46

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

mege ta poducha jest!!! tylko beznadziejnie to zorganizowali bo o 9 rano tam bylem wyjechalem o 17 a skoczylem 8 razy://
ale i tak mega, fajnie by bylo jak by takie cos bylo na stałe:)

47

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

pawelek napisał/a:

mege ta poducha jest!!! tylko beznadziejnie to zorganizowali bo o 9 rano tam bylem wyjechalem o 17 a skoczylem 8 razy://
ale i tak mega, fajnie by bylo jak by takie cos bylo na stałe:)

Ja skoczylem całe 2 razy... Trochę nie ogarniam tej opcji, dlaczego po zawodach nie można było jeździć, jak ktoś jest pelnoletni i odpowiedzialny dlaczego nie wpuścić go?

Poduszka jest mega przyjemna i super się skacze, tylko może drobna zmiana formuły zabawy, luzniejsza bez formalności i niech każdy jumpi ile chce, chyba ze zawody są no to trzeba się zapisać. Generalnie brawa ze udało się i było całkiem spoko:)

48

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

gdybyście zobaczyli pierwotny plan eventu przygotowany przez ekipe z Orlenu to byście i 2 razy nie skoczyli :)

też bym to logistycznie zrobił zupełnie inaczej, ale to nie moja działka w tym przyadku - choć kilka zmian udało mi się przeforsować i dzięki temu kto sprytnie to rozegrał to właśnie te 8-10 razy skoczył :)

jutro będzie pewnie dużo luźniej - a następny piątek i sobota na Harendzie powinno już być lepiej bo postaram się im jeszcze kilka rzeczy wyjaśnić (może się uda)

Bless

a tak przy okazji dodam, że switch back i switch front to mega śmieszne tricki :)

http://www.ski2die.pl/video/wiecej/279/0/bag-jump-night---teaser.html - VIDEO teaser

49

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

mam pytanko, orientuje się ktoś może czy jak pojade na herende 17tego rano (zamierzam być koło 10tej) to poducha już będzie? Czy dopiero wieczorem ją dadzą? Jak to było w Białce pierwszego dnia? Od rana można było skakać?

50

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

ja bede w paitek- 19tego od rana i tez chcialbym wlasnie wiedziec jak to bedzie organizacyjnie wygladac- jakies zapisy (tj kto pierwszy ten lepszy) czy jakis inny system? ;]

51

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

ja dziś bylem, osób, nie za wiele i naprawdę kozak, jaram sie i na bank jeszcze wpadnę na poduchę

52

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

dzisiaj w białce poducha chodziła od 10 do 14:00 chyba. Super zabawa tylko lepiej jakies starsze ciuchy ubrac bo poducha troche przypala. ja mialem dzisiaj czas na dwa skoki bo byłem przy okazji a i tak dziurki w spodniach i kurtce mi wypaliło. Ale i tak warto przyjechac szkoda ze czesciej nie ma takich okazji.

53

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

to na narty trzeba lądować .... wtedy nie "przypala" :)

a poducha na Harendzie będzie w piątek od ok. 10.00 do 15.00 ... i w sobotę tak samo.

Bless

54

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Akurat w piątek i sobotę nie mogę :/ a masz może jakieś info na temat środy i/lub czwartku? Bo wedłu inf z tego linku: http://www.ski2die.pl/aktualnosci/wiece â?? olsce.html ma być również i w te dni :) dzięki. pozdr.

55

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

w następnym tygodniu będzie w Witowie - dokładnie tak jak piszesz

56

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

czyli informacja, że poducha będzie na Harendzie już od 17tego(środa) podawana przez orlen jest nieprawdziwa? Przepraszam, że drążę ale nie kumam :/

57

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

propsy dla słonia za nieźle ogarnięty trik na poczekaniu :D przegrał tylko z Jaśkiem z Potoku

58

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

no słoniu dobrze pofikał :)

a co do dat - jest info na stronie głónej - wystarczy czytać dokładnie.....

"W kolejne dni poduchę, będzie mógł przetestować każdy chętny, który w godzinach otwarcia stoków przyjedzie do wybranego, podhalańskiego ośrodka: Białki Tatrzańskiej ( w dniach 14 â?? 15 lutego), na Harendę w Zakopanem (19 â?? 20 lutego) oraz do Witowa (24 â?? 25 lutego). Na miejscu, każdy będzie mógł skorzystać z rad instruktorów i profesjonalistów, zobaczyć pokazy w wykonaniu czołówki polskich zawodników, przetestować sprzęt narciarski, a także powalczyć na skoczni o atrakcyjne nagrody od The North Face i Armada Skis."

btw. dziś nowiutkie AR6 powędrowały do szczęśliwie wylosowanego :)

59

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

fakt. mój błąd. wracam do podstawówki uczyć się czytać ze zrozumieniem :)

60

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

uza napisał/a:

Dla mnie te zawody finałowe ktore sie odbyly o 13:30 to nieporozumienie, jezeli byla to impreza dla ludzi z zewnatrz amatorów to co tam robił Karpiel? Ale tak to jest jak sie ma znajomosci.

impreza otwarta, mógł przyjechać kto chciał? bo jak ktoś ma sponsorów to mu nie wolno brać udziału w zawodach;-)