Temat: Snowpark 09/10

Proponuje rozwinąć nowy temat. Podejrzewam, że poszukiwacze odpalonych już miejscówek, są zmęczeni otwieraniem kolejnych tematów w których zazwyczaj nic konkretnego nie można sie dowiedzieć. Piszmy więc tutaj, tylko i wyłącznie, co jest już odpalone, gdzie można pojeździć, gdzie mamy choc jedna skocznie albo przeszkode z której można skorzystać podczas tegorocznej zimki. Konkretny temat, konkretne informacje.

2

Odp: Snowpark 09/10

na kiczerze w puławach stoi dwuczęściowy box pare małych chopek i opona od traktora ;)

Odp: Snowpark 09/10

Lublin snow park, działa

4

Odp: Snowpark 09/10

ja od razu mogę odradzić zawoje, jak ktoś chce sobie zrobić krzywdę na tych przeszkodach to proszę bardzo - bo pewnie znowu nikt o nie nie zadbał

5

Odp: Snowpark 09/10

w bialce jest cokolwiek?

6

Odp: Snowpark 09/10

nic. wall stoi na dole. tam sie zawsze to wszystko pozno pojawia wiec mysle 2 polowa stycznia i cos bedzie stac u gory/

7

Odp: Snowpark 09/10

wysłałem im maila i odpisali ze w połowie stycznia jak warun dopisze, czyli gdzieś w połowie lutego odpala

8

Odp: Snowpark 09/10

Cholera, jade do Zakopca na wyjazd klasowy od 6tego stycznia, białka dupa, witów? jakieś inne propozycje gdzie osoby nie wtajemniczone mogły by lajtowo pozjezdzac, i coś zdatnego dla nas stoi? z góry dzięki.

Odp: Snowpark 09/10

w białęce byłem 3 dni temu to parku zero, a podobno coś na gubałówce jest ,tak słyszałem, to obczaj sobie

10

Odp: Snowpark 09/10

pytanie trochę z innej beczki: jakie trzeba mieć pozwolenia aby postawić snowpark? Gdyz gościu u Nas mówi, że ma kasę na park, ma teren obok stoku ale ze przewalone z pozwoleniami itp. Wiecie może jakie warunki trzeba spełnić? Czy ściemnia? ;>

11

Odp: Snowpark 09/10

Orientuje się ktoś czy w Myślenicach będzie coś "stało" w tym roku?

12

Odp: Snowpark 09/10

Snowpark Lublin prawie działa odpalony box 8m, buttrebox 5m, rail 3x3m. Dziś w nocy postawimy 2 raile 5m i box3x3. Możliwe ze od poniedziałku będzie działał orczyk, postaram się informować
pozdro

13

Odp: Snowpark 09/10

hehe, co za motyw, żeby w Lublinie był najlepszy czynny snowpark w Polsce

14

Odp: Snowpark 09/10

ziomki niewiem jak mam umiescic zdjęcia żebyscie zobaczyli jak to wygląda

15 (edytowany przez Bitels 2010-01-06 19:50:20)

Odp: Snowpark 09/10

jesli wyglada to tak jak w tamtym roku ( http://ski2die.pl/forum/viewtopic.php?id=2356 ) to daje rade, szkoda ze taki kawal drogi, ale mam niech sie utrzyma do ferii to na bank wpadne