1 (edytowany przez mike2352 2010-01-07 18:07:54)

Temat: Gracze łączcie się!

Nie samymi nartami człowiek żyje, a jakoś się rozluźnić trzeba. Jakich graczy mamy tu w ogóle? Gracie na czymś? :D PSP, PS3, Komp? Graliście w coś dobrego ostatnio? Piszcie! :)

2

Odp: Gracze łączcie się!

Odkurzyłem ostatnio bibliotekę pegazusa/nesa i obecnie męcze 9999in1, odciągnęło mnie to na dobre od Guitar Hero..

3

Odp: Gracze łączcie się!

a ja ostatnio tłukłem w ultima underworld I i II :P gra starsza od większości forumowiczów ;)

4 (edytowany przez Hudy 2010-01-07 18:49:34)

Odp: Gracze łączcie się!

Ja ostatnimi czasy pogrywam w Gran Turismo 4 :) gre naprawde polecam choć 5 pewnie lepsza :PP

5

Odp: Gracze łączcie się!

unreal tournament 2004, sacred II, CoD4
UT po sieci miazga ;]  no i CS, ale to oczywista oczywistosc

6

Odp: Gracze łączcie się!

Ja grywam na xboxie 360 (ostatnio naruto rise of ninja i cod 4), na gamecube (ostatnio luigi's mansion) i nds (wszystko co się da, bo mam programator :) ). Czasem odpalę sege megadrive i pegasusa, ale rzadko.

7

Odp: Gracze łączcie się!

civilization 4 complete ale pochłania strasznie dużo czasu

8

Odp: Gracze łączcie się!

ja ostatnio ściągnąłem emulator SEGI i zagrałem w gierkę czasów mojego dzieciństwa - Golden Axe! Niektórych na tym forum nie było jeszcze na świecie :)

9

Odp: Gracze łączcie się!

ooo golden axe.... grywało sie na amidze... jedna z lepszych nawalanek w jaka grałem :)

10

Odp: Gracze łączcie się!

tanki own all

11

Odp: Gracze łączcie się!

sznerchu napisał/a:

ooo golden axe.... grywało sie na amidze... jedna z lepszych nawalanek w jaka grałem :)

truth, truth! - najlepiej na dwóch plejerów z kumplem przeszliśmy ją 1000 razy :D

ja wolę nie zaczynać w nic grać bo nie lubię grać po troszkę, tylko jak siądę to po 18h/dobę żeby w dwa dni skończyć gierkę :P
teraz tylko w PHOTOSHOP'a ciupię ;)

12

Odp: Gracze łączcie się!

Na kompie tylko i wyłącznie CoD 1 UO multiplaya :D ..choć nie, od przedwczoraj:
<obrazek>dynablaster :D

A na ps3 aktualnie GTA4, CoD3 i 4, fifa 8...

13

Odp: Gracze łączcie się!

Zacznijcie grać w Americas Army 3 najlepsza strzelanka w jaka w życiu grałem...

14

Odp: Gracze łączcie się!

gralem kiedys w starsza wersje, wkurzyl mnie ten test co trzeba bylo zrobic zeby grac na necie :D

15

Odp: Gracze łączcie się!

I tak nic nie przebije Heroes 3. zacząłem w to grać jak miałem z 6 lat i ciągle do tego wracam. :P