1

Temat: Stereo Wake Skis

Nowa letnia zajawka była już opisywana na stronie głównej - http://www.ski2die.pl/aktualnosci/wiecej/942/stereo-skis.html

Pod koniec maja będziemy dysponowali nartami do testów - więc wszyscy zainteresowani będą mogli sprawdzić Stereo Skis - o miejscach i czasie testów będziemy was informowali tutaj.

Bless

2

Odp: Stereo Wake Skis

proponuję jezioro dzierżno koło gliwic. albo jakąś inną miejscówę na śląsku.

3 (edytowany przez wiwo 2010-05-10 22:17:34)

Odp: Stereo Wake Skis

proponuje wyciąg w szczecinku!


kiedy będzie wiadomo jakie mniej więcej będą ceny w złotówkach?

4

Odp: Stereo Wake Skis

a ja proponuje wyciag w Augustowie lub Lublinie ;]

widizalem to jakis czas temu i zastanwialem sie kiedy do PL dotrze...

5

Odp: Stereo Wake Skis

a tak co do tych nart wodnych, czy ktoś może próbował tego używać razem z latawcem na wodzie? bo filmików z wyciągów jest pełno a nie mogę niczego znaleźć z kitem, jestem ciekaw czy to w ogóle miało by jakiś sens

6

Odp: Stereo Wake Skis

Na pewno sie da - jak dobrze poszukasz to znajdziesz edity - a poza tym rozmawiałem z producentami Stereo wiec z pierwszej reki wiem, ze spoko. Mysle, ze nie dalej niz za 3 tygodnie przestestujemy wszelkie mozliwe kombinacje (kite, wyciag, boat, ...)

7

Odp: Stereo Wake Skis

coś więcej wiadomo? kiedy i gdzie testy?

8

Odp: Stereo Wake Skis

boat będzie na wypasie:]

9

Odp: Stereo Wake Skis

Widziałem edity z kitem i zajebiście dawało radę jak znajdę to coś wrzucę.

10

Odp: Stereo Wake Skis

dawaj te edity z kitem! na prawdę jestem mega ciekaw ;)

11

Odp: Stereo Wake Skis

Jechałem na Hel przetestować Stereo z kajtem, ale nie wiało, więc zatrzymałem się na wyciągu w Ostródzie ... po 10-15 minutach jazdy siadł boks, więc potencjał jest dobry - next time trzeba testować skocznie. Jak tylko będzie prognoza to lecim z kajtem.

Kilka fot z Ostródy - http://www.facebook.com/album.php?aid=222220&id=521052287&l=b1f3246686

12

Odp: Stereo Wake Skis

Daj info jak będzie można gdzieś po testować:)

13

Odp: Stereo Wake Skis

widziałem narty w scandalu na helu w ten weekend, chciałem potestować, w sobotę nie wiało i tylko motorówka ale nie zdążyłem bo silnik padł
a w niedziele fajny warun na kajta ale jak przyjechałem koło 14 to nart już nie było...

kiedy i gdzie będzie opcja potestowania na helu z latawcem?

14 (edytowany przez filip 2010-07-26 18:46:26)

Odp: Stereo Wake Skis

wiwo napisał/a:

a w niedziele fajny warun na kajta ale jak przyjechałem koło 14 to nart już nie było...

ja bylem w niedziele od 8 do 12 i tez nie bylo wiec chyba w niedziele odpuscili. Moze nastepnym razem sie uda stestowac

15

Odp: Stereo Wake Skis

filip - odp poszła na @
wiwo - jutro odpisze na twojego @ - mam nadzieje, ze nie będziesz się łamał na każdym wyjeździe tylko po to, żeby koszy tegoż wyjazdu się zwróciły :) ... bo nie uśmiecha mi się codziennie odbierać cię z Trauma Clinic :)))