16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

nie będę się rozpisywał
chłopakom już swoje uwagi przekazałem.
oczywiście kawał solidnej roboty, ale (nie wgłębiając się w temat) zgadzam się z Vodzią ... (muszę dodać - niestety).
co nie zmienia faktu ze SS Pictures wymiata na maxa i robi swoja autonomiczna robotke (na pewno z Livigno bedzie mega odpina) ... a ja tu tylko wyrazam moje skormne zdanie na tego konkretnego pomysłu (nie wnikając ani trochę w zajebista jakosc montazu i inne techniczne sprawy)
ino po prostu nie pasuje mi takie podejscie do tematu - ale prawde powiedziawszy nikogo poza mna to nie musi obchodzic :)

zobaczymy czy na QS w Koluszkach bedzie słońce :)

zdruffki

a Kost odalił dziś kawał dobrej roboty 400 konnym ratrakiem za milion 200 tysiecy złotych :)

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

no to zajebioza!

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

Ja się przychylam do pozytywnych opini. Jeśli chodzi o techniczną stronę, monataż i efekty...to nic do zarzuenia. Jedynie co,to proporcja wstępu do głównego tematu mi nie spasiła. Byłem zaskoczony że już się kończy. Ale taki efekt mam częstow kinie jak oglądam dobre kino :) Na PFO nie byłem, nie wiem jaki był klimat, ale porównując relacje MTV z robotą Tencziego, to odrazu dał by mu etat w TV :) Pozdro

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

Tenchi rulez ... wiadomo :)

a reszta jest milczeniem.

elooooo sooookeeeee :)

dobranoc

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

Koluszki rulez!

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

Film jak dla mnie kozak.

kto to nie dokrecil bf?

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

ja tam nie mam nic do filmu ale wole M.E.P :D

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

generalnie to....średnio:] nic dodać (oprócz wejścióweczki naszego kalinki<lol2>) ale rzeczywiscie ujecie z drabiny przecietne...ogólnie jednak montaż i oprawa spoko :D

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

hmm, generalnie jestem tutaj nowy... i freeskingiem tez od niedawna zainteresowany, wiec nie wiem czy to co napisze kogos wogole zainteresuje...
ogladalem film o ktorym sie tutaj tyle pisze... ogladalem relacje w MTV, ogladalem Kilebase... i gdyby nie to, ze wiem, ze w Polsce i nie tylko, sa dziewczyny co skacza i fruwaja... to bym pomyslal, ze to sport zarezerwowany dla facetow!! Pokazanie 3 skokow dziewczyn i to w czasie napisow... i wogole nie widac, ze to dziewczyny... wydaje mi sie malo mobilizujace inne Panie... :(

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

spoko, w następnych wypocinach wrzucimy wrzuty z pod prysznica oraz jakieś inne rzeczy, żeby podkreślić, że to dziewczyny:]

26 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

Dobry pomysł ! :D:D

27 (edytowany przez VoDK4 2006-03-23 22:04:19)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

no to tak.... realcja... hmm.. mnie sie podoba. chcecie ogladac najlepsze tricki to macie najlepsze tricki. Nie udalo sie nam pokazac cab 9 daleckiego z powodu technicznych. i takich tam innych.Montaz to sam nie wiem. Podczas skladania mielismy super flow i nam idzie wszystko dobrze. Brak ujec z afteru... hmmm. a poco z afteru. gdyby to mial byc film o bibach to bylby film o bibach. Nie ma ujec z boku skoczni... wiadome dlaczego. kadry sa spoko dobrze trzymane wszystko,. drabina. gdyby nie ta drabina bylyby ujecia jak wszedzie u kazdego innego . wiadamo ze jak sie kreci cork 7 z malej hopy to to jest mala hopa i ze i tak trzeba sie wybic. Moze ktos powie ze z tych ujec nie widac skoku calego.... czasem owszem ludzie zaslonili ladowanie...a zza hopy widac skok caly??? ciesze sie na dobre opinie kilku osob o filmie. Nie umniejszajac nikomu ale to jest po prostu tak ze niektorzy ludzie nie sa przygotowani jeszcze mentalnie do wizjonerstwa. nie mowie ze jestemy artystami jak rene magritte czy milos forman bo nie jestemy bawimy sie tylko tym co robimy, ale mielismy swoja wizje tej imprezy przezylismy takie a nie inne chwile przygotowujac pfo siedzac w zlc przez tydzien i proporcje wstepu do trikow sa wg mnie idealne. Pokazuja jak mielismy. I nie sa to ujecia w stylu byle co. jezeli ktos nie rozumie naszej wizji to kiedys zrozumie... porowam to do przykladu z za wysokiej dla nas polki. popyer bottlez.. komus sie film nie podoba???? ale ma wizje.... pomyslcie o tym wszyscy Wy ktorzy chcileiscie logo sponsora w co trzecim ujeciu i inne tego typu gadzety... dla nas zawody sie nie licza wiec moze dlatego nie pokazalismy nagrod i tej calej szopki z flagami... gdyby nie MY nie wiedzielibyscie czym ta impreza byla dla nas i jak my ja widzielismy... Podzielcie wszystko co napisalem teraz przez 10 bo ta relacyjka bedzie zawsze tylko mala relacyjka. ale jest to nasza relacyjka z ktorej jestemy zadowoleni bo nie ulegamy stereotypowym "pomysłom" na relacyjki....

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

aha sorry to ja Kostek pisalem z konta Wódki haha:)pozdro!

29 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

h5 dla sscrew. film mi sie w pytę podoba. o gustach się podobno nie dyskutuje i każdemu "leży" coś innego, więc napiszę tylko, że mi strona w którą zmierzają filmy sspictures jak najbardziej odpowiada łącznie z ponad minutowym wstępem. dobra robota.

30 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

Tnf....było trzeba zmobilizowac te zastepy kobiet do udziału w zawodach....lepiej by mi sie plotkowalo w biurze zawodów:)