31

Odp: Gracze łączcie się!

A grał ktoś w resistance 1 lub 2 na ps3?

32

Odp: Gracze łączcie się!

runio napisał/a:

o paddy gra ktos jeszcze w mohaa, chyba malo osob? ja w to gralem bardzo dawnoooo i strasznie nalogowo:) ale mnie denerwowaly te wszechobecne czity i przestalem (sam mialem kiedys wh ktory omijal dmw:p)

No jeszcze pare(10-15 polskich na których ktoś gra) stoi(większość na 1.11), gra się wciąż przyjemnie szczególnie na Freeze Tag. Klany jeszcze jakieś tam są. Dla funu jak mi się nudzi to wbijam na kilkanaście minut.

33 (edytowany przez miLosz07 2010-01-09 15:45:08)

Odp: Gracze łączcie się!

mike2352 napisał/a:

A grał ktoś w resistance 1 lub 2 na ps3?

jak kumpel wpada to pykamy kooperacje w resistance 1 :) Samemu nie przechodziłem singleplaya

34 (edytowany przez mike2352 2010-01-11 21:07:32)

Odp: Gracze łączcie się!

miLosz07 napisał/a:
mike2352 napisał/a:

A grał ktoś w resistance 1 lub 2 na ps3?

jak kumpel wpada to pykamy kooperacje w resistance 1 :) Samemu nie przechodziłem singleplaya

ja juz jedynke zameczylem, teraz mysle zeby se 2 kupic, na allegro chodzą w baaardzo przystepnych cenach. COOP w resi 1 jest kozacki :D zawsze gram z kuzynem :P



A grał ktoś w God Of War!? Przekozacka gierka, jeśli ktoś ma cellection edition na ps3 to niech sie pochwali i powie czy warto kupowac.

35

Odp: Gracze łączcie się!

Kupuje ktos nowego Battlefield'a Bad Company 2? Ja na bank ;]

36

Odp: Gracze łączcie się!

A ma ktoś klucz do bety? Bo chciałbym stestować

37

Odp: Gracze łączcie się!

niestety, ale beta sie juz chyba skonczyla:(
na ps3 juz dawno, dawno a na kompa tez jakis czas temu, podobnie jak demko... Gra jest naprawde godna uwagi, zastanawiam sie tylko ktora wersje kupic, limited czy zwykla, bo w limited mam na poczatku odblokowane kilka rodzajow broni( w zwyklej cza je odblokowac wraz z postepem w grze) dodam ze limited jest drozsza o 20zl. Ktora wy byscie wzieli? zastanawiam sie po prostu czy brac limited gdzie bedzie sie latwiej grac, czy samemu sie pomeczyc i odblokowac to wszystko samemu...

38

Odp: Gracze łączcie się!

http://imperiumojca.pl/20339   Wspomóżcie Kościół.... oraz przyłączcie się do gry...