Odp: Gracze łączcie się!

ja przez 4 lata grałem w cod2 przeez neta i rok w diablo 2 + lod , teraz czekam na diablo 3 ;] ,a polecam elastomanie i ski jump delux

17

Odp: Gracze łączcie się!

PRO EVOLUTION SOCCER!!!!

18

Odp: Gracze łączcie się!

Gral ktos w Metal Gear Solid  chodzi mi tutaj o wszystkie czesci ostatnia 4 na ps3
Dla mnie klasyk i moja ulubiona gra i seria zarazem

19

Odp: Gracze łączcie się!

Golden Axe !! :D
a teraz stareńki Wolfenstain Enemy Territory - ta gra mi się nigdy nie znudzi...

20

Odp: Gracze łączcie się!

kouengen, nie chcesz się czasem pegazusa pozbyć?

21

Odp: Gracze łączcie się!

Ja cisne w CS'a(od jakichs 3 tyg), w Day of Defeat(mod z Half-Life'a- jakieś 2 lata) i w Medal of Honor Allied Assault sporadycznie, a tak to w Farmville na Facebook'u ;D

22

Odp: Gracze łączcie się!

drozd napisał/a:

kouengen, nie chcesz się czasem pegazusa pozbyć?

Nie :) Zawsze możesz kupić nowego na allegro.

23

Odp: Gracze łączcie się!

X360: Skate 2, Fifa 09
PC: Call of Duty Modern Warfare 2

to mnie ostatnio wciagnelo :)

24 (edytowany przez mike2352 2010-01-08 00:00:05)

Odp: Gracze łączcie się!

O widze że brakowało takiego tematu! :D Ja wlasnie wylaczylem Ps3 bo sie bidula spociła :D Gralem w Condemned 2 : Blood Shot, gra ma niepowtarzalny klimat, praktycznie zero interfejsu, gre oglada sie jak film niemal, thriller rasowy. Fabuła mnie wciągneła :) Polecam! Jeżeli nie macie PS3 to możecie zagrać w Condemned: Criminal Origins bo pierwsza część wyszla na kompa, gra podobna ale moim zdaniem 2 lepsza, bez problemu ją ściągniecie. Grafika jak na swój wiek naprawde ładna, hula na silniku FEAR'a. Ostatnio jeszcze odpaliłem Dirt 2 ale taki odgrzewany kotlet trochę. A no i Company of Heroes - strategia czasu rzeczywistego (staram sie w to nie grac bo jak usiąde to cały dzień można siedzieć nad całą misją...). Aktualnie mam w planach stestować jutro Saw The Video Game :D Coś czuje że bedzie sredniak (wnioskując po filmie i slabych grach na licencjach) ale mozna sprawdzic bo kolesie wzieli silnik Unreala 3.

PS. Również mialem syndrom Call'a 4 w multi hehe, moim zdaniem lepsza jest niż MW2...

25

Odp: Gracze łączcie się!

kouengen napisał/a:
drozd napisał/a:

kouengen, nie chcesz się czasem pegazusa pozbyć?

Nie :) Zawsze możesz kupić nowego na allegro.

Ano, za 350 pln nówke może znajdę ; ]

26

Odp: Gracze łączcie się!

Golden Axe rządzi, krasnolud najlepszy! :D

27

Odp: Gracze łączcie się!

Urban Terror ! :) po 4 latach przestalem wlasnie grac w q3 e+ mod, no czasem starcraft ;)

28

Odp: Gracze łączcie się!

o paddy gra ktos jeszcze w mohaa, chyba malo osob? ja w to gralem bardzo dawnoooo i strasznie nalogowo:) ale mnie denerwowaly te wszechobecne czity i przestalem (sam mialem kiedys wh ktory omijal dmw:p)

29

Odp: Gracze łączcie się!

runio napisał/a:

o paddy gra ktos jeszcze w mohaa, chyba malo osob? ja w to gralem bardzo dawnoooo i strasznie nalogowo:) ale mnie denerwowaly te wszechobecne czity i przestalem (sam mialem kiedys wh ktory omijal dmw:p)

mohaa? medal of honor aa? To byla gra... misja na plaży miażdży!!!

30

Odp: Gracze łączcie się!

potwierdzam, mohaa wtedy to było coś..