31

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Gdyby chociaż w jednym snowparku coś takiego powstało byłoby mega :)

32

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

nie mogę nic obiecać, ponieważ wszystko zależy od tego, na ile producent wyceni wyprodukowanie poduchy. Jak wszystko pójdzie po mojej myśli, to pod koniec tego sezonu (w połowie marca) zaproszę Was wszystkich na testy :)
A przy okzaji to 17tego rano na 90% będę jechał z Wisły do Zakopanego na poduchę - powrót tego samego dnia wieczorem. Jadę min. przez Szczyrk.

33

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

pawelek napisał/a:

the mega kotny!!! moim skromnym zdaniem takie cos naprawde by podniosło poziom polskiego freestylu.

Widziałem dzisiaj hope do poduchy i wyglada ładnie mogłaby szersza być ale jest spoko. To co mnie mega wkurwilo to fatalnie przygotowany snowpark, moja lapa w bandazu po tym jak zlapalem krawędz na boksie(wystaje tam jakieś gowno na środku... Oprócz tego dziura za jedna mini hopka w która wpadłem. Wreszcze ci głupi ludzie którzy pchają się tam na zwykłych nartach albo stado gowniarzy(4lata na oko) żal

34

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

mowisz o kotelnicy? zgodze sie zawsze mam z tym problem.
ale chope na bani widziales? na ile bedzie wybijac? :D

35

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

pawelek napisał/a:

mowisz o kotelnicy? zgodze sie zawsze mam z tym problem.
ale chope na bani widziales? na ile bedzie wybijac? :D

Tak o tym na kotelnicy, mam nadzieje ze jutro mój kciuk będzie w dobrym stanie... To co jest niżej z grubsza wygląd tak ze hopa ma takie trzy schody, wysokość od ziemi tochyba 2 lub 2,5 m może wiecej, trudno mi powiedzieć bo widziałem z wyciągu. Bez kitu powinni w tym pseudo snowparku postawić kogoś na wejściu, bo te głupki są zagrożeniem dla siebie i innych. W regulaminie jest wyraźnie napisane ze tylko na snowboardzie i "nartach freestyleowych" może trzeba im obrazek narysowac albo zdjęcie i lomot spuszczac jak wchodzą to wtedy dotrze

36

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

w zeszłym roku cały czas zaczepialiśmy takich gości i mówiliśmy żeby przeczytali regulamin, kulturalnie oczywiście i z reguły nie było problemów ale ile można, fakt PLAGA. ja jutro jadę od białki na wieczór prawdopodobnie to obczaję poduchę będę katował w snowparku

37

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

sloniu napisał/a:

w zeszłym roku cały czas zaczepialiśmy takich gości i mówiliśmy żeby przeczytali regulamin, kulturalnie oczywiście i z reguły nie było problemów ale ile można, fakt PLAGA. ja jutro jadę od białki na wieczór prawdopodobnie to obczaję poduchę będę katował w snowparku

Moja frustracja bierze się może z marnego dnia w efekcie tak czy inaczej, dużym problemem są tam małe dzieci, raczej ciężko im powiedzieć przeczytajcie regulamin bo maja 5 lat:/ Generalnie w Polsce świadomość spoleczenstwa jest dość mała, mam nadzieje ze takie eventy jak jutro poducha itd zmienia to:)

38

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

poducha jest MEGA - dzis na testach poszły takie tricki jak flat 5, cork 9, back i fornt flipy, misty 7, sw 5  - wszystko z grabami i double grabam ...i to wszystko skakali tacy "emeryci" jak ja, Jasiu Pwlikowski, czy Fisz Jr.

po testach podnieśliśmy looping, żeby był lepszy hang time.

hopa wygląda "inaczej" - ale szersza byc nie moze, z uwagi na szerokosc poduchy - gdyby ktos polecial za bardzo w bok to gleba z 5 metrów na totalnie plaskie jest słabą opcją :)

... ehhh normalnie na starość takie bio/flat 5 z japicalem poszło, że w szoku jestm :)


jutro 17.45 media session - wpadac oglądać :)

39

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

a będzie można polatać po tym całym media session czy dopiero w niedziele??

40

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

wlasnie tez ciekaw jestem czy bedzie mozna dzis po tym media session polatac? bo jutro juz nie wydam i dopiero w sobote na haredne...

41

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

poducha jest otwarta dla zainteresowanych w niedziele i poniedzialek w Białce - a potem tak jak w programie w newsie na stronie glownej.

ew. "pretensje" do terminów prosze zglaszac na dowolnej stacji Orlen :) a nie do mnie - nie ja ustalałem

42 (edytowany przez wojts 2010-02-13 22:22:03)

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

no i jak media seszyn ? jakies zdjecia czy cos juz mozna gdzies zobaczyc?

43

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

fajnie to wygladalo od boku patrzac ;]

44

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

a jak ogólnie ruch w białce przy okazji tej całej akcji?? strasznie duzo ludzi ??

45

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

ludzi w białce bylo duzo ale oglądających zawody bardzo mało :)