Temat: Łódź

Smiga ktos w naszym pieknym miescie :D ?
Niedaleko ul. Strykowskiej za stacja Lukoil jest mini jibbpark, dzisiaj tam smigalismy i daje rade.
2 polaczone boxy sredniej wysokosci, dlugosc 7 m spokojnie oraz dubletowka 5 m ale jeszcze nie dosypalismy tam kickera.
Odzywac sie! :)

2 (edytowany przez p-sajdak 2010-01-02 22:59:28)

Odp: Łódź

saaaay what?!  człowiek z Łodzi !!! zajbiaszczo. wreszcie bedzie z kim pojedzić!
no park jest, mozna powiedzieć ze najlepszy w centralnej polsce ;d mini ale jest :)
trzeba sie jakoś ustawić! rok temu był w Łagiewnikach i to sam box. a teraz prosze nawet kicker sie szykuje. i like it.
a to kolega narciarz czy snieżnydeskowiec ? bo park załozyli z tego co wiem snołobordzisci...
Pozdro z Bałut. jak coś to odzywaj sie na gadu: 3462929

edit:
http://jibbpark.com/

3

Odp: Łódź

Narciarz :) (znaczy dopiero 4 razy w zyciu mialem nartki na nogach) i do tego nie jeden bo jutro tam bedzie ich przynajmniej 3 :)

4

Odp: Łódź

widze ze z roku na rok coraz wiecej w łodzi

5

Odp: Łódź

także sie nie opieprzaj tylko narty pod pache i na jibbstacje ! pozdro ;)

6

Odp: Łódź

wieczorem

7

Odp: Łódź

janek a Ty smigasz? wstepnie w piatek wybieramy sie najpierw na jibbpark a potem na jakies lajtowe raile poprobowac :) jak cos odzywajcie sie na 2415601

8 (edytowany przez Krynio 2010-02-12 13:44:33)

Odp: Łódź

czy dziś albo jutro ktoś bedzie śmigał gdziekolwiek? bo teoretycznie juz skończyłem sesje, więc do sesji poprawkowej jest jeszcze troche czasu i bym sie wyżył chetnie, a jako że stawiam pierwsze kroki to sie zapytuje o ekype jakąś xD

jak coś to moje gadu: 7174929