61 (edytowany przez Szczepan 2010-02-16 03:09:05)

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

uza napisał/a:

Dla mnie te zawody finałowe ktore sie odbyly o 13:30 to nieporozumienie, jezeli byla to impreza dla ludzi z zewnatrz amatorów to co tam robił Karpiel? Ale tak to jest jak sie ma znajomosci.

HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHAHAHAHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! padłem

62 (edytowany przez wafel 2010-02-16 09:04:40)

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Skandal! Mysle ze trzeba zawiadomic odpowiednie organy scigania, no ewentualnie powolac komisje sledcza i zakazac Szczepanowi oddychac i jesc zupki z proszku, oraz przykleic wszystkie narty na rzepy do sufitu, ale tak, zeby nie dosiegnal!

63

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

moim zdaniem jak było to otwarte dla wszystkich to szczepan mógł wpaść i nie ma różnicy czy przyjedzie mistrz polski czy koleś  który 180 nie da rady zrobić  !!! POZDRO :)

64

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

wafel napisał/a:

Skandal! Mysle ze trzeba zawiadomic odpowiednie organy scigania, no ewentualnie powolac komisje sledcza i zakazac Szczepanowi oddychac i jesc zupki z proszku, oraz przykleic wszystkie narty na rzepy do sufitu, ale tak, zeby nie dosiegnal!

ale na PFO juz bede mogl je sciagnac bo to przeciez impreza miedzynardowa :( ?

65

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

hahahhahaha

66

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

no chyba ze chcesz gogle ktorw wygralem, moge Ci je wyslac, i plakietke robiaca za dyplom, tylko musial(a)byś mi podac imie i nazwisko zebym mogl zmienic. :)

67

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Szczepan napisał/a:

ale na PFO juz bede mogl je sciagnac bo to przeciez impreza miedzynardowa :( ?

Nie! To koniec twojej kariery!



...no chyba, ze znowu uruchomisz swoje znajomosci...

68

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

:D dyplomu nie oddawaj, dobra pamiątka

69

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

taa Szczepan jest za dobry i trzeba go gnebic... Ten co się tak pluje to weź się zabierz do roboty to tez będziesz umiał jeździć. Mi osobiście totalnie to zwisalo ważniejsze było dla mnie to ze mogłem
sobie poskakac i nauczyłem się czegoś:) narty każdy mógł wylosowac wiec nie wiem o co to wszystko

70

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

To ja może wrzuce wyniki tych WIELKICH zawodów :)

Day 1

1. Szuler
2. Jasiek Gąsienica Daniel
3. Paździor

Day 2

1. Jasiek z Potoku vel. Szczepan
2. Bartek Słoniewski aka. Słoniu
3. Łukasz Chojnacki

Peace

71

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Dokładnie conker liczy się zabawa i okazja poskakania na poduche.

72

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

A do tego można stanąć na podium obok Jaśka z Potoku .... a to jest już bezcenne - bo kto tam za 20 lat bedzie pamiętał jakie to były zawody :)

73

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Poducha fajna sprawa, oby tylko na Harendzie byla wieksza skocznia :D

74

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

pulpetto102 napisał/a:

zostawilibyście ta poduche na weekend żeby cioty z wwy takie jak ja też mogły sie na nią szarpnąć? ja mam szkołe! NIE NAWIDZE WAS! :mad

no tak podstawowka wzywa... Mogles zostać dłużej glupku, poziom twojej wypowiedzi kompromituje moje ukochane miasto

75

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Wy tu gadu gadu a na Harendzie urosła kolejna góra śniegu :)

Tym razem po drugie stronie stoku obok orczyka usypałem z Panem Stefanem podwaliny pod niezłego kickerka - jutro postaram się zmobilizowac do pracy ekipę z Orlenu, żeby wyciąć z tej góry fajną skocznię (będzie większa niż w Białce - choć nie jakoś znacznie).

Tak więc szykujcie się na piątek i sobotę - a tymczasem jutro na głównej pojawi się mała relacja z Białki.

Bless