1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

The North Face Polish Freeskiing Open 06 by SSP

Za nami już zima... Ta kalendarzow oczywiście. Co za tym idzie, ostatnie podrygi śniegowe tu i ówdzie. Aby ostatnie ziomo-wiosenne chwile tak szybko nie odeszły w zapomnienie South Side Crew serwuje wam gorącą relację z tegorocznego PFO. Ze względu na brzyką pogodę, materiał jest taki, a nie inny. Mała skocznia, a poziom trików jednak nie zawodzi. Od 360 z double grabem w wykonaniu Jasia Krzysztofa po przez mega stylowe cork 720 z mutem Szczpana Karpiela, a kończąc na cab 1080 importowane wprost ze szweckich ziem w wykonaniu Henrika Harlauta. Co z tego wynikło sami zobaczycie podczas 5:40 min wartkiej akcji. Tak więc zapraszamy Was serdecznie do oglądania tej treściwej relacji, na którą większość z Was czeka od dłuższego czasu. Miłego oglądania!

http://www.ski2die.pl/upl/films/tnfpfo_s2d.zip

Tenczi & Kostek - South Side Pictures

elóweczka

ps. jakby co to uzyjcie do sciagania flashgeta

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

od 5:40 odliczcie 1:20 wstepu co nic nie pokazalo, kolejna minute na napisy wiec zostaje ok 3:30filmu. co zobaczycie? a no w sumie kilka przejazdowek w kazdej ok3 skokow, rail. i tak chyba 6os ma. reszta to w napisach.

czego nie ma? a no niema: drzewa, otwarcia, zamkniecia, afterow, jakis ciekawych ujec brakuje. sory tenczi ale to co pokazaliscie nie OBRAZUJE ze to byly zawody. jak by se ktos to sciagnol co nie w temacie to by pomyslal ze sie zebrali i se skakali na hopie i tyle. co do ujec malo ciekawe za duzo z jednego miejsca. rybie oko z drabiny? spoko jak by ona miala ze 15m a nie 3m.

pracuj dalej moze cos ci wyjdzie

elo

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

chcialem z Kostkiem pokazać pfo z innej strony, po grzyba pokazywać to na zasadzie "a teraz rejle, a teraz skoki, a teraz finał" trzeba odejść od standardów. tylko tyle skoków bo reszta osbo, padaczyła..., a tak naprawdę to sorry, że była brzydka pogoda i że wszyscy skakali na małej skoczni i że na stole skoczni było 50 osób i 20 flag i nie było nic widać z boku... a co do drzewa to nie ma bo było bez sensu, a chyba tam są jedyne twoje ujęcia :P. sorki, ze zrobilem takiej "cool" zajebistej relacji jak np. Artur z eliminacji do Xboardera z fajną młodzieżową muzyczką i super wypowiedziami ziomów. będziemy pracować dalej żeby nam coś wrescie fajnie wyszło bo na razie to padake siejemy i ogólnie nie ma co oglądać

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

zgodze sie z vodk4 ale wiadomo jak kto woli w stajni M.E.P inaczej na to patrza ale kazdy ma swoj gust no nie???

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

nie zrozumiales tenczi... co z tego ze padaczyla ale byli tam i nadali dodatkowy kilmat tej imprezie... ze nie tylko ci co cos potrafia moga skakac ale wszyscy. to ze byla brzydka pogoda to akurat nie twoja wina a ze stalo 50os na stole i 20flag to akurat mi sie podobalo bo widac ze ktos cos chcial zobaczyc. co do tego ze nie bylo nic widac z boku to zgram dzis od lesia inna relacje i zobaczysz jak koles amator zrobil. jakie ma ujecia z boku skoczni. co do drzewa to nie bylo bez sensu tylko zajebiste, jedna z lepszych przeszkod na PFO i kazdy kto tam skakal ci to powie. co do moich ujec to mi na tym nie zalezy zeby sie znalesc w filmie.

pozdro

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

ty za to wiesz najlepiej

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

kurde są dwie drogi do obrania
artystyczna
i stricte sportowa (rzetelna relacja z zawodów niczym na eurosporcie z konkursu jazdy figurowej na lodzie, czyli połfinał, finał i narazie)
Tenchi poszedł w 70% pierwszą
czy to dobrze? nie wiem, każdemu co innego pasuje
ale film na poziomie chociaż wole freeskiing od ujęć ratraka i kościólka
pozdro

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

kakalec wyrazma swoje opinie tyle.

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

taki lajf.

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

Nie było mnie, ale jak dla mnie film miszcz miszcz miszcz... Gratulacje dla Tena i Kostka bo jak zwykle odpiepszyli dobry materiał...

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

Mi też się podoba, szkoda że nie dłuższy :)

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

Ful wypas :P A tricki Strasznie grube :P

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

film gicior jak dla mnie... sie nie czepiam bo filmów robić (jeszcze) takich nie umiem....

Oklaski i pozdrowienia :)

14 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

Mi tez sie podoba! Moze nie jest zbudowany jak rozprwaka w szkole: otwarcie - zawody - zamkniecie, ale wcale nie ujmuje to jakości, wrecz bym powiedziala, ze jest ciekawszy. Nie kazdy film musi byc taki sam. Po prostu to nie jest wiadomość, gdzie musi byc wszytko co sie dzialo, a bardziej reportaz ukazuje cos pod pewnym katem, oddaje klimat. Podobnie jak zdjecia - tricki i ujecia w filamch tez wole wyselekcjonowane. Inne rzeczy beda na innych filamch i przez to kazdy bedzie budzil zainteresowanie. No i chyba jednak wszyscy sie zorientuja ze to byly zawody...flagi, ludzie....ja widze na tym filmie...
Krótki, treściwy i podoba mi się bardzo. Przyjemnie sie go oglada. Dobra robota!

15 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

moze byc ale nie powala jak poprzednie filmy
rybie z drabiny to nietrafiony pomysl:/ i za duzo rybiego oka na hopie bo 100%
czolowka fajna ale ni oddaje faktu ze sa to przygotowania do najwiekszej narciarskiej imprezki w naszym zacofanym kraju