91

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

wujek Gnali dobrze mówi!

92

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

no poducha- konkretna ;]

93 (edytowany przez PiernikFR 2010-02-20 17:10:59)

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

dzisiaj z prędkością było ok:D

94

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Leski, jakie plany co do kickera w Witowie?

95

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Dzis wieczorem jade usypac góre śniegu na hope - jutro ją w dzien podszepuje ... zobacze w którym miejscu orlenowcy chcą ją stawiac i hopke dopasuję do terenu :)

Btw. jak na ten sezon to dziś na Kasprowym była MEGAAAAA dniówka ... cały możliwy powder z żoną :) zjeździłem. Odpalili Gąsienicową - ludzi nie było wiele, słoneczko piękne wyszło i było mistrz (jak na ten sezon). Potem testowy przejazd Goryczkową do Kuźnic (który był celem całej eskapady) - pod kątem RB Zjazd na Krechę ... i ze swojej strony mogę stwierdzić, że warunki są dobre i da się puścić "kreską" z góry do dołu.

96

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Jak z Witowem od której godziny można skakać na poduszce... ? dalej to będzie w formie zawodów? czy nie da się bez kasku wbić ?

... mam nadzieję że pogoda odstraszy trochę ludzi i będzie można poskakać więcej niż 2 razy, póki co tylko komenty czytałem... i się przeraziłem, myślę że w rzeczywistości da się pobawić i jakiś progres zrobić :)

97

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

bez kasku nie ma opcji - krwiożercza poducha zaraz by się z Tobą rozprawiła .

98

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Oczywiście że się skacze więcej niż 2 razy, a progress w ciągu jednego dnia osobiście złapałem sakramencki.

Leski, myślę że wszyscy by się ucieszyli jakby loty były jeszcze większe! Oczywiście, w granicach możliwości technicznych.

99

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

no fajnie by bylo wieksza chope :D

100

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

czy jest jakis filmik z białki z neidzieli albo poniedziałku?

101

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

Mała zmiana - poducha jest już od jutra (WTOREK) do czwartku - a więc przez 3 dni :)

Orlen stwierdził, że poducha lepsza niż slalomy i mamy o jeden dzień na poduszce więcej.

Tak więc, kto ma ochotę niech już jutro wbija do Witowa - skocznia jest gotowa i moim zdaniem jest najlepsza ze wszystkich trzech jakie zrobiłem na Big Air Baga ... ale to się zobaczy jutro po pierwszych skokach.

A tak przy okazji - jutro o 9:25 rano w Dzień Dobry TVN ma być kilka minut relacji na żywo z poduchy z Witowa - trzeba zadzwonić do mamy, żeby oglądała :) :) :)

102 (edytowany przez VoDK4 2010-02-22 19:09:06)

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

LS napisał/a:

Btw. jak na ten sezon to dziś na Kasprowym była MEGAAAAA dniówka ... cały możliwy powder z żoną :) zjeździłem. Odpalili Gąsienicową - ludzi nie było wiele, słoneczko piękne wyszło i było mistrz (jak na ten sezon). Potem testowy przejazd Goryczkową do Kuźnic (który był celem całej eskapady) - pod kątem RB Zjazd na Krechę ... i ze swojej strony mogę stwierdzić, że warunki są dobre i da się puścić "kreską" z góry do dołu.

tez bylem na kaspro wczoraj Leski :p warun i pogoda mistrzunio :) szkoda ze dzis wialo bo bylo by milion razy lepiej :(

wogole wiadomo cos z tym redkiem?

103

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

ja jutro się melduje na poduszce, trzeba ćwiczyć puki jest możliwość

104

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

ja juz studia mode on i nie urwe sie w pol tygodnia- a szkoda mi bardzo bo ta podsuzka to mega faza...
btw. mialem mala podroz teraz samochodem i majac do wyboru paliwo na shellu albo paliwo na orlenie- nalalem na orlenie. albowiem w glowie mysl: "heh- dzieki nim ta poduszka" :d

105 (edytowany przez sloniu 2010-02-22 20:17:52)

Odp: Big Air Bag - po raz pierwszy w Polsce

hehe tak apropo samochodu to mam jutro miejsce jedno na poduchę z KRK jak coś to 6689897 pisac