16

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

PODUCHA!! wbijajcie :)

17

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Fajnie, jakby było więcej takich okazji do "bezstresowego" skakania, szczególnie dla początkujących ... :)

18

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

A pytanie Do szanownego Pana Leskiego, moze posiadasz jakies informacje na temat tego pod jakie chopy ma być to wsadzone? :D

19

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

pod te, które specjalnie z tej okazji muszę zbudować :)

20

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

to będzie olimpijskie stop cafe, więc Andre zrobi kickery rodem z olimpijskich aerialsów :D

21

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

no dokładnie takie miałem w planie - więc bez obcisłych gaci z lycry do hopy nie podchodźcie

i tricki typu: full - double full - full, albo rudi - rudi - full .. ciekawe, czy ktoś wie jak to wygląda?

22

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Pawełek, zachowaj olimpijski spokój.. już nie długo wszystko sie zapewne ogłosi.. it's the final countdown!

23

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Quadroflip!

24

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

to ja bede szarpal 1800 ;d

25

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

3600?, chyba się zadowole flipami we wszystkie strony

26

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

tylko sobie wyprostuj narty z tylu bo Cie beda chamowac

27

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

pawelek napisał/a:

tylko sobie wyprostuj narty z tylu bo Cie beda chamowac

Sprzodu i z tylu urzne bedą jeździć. Wciąż ludzie się pytają co to za narty.... Ale mamy kraj...

28

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

20 km od szklarskiej taka poducha jest do dyspozycji non stop - http://www.freeride.cz/ski/navigator/parks-info/o2-extra-park-rejdice--3/aktuality/

29 (edytowany przez mike_o 2010-02-12 14:18:02)

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Moi mili :) jestem w trakcie rozmów z odpowiednimi osobami, które mają na celu zaprojektowanie i produkcję... polskiej BigAirBag i umieszczenia jej w snow i skate parkach na terenie całego kraju :) co Wy nato? Myślicie, że to dobry pomysł?

30

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

the mega kotny!!! moim skromnym zdaniem takie cos naprawde by podniosło poziom polskiego freestylu.