Temat: Chopok

Dzisiaj ruszają wyciągi na Chopoku. Razem ze ziomkami po fachu wybieram się tam w przyszłą Środę. Wiecie może jakie są warunki na Słowacji? W Sobotę mają otworzyć 8 osobowe krzesło Czy ktoś z was może był dzisiaj na Chopoku północ? Jakie warunki?

Gdzie w Polsce i na Słowacji można już swobodnie pojeździć?;)

2

Odp: Chopok

Szukam kogos chetnego na wyjazd na chopok w niedziele(20 Grudzien) z okolicy Katowic/Krakowa.Przejazd kosztuje 53 złote skibusem podstawianym razem z kierowca przez biuro podrózy.Wiecej informacji pod adresem:

http://www.skibus.pl/offer_143_5289.html

Narazie chetnych jest 5 osob a zeby wyjazd sie odbył przydałyby sie jeszcze przynajmniej 3/4.Wszelkie informacje mozna kierowac do mnie na maila:tomek12-21@tlen.pl lub gg:6879015 lub pod numer telefonu na stronie skibus.pl

Dodatkowo do 24 Grudnia skipasy całodniowe kosztuja 15 Euro ulgowy i 19 Euro normlany.Po 24 grudnia cena wzrasta do 25/31 euro.

3

Odp: Chopok

ja niestety w niedziele nie dam rady;/ środa...

4

Odp: Chopok

stoi tam cos ciekawego typu snowpark?

5

Odp: Chopok

Luki91 napisał/a:

stoi tam cos ciekawego typu snowpark?

jest snowpark Burtona ustawiony w lini slopstyle(przynajmniej w tamtym roku tak było)
A,gadałem z ziomkami z Mikulasza,ze w ten weekend karnety za 1ojro  :)
karnet jest za 1 euro za caly polnocny Chopok (mówią ze bedzie otwarte zahradky i jasna, a biela put dopiero w sobote) ale tylko w piatek. W sobote bedzie kosztowal wg cennika przedsezonowego- 19 euro za doroslego i 15 euro za mlodziez i dzieci (karta ISIC itp.). Wiec cena karnetu za 2 dni to 16 euro.
a,takiego dostałem smsa od zioma z obsługi - V priebehu najbliŁ?Ł??­ch dn?­ budeme V??s informovaŁ?. VŁ?etko z??vis?­ od toho, koÄ?ko sa podar?­ zasneŁ?iŁ? aby boli vytvoren?? čo najlepŁ?ie podmienky :-)
v piatok otvor?­me zjazdovku Biela P??Ł?, a prepoklad?? sa aj zjazdovka FIS; uvid?­me, či bud?? vhodn?? aj ďalŁ?ie....",
a,taki jest cennik http://www.jasna.sk/cenniki/skipassy/przedsprzeda/pl/zima/

6

Odp: Chopok

Wątpię, żeby już zrobili ten snowpark :-]  Rok temu w tym okresie też nic nie było, oprócz rurki i box'a.

7

Odp: Chopok

snowparku nie ma, przeszkody stoja obok trasy, na ktorej zreszta mysle, mysle, ze jeszcze dlugo nic sie nie pojawi
poza trasa ~30-40cm sniegu, w wyzszych partiach wystaje kosowka, w nizszych nie wystarcza aby przykryc skutecznie kamienie... =/
Wczoraj dzialaly 2 wyciagi, zahradky i to male plaskie gowno po prawej stronie, bez polaczenia miedzy soba oczywiscie...
tak wiec poki co raczej nie ma raczej po co jechac.

8

Odp: Chopok

jedzie ktos na sylwestra na chopok / jasna i ma wolne miejsce ????? pilna sprawa!

9

Odp: Chopok

Wczoraj wrocilem, Mikus dobrze opisal panujaca sytuacje. Sniezyli wprawdzie ostro, ale wczoraj juz bylo powyzej 0C wiec mysle ze bedzie plynac. Dodam tylko ze za hotelem Liptov(na samym koncu) stoja przeszkody z podjazdami. Box prosty, lamany, dubeltowka i karbowana rura.

10

Odp: Chopok

mam nadzieję, że od 28 grudnia będzie można sobie pojeździć ...

11

Odp: Chopok

wie ktos moze jak sie prezentuje sytuacja na chopoku ?

Odp: Chopok

prawdopodobnie kosodrzewina jest jeszcze zamknięta więc na free bym nie liczył

Odp: Chopok

2010 snowpark burton foto http://www.jasna.sk/stredisko/fotogaleria/eventy/zima-2009-2010/burton-snow-park-jeleni-grun-foto-z-vystavby/sk/zima/#

14

Odp: Chopok

Witam. Ja właśnie wróciłem z Chopoku, warunki jakieś specjalne nie są. Do roboty za snowpark się wzieli wtedy kiedy wyjeżdżałem (22.01), więc nie wiem jak to wygląda i czy jest coś zrobione, wcześniej przeszkody stały po bokach, była jedna hopa, rail i rura. Warunki do freeridowania nie były wcale lepsze. Śnieg u góry około 50-60 cm, zero puchu, tylko twarda lodowa skorupa na śniegu. Do tego w cholerę wystających drzewek i kamyczków dla urozmaicenia trasy. I o jeździe w lesie można sobie zapomnieć, bo pomiędzy drzewami śniegu tyle co kot napłakał... Ogólnie rzecz biorąc jak powstanie snowpoark może warto będzie się wybrać, ale na fr nie ma co liczyć, chyba że nagle spadnie kilkadziesiąt cm śniegu.

15

Odp: Chopok

jest;)


http://www.jasna.sk/osrodek/video/burton-snow-park-jasna-2010/pl/zima/