Temat: Katowice Spodek

Siema mam pytanie co to się będzie działo pod Spodkiem w Kato??
Widziałem tam jakąś konstrukcje ale nie bardzo miałem czas sie zatrzymac...
Pozdrawiam

2

Odp: Katowice Spodek

snb impreza duza Jib Jam 4

3

Odp: Katowice Spodek

a wybiera się ktoś??
Będzie możliwość pojeżdzenia czy tylko SNB??

4

Odp: Katowice Spodek

siema własnie wróciłem spod spodka i jak chcecie to jest możliwość pojeżdżenia w niedziele ktoś chętny??

5

Odp: Katowice Spodek

hm no zawsze na jib jamach było całkiem spoko, jakieś informacje bliższe? o której, na czym?

6

Odp: Katowice Spodek

http://www.katowice.eu/jibjam/ podczas treningow bedzie mozna pojezdzic zapewne, 15.01 raczej

7

Odp: Katowice Spodek

pytałem rozmawialem i z cieciuchami i z szefem wiec jezdzenia albo 15-tego albo w niedziele natomiast niedziela pewniejsza bo w piatek nie sa pewni czy bede puszczac ;p a kto bedzie ewentualnie i kieedy??

8 (edytowany przez GRZ 2010-01-14 19:15:37)

Odp: Katowice Spodek

bede jutro :)
ale gadałem przed chwila z wojtkiem cesarzem  i powiedzial  ze jutro raczej ciezko zeby pojezdzic  ja jade zeby pomoc w przygotowaniu stoku

9

Odp: Katowice Spodek

kurde ja chyba nie dam rady bo mam z rodzicami na Małe Ciche jechac, wiec jak co to dopiero pod wieczór...

10

Odp: Katowice Spodek

mi jeszcze wczoraj mowili ze podczas treningow bylaby mozliwosc :) ale coz

11

Odp: Katowice Spodek

mowie tylko co slyszalem  tez mi sie wydaje  ze  podczas treningow da rade pojezdzic  ale nie wiem  podbijcie jak bedzie nas wielu  to sie wbijemy :) w koncu organizatorzy maja tutaj najmniej do gadania hehehe

12

Odp: Katowice Spodek

dziękuję pięknie za pomoc wszystkim zgromadzonym dziś pod spodkiem free skiersom

13

Odp: Katowice Spodek

chill out Marek :) |


wbijajcie w niedziele pod spodek !!!

14

Odp: Katowice Spodek

thc

15

Odp: Katowice Spodek

ocb?