1 (edytowany przez scream666 2010-01-28 19:58:47)

Temat: Która firma proszę o pomoc

Witam, zastanawiam się nad kupnem nowych nart typu all mountain, myślę nad firma k2 ponieważ słyszałem że mają dobrą konstrukcje a zależy mi na narcie aby wytrzymała kilka sezonów ,mam na myśli model obsethed albo kung fujas. Co myślicie o wytrzymałości takich firm jak k2,armada czy macie może jakieś inne propozycje. Proszę o pomoc. Mogę przeznaczyć do 2.5 tys.zł

wzrost:175
waga :75

2

Odp: Która firma proszę o pomoc

A jaką kwotę chcesz przeznaczyć i ile masz wzrostu??? :)

3

Odp: Która firma proszę o pomoc

jeżeli szukasz narty allmounatin to jest jedna najlepsza i najbardziej uniwersalna: http://www.twotip.com/narty-c-73/armada-arv-09-10-175-p-4561.html i długość idealna dla Ciebie

4

Odp: Która firma proszę o pomoc

bardzo dużo myślałem właśnie o niej, co myślisz o jej konstrukcji ?, porównywalnie z k2? , wojar czy będziesz miał dostępne narty firmy k2?

5

Odp: Która firma proszę o pomoc

kukng fujasy  do parku takie sobie ,na stok potrzebna prędkość żeby fan poczuć ,poza trasą to jest to ale tak do metra świeżego śniegu
na obsetach ciężko na stoku bardziej na mięciutki śnieżek
w k2 bardzo miękki laminat od góry ,szybko sie niszczą
mam fujasy08/09 jestem zadowolony     wojnar dobrze radzi
jak bym miał 2,5 tysia też bym miał dylemat
pozdro

6

Odp: Która firma proszę o pomoc

K2 w tym roku się nie udało, ale mam nadzieje że będą w przyszłym sezonie. Ja osobiście nie polecam k2. Ich atutem jest bardziej cena niż jakość - są produkowane w chinach. Jedyne k2 o jakich nie słyszałem jeszcze złej lub średniej opinii to hellbenty i pontony, jednak to nie jest narta allmountain.
Jeżeli chciałbym mieć jedne uniwersalne narty to brałbym arv - są wytrzymałe i mają odpowiednie wymiary i flex żeby pobawić się na nich wszędzie. Jedna moja uwaga jest taka, że jak zaczniesz na nich sporo jibować, to niestety zniszczysz trochę ślizgi i krawędzie i straci na swoich poza snowparkowych właściwościach, więc jak przejeżdżasz przez snp i chcesz sobie hipnąć pare skoczni i przejechać jednego boxa to jak najbardziej, ale jak chcesz siedzieć w jibparkach i katować rury to dokup sobie jakieś tanie używane parkowe narty do katowania na jibach, bo arv-ek szkoda.

7

Odp: Która firma proszę o pomoc

Wielkie dzięki za rade:),myślisz ze narta jak arv będzie miała dłuższą żywotność niż  przykładowo większych firm jak atomic rossignol itp?.Zastanawiałem się długo nad k2 ponieważ PE podobno były strasznie wytrzymałe,ciekawe czy teraz te narty tez są.

8

Odp: Która firma proszę o pomoc

armady raczej trzymaja sie naprawde dobrze... arv, alpha lub jj to narty które prawie każdy chciałby miec :)

9

Odp: Która firma proszę o pomoc

Powiem Ci tak - już 3 sezon mam El-reye (które są najtańszymi armadami) i jeszcze się trzymają, mimo tego że jeżdżę na nich naprawdę dużo, a ostatnio też sporo streetów. Zaufałem Armadzie i teraz jako parkowe narty wybrałem dla siebie alphy1 i też jestem bardzo zadowolony.

10

Odp: Która firma proszę o pomoc

Wielkie dzięki wojar,rozwiałeś moje wątpliwości ,jak tylko będzie przypływ gotówki zdecyduje się na nie. Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki