na allegro jeszcze;]
Teraz tylko nie wiem czy lepiej kupic u tego na gorze czy u tej na dole... nie chodzi mi tu o cene(bo roznicy prawie nie ma) ale o to ze dolny link jest z jakiejs perfumerii ktora ma sklep swoj rzeczywisty a gosciu na gorze z tego co wiem nie ma sklepu... z kolei ta na dole chyba nie ma opakowania do tego perfumu. zdaje sie na wasze zdanie.


wiesz, tak tez nie mozna z gory zalozyc, bo widac ze ponad 1000-2000 os im zaufalo i wątpie zeby te 2tysie byly zadowolone z tandety z zolwiem zamiast krokodyla i nazwą la crosse zamiast lacoste;D
widac ze obydwoje sprzedawcow z tego zyje, na aukcjach mają same pachnidla. do tego to jest tester(wole tester niż gowno w zlotku bo mowi sie ze tester lepszy:P) czyli wychodzi taniej a lepiej.

5

Odp: Aukcja

sa tez takie akcje ze taniej sprzedaja testery, wiec moze byc true ten kosmetyk

6

Odp: Aukcja

i tak wszytsko jest rozlewne w polsce w małej wsi :P

7

Odp: Aukcja

tematyka niektórych postów nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać :P

8

Odp: Aukcja

Jeśli to ma być prezent to brałbym te z pudełkiem :P
A jeśli nie masz pewności co do oryginalności, możesz się przejść do jakiegoś Rossmana i poszukać jakiś innych kolorowych buteleczek.  Tam często mają fajne promocje no chyba że ma to być dokładnie to co w aukcji podałeś.
Ale jak kocha to wybaczy nawet jak bubel kupisz :P

9 (edytowany przez Bitels 2009-12-15 21:49:14)

Odp: Aukcja

ezay napisał/a:

i tak wszytsko jest rozlewne w polsce w małej wsi :P

a ja slyszalem ze pudzian to rozlewa ;p

10

Odp: Aukcja

pozatym myślisz że Twoja luba pozna się od razu czy kupiłeś oryginał czy podróbkę? słyszałem że w przypadku perfum, podróbka pachnie praktycznie identycznie jak oryginał (znawcy z przeczulonym węchem może znajdą różnicę) jednak zapach jest po prostu mniej trwały - perfumą spryskasz coś raz, pachnie przez kilka dni intensywnie, podróbką trochę krócej. a tak btw perfumy to strata pieniędzy :D myć się trzeba a nie!

11

Odp: Aukcja

Bitels napisał/a:
ezay napisał/a:

i tak wszytsko jest rozlewne w polsce w małej wsi :P

a ja slyszalem ze pudzian to rozlewa ;p

ta razem z ekipą karłów a z głośników napierdala jego bracki:P z swoim nowym hitem
a tak poważnie to jest rozlewnia za trojmiastem moj kumpel tam kiedyś pracował:P

12

Odp: Aukcja

nie moja wina ze kobiety lubią perfumy... a moja to amatorka jest tego wiec chyba tandete pozna, a ja glupi chce jak najtaniej kupic :D

13

Odp: Aukcja

Dobra, mam nowy problemik. Słuchajcie, pierwszy raz się spotykam z taką sytuacją. Nie wiem co o tym myśleć.
Chce kupić coś na allegro, jedyna dostępna opcja płatności to przelew. Gość wyslal mi takiego meila:

" Proponuję tak. Wczoraj zniżyłem z 259 na 219. Abym nie musiał płacić dodatkowo prowizji 14 zl .
Proszę kliknąć w ten link i wpłacić pieniążki na adres, który wyświetli się po kliknięciu kup teraz. Zaoszczędzi pan dodatkowo 4zl.
Proszę tak jak pan mówił wpłacić we wtorek 230 zl z wysyłką.
oto link
........................................................
Wyślemy odrazu jak pojawią się pieniążki na koncie.
pozdrawiam "

----->>> co o tym myśleć? iść na to? Szczerze nie robi mi 4zl, a ch*j mnie boli czy on zapłaci 14zl czy nie :D
Aukcja którą gość wygenerował dla mnie jest kup teraz na 7zł, ja mam mu wplacić 230zl a on mi wysle... boje sie ze mnie zrobi w bambuko, pozniej powie ze mu tylko 7 zl wyslalem i nie bede mial ani tego co zamowilem ani 230zl... I sru ;/

14

Odp: Aukcja

225 kup teraz, i niech nie kombinuje. Po prostu z perspektywy kupca nie warto sie na takie coś pisać.

15

Odp: Aukcja

drozd napisał/a:

225 kup teraz, i niech nie kombinuje. Po prostu z perspektywy kupca nie warto sie na takie coś pisać.

tak tez zrobilem, gosciu moim zdaniem frajera szukal... radze uwazac na takie rzeczy.