1 (edytowany przez mike2352 2010-01-15 18:15:17)

Temat: Peta

http://www.peta.org/FeatureJoannaKrupa.asp

Zawsze bardzo lubiłem tę pannę, plakat robi wrażenie, przykre tylko, że trzeba używać najprostszych metod aby przekonać ludzi i pokazać im cokolwiek, zwrócić ich uwagę.
Polecam oglądnąć film. Co Wy myślicie na ten temat? Bo mnie osobiście poruszyło to dogłębnie... :| (dla ścisłości chodzi mi o film, nie jestem żadnym pseudo-zagorzałym-katolikiem :D plakat jest kozak :] )

Wie ktoś może gdzie można kupić ten plakat? Bo koleżanka się uparła, iż chce go mieć.

2

Odp: Peta

jesli chodzi o krzyż, to ona w jakimś tam wywiadzie powiedziała, że to nie jest krucyfiks lecz po prostu taki znak krzyża, więc zbeszczeszczenie (?) nie ma miejsca ;)

3

Odp: Peta

miLosz07 napisał/a:

jesli chodzi o krzyż, to ona w jakimś tam wywiadzie powiedziała, że to nie jest krucyfiks lecz po prostu taki znak krzyża, więc zbeszczeszczenie (?) nie ma miejsca ;)

no wiadomo, mi chodzi o ten link, na dole jest film, oglądnijcie go, mnie osobiscie... przeraził?

4

Odp: Peta

widzialem juz podobny filmik, jakbym spotkal takiego chiniola to bym go zajebal na miejscu

5

Odp: Peta

Michał napisał/a:

widzialem juz podobny filmik, jakbym spotkal takiego chiniola to bym go zajebal na miejscu

No jest ktoś chociaz, bo juz myslalem ze skoro mysle tak samo to jest ze mną cos nie teges... ;/ Ale wiesz co, ja mysle ze to nie tylko w chinach, przykre...

6

Odp: Peta

nie oagladalem filmiku ale chodzi o zabijanie i jedzenie psow ?

7

Odp: Peta

zobacz krotki filmik to nie chodzi o to ze sa zabijane, ale o to w jaki sposob i jak sa traktowane

8

Odp: Peta

Szczepan napisał/a:

nie oagladalem filmiku ale chodzi o zabijanie i jedzenie psow ?

hahaha, no niekoniecznie, jak ogladniesz film to sie wszystkiego dowiesz :) Ja ogladalem z ciezkim sercem.

9

Odp: Peta

Ludzie są pojebani.
Mój ojciec dzisiaj pojechał na jakąś delegację, na 2 miechy do chin i ponoć to jest tam najbardziej ekskluzywna potrawa. chore.

10

Odp: Peta

Zgadzam się z przedmówcą. U nas ostatnio ugotowano szczeniaka :( A Chiny to zupełnie inna sprawa - tam żywe rybki do połknięcia w całości są uznawane za przystawkę....

Dla tych, którzy się tym przejmują http://nasza-szkapa.idl.pl/ - Fundacja prowadzona przez przez 20kilkuletnią dziewczynę, która opiekuje się kilkunatoma końmi + psy + koty + kozy + żółwie + króliki + gęsi + roczne dziecko. Poczytajcie ...

11

Odp: Peta

ciężko się to ogląda...
a jak jedzą mózg małpy...żywej małpy która jest przywiazana pod stołem i odciętą górna część czaszki...
co jest z tymi ludzmi

12

Odp: Peta

Z tym mozgiem podbnie jak robia z rybami w chinach, sa nawet takie zawody, smaza tylko tulow ryby a ryba jeszcze zyje i podaja to tak aby podczas jedzenia ryba zyla. Wygrywaja ci ktorzy najlepiej podtrzymaja zycie ryby.

13

Odp: Peta

ja motyla noga... chore, nie wiedzialem ze az tak wixy ;/ Boshe swiety, widzisz i nie mowisz :(

14

Odp: Peta

"z tego co lata w powietrzu, to nie jedzą samolotów, a z tego co przemieszcza się po ziemi, to nie jedzą samochodów. Jako przykład podane zostało mi kilka potraw. Pierwszą jest świński penis podawany ala szaszłyk. Owijają go wokół szaszłykowego patyka, i grillują. Potrafiłem sobie to wyobrazić. Drugą jest potrawa znana miłośnikom przygód Indiany Jonesa, a mianowicie mózg żywej (do czasu oczywiście) małpy, zalewany gorącym olejem. Małpa jest w skrzynce, głowa wystaje, otwieramy głowę, wlewamy olej, jemy. Wydaje się nieskomplikowane:) Trzecią potrawą, i ta mnie trochę zaskoczyła, jest coś co Gu Wei nazwał â??Trzy Piâ?. Być może przysmak Chińskich matematyków. â??Trzy Piâ? to nowo narodzone, nieowłosione dwudniowe myszy. Bierzemy małą myszkę w pałeczki. Myszka robi â??piâ? po raz pierwszy. Maczamy myszkę w sosie sojowym z przyprawami, i myszka robi â??piâ? po raz drugi. Bierzemy myszkę do ust, gryziemy, i mamy ostatnie, trzecie â??piâ?."

15 (edytowany przez Szczepan 2010-01-17 02:22:44)

Odp: Peta

szczekacie tak troche jakby to wasze psy zabijali. roznica kultur i kulinariow to sprawa kazdej nacji. dla nich normalne jest jedzenie psow. ich zabijanie jest zwiazane z ich przyrzadzaniem. mieso odchodzi lepiej od kosci i jest bardziej dokrwione. wiem brzmie jkbym byl zwolennikiem. nie jestem i jestem przeciw ale tak jak dla nas jest nie pojete to dla nich niepojete jest jak mozna zjesc krowe czy swinie. mowicie o torturach ? to popatrzcie jak traktuje sie bydlo w obojniach.

na koniec dodam tylko tyle ze unerwienie i jakby to nazwac uczucia wieksze ma napewno swinia. jak sie okazuje swinia jest 6 krotnie inteligentniejsza od psa i jest 3 zwierzeciem na swiecie ktora ma najbardziej rozwiniety mozg a to ze pies jest przyjacielem czlowieka i utarlo sie tak w Europie to nie znaczy ze wszedzie na swiecie tak jest.

Ladny kiedys program o tym bym jak zywcem wrzucano swinie do wrzatku bez usypiania ich...poogladajcie sobie tez takie rzeczy jak macie nerwy.

W kazdym razie biedne te zwierzeta ,ale nie znaczy to ze odmowie sobie porzadnego burgera z miesem. Dlatego moim zdaniem nie ma co komentowac tego typu akcji. Znecanie sie nad zwierzetami jest straszne, ale zalezy w ktorym kraju nazwiesz to "znecaniem" sie.

Nie nawiazywalem do zadnego filmiku bo nie mam ochoty ogladac takich rzeczy. Tak chcialem swoje zdanie wrzucic.