1

Temat: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Okazja do potrenowania tricków jest jedyna w swoim rodzaju - lepszej nie znajdziecie nigdzie.

A do tego codziennie zawody z atrakcyjnymi nagrodami od The North Face i Armady (m.in. 3 pary nart - w tym jedne na sezon 2010/2011)

Więcej info o poduszce i terminach tutaj - http://www.ski2die.pl/aktualnosci/wiecej/896/big-air-bag-w-polsce.html

Video z eventu na podobnej poduszce tutaj - http://www.ski2die.pl/video/wiecej/256/0/big-air-bag-throwdown!!.html

Pozostałe informacje o całej akcji na oficjalnej stronie - http://www.mobilnestopcafe.pl/

W razie pytań - info@ski2die.pl

ps. "pro riderów" zainteresowanych sławą, milionem dolarów i kolejnym milionem fanek, którzy chcą wziąć udział w premierowej godzinnej Media Session w najbliższą sobotę o godzinie 17.00 w Białce proszę o maila na leski@ski2die.pl -  a Orlen jak przystało na jedną z największych Polskich firm o media zadbać potrafi :)

Bless

2

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

miazga.

3

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

ciekawe czy zabawka będzie okupowana przez miliardy ludzi, czy da radę sobie poskakać rzeczywiście. np czy będą wpuszczać przypadkowe osoby wszystkich jak leci, tj np narciarzy gangsterów w dżinsach

4

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Jedzie ktoś z Kato albo okolic i będzie miał wolne miejsce??
Pozdro

5

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

dobrze by było zrobic jakas "selekcje" :D

6

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

aż chyba wpadnę do witowa:)

7

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

"selekcja" - w pozytywnym znaczeniu tego słowa będzie - zadbamy o to, aby tzw. "oszołomów w dżinsach" nie wpuszczali ... dla ich własnego bezpieczeństwa :)

cała reszta - po spełnieniu warunków z regulaminu (takie tam kaski, bib i podpisane na miejscu oświadczenie) - będzie jak najbardziej mile widziana.

Bless

8 (edytowany przez Szczepan 2010-02-09 20:49:32)

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

ja bym chetnie poskakal ale 13 jest BFF nie da rady rajderow zaprosic na inny termin nie zlewajacy sie z BFF a tak zeby skucnia byla dobra ? :)

9

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Nie ja ustalam terminy tylko ci co trzymają kurek z polską ropą :)

Big Air na bff kończy się przed 15-tą (albo i wcześniej) - a potem trzeba wbijać w furę i w 2 godzinki jesteś w Białce :) - akurat przed 17.00

Dostaniesz pierwszy numer :) i uroczyście otworzysz poduchę przecinając wstęgę w locie ... hehe ... te setki trzaskających fleszy i szum taśm filmowych... bezcenne :)

10

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

no. ja będe piszczał nawet jeśli chcesz.

11

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

LS napisał/a:

Nie ja ustalam terminy tylko ci co trzymają kurek z polską ropą :)

Big Air na bff kończy się przed 15-tą (albo i wcześniej) - a potem trzeba wbijać w furę i w 2 godzinki jesteś w Białce :) - akurat przed 17.00

Dostaniesz pierwszy numer :) i uroczyście otworzysz poduchę przecinając wstęgę w locie ... hehe ... te setki trzaskających fleszy i szum taśm filmowych... bezcenne :)

Eeeee jeszcze raile sa, najwyzej poskacze w inny dzien :)

12

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

poza tym jest jeszcze after po bff :-)
a 14 i 15 poducha też działa? jak tak to ja się piszę

13

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

No after po BFF konkret !

14

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

ale jakby ktoś chciał wbić tak jak Lesiu mówi to ja się dołączę do fury na trasie szczyrk ---> Białka :D

15

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

after ... bleeeee


a poducha - pewnie że działa, więc no stress hehe