46 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Alternatywa dla igielitu...

a my mamy boksa igielit i maty ale sie jezdzi kajetan elo elo ! :d

47 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Alternatywa dla igielitu...

Oprócz śniegu i igelitu to chyba nic sie nie nadaje.. Może jeszcze troche błota =D

48 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Alternatywa dla igielitu...

nie wiele do zimy a by się już pojeździło
chcemy u znajomego na ogródku zbudować najazd i jakiegoś boxa, mamy nawet troche drewna więc da radę, tylko nie wiemy co zrobić żeby dawało radę się rozpędzić.
Wykładzina i polewać ją wodą cały czas? coś mówiliście o sztucznej trawie - gdzie to można dostać? i ile to kosztuje?
można by w sumie zrobić żeby to się cały czas nawadniało, podłączyć węża ogrodowego do góry i będzie cały czas mokre
da radę po tym jeździć czy słabo?

49 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Alternatywa dla igielitu...

na najazd to raczej igielit.na odjazd moze byc sztuczna trawa.pczywiscie mozecie sobie zrobic najazd ze sztucznej trawy ale bedziecie raczej odczuwali dyskomfort.

50 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Alternatywa dla igielitu...

tak jakby igielit był komfortowy:-)

51 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Alternatywa dla igielitu...

Cokolwiek zrobicie by dało się jeździć, jest dobrym rozwiązaniem. Szkoda czasu na rozważania nad materiałem jak uciekają cenne dni, podczas których czegoś więcej sie nauczycie. A po drugie jak nauczycie się na syfie, to będziecie sobie radzić na śniegu.

52 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Alternatywa dla igielitu...

no ale na sztucznej trawie to chyba kat najazdu 90 stopni bo ona raczej duzego poslizgu nie ma.igielit jest jednak lepszym rozwiazaniem.przynajmniej tak zauwazylem podczas "treningow".

53 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Alternatywa dla igielitu...

Najlepiej posmarować śpyrką: a) będzie szybciej  b) zamiast z grubnąć od śpyrki, schudniecie od naparzania  c) jak kogoś glebnie to zawsze lepiej poczuć smak ubitego ssaka, jak płynu do naczyń.

54 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Alternatywa dla igielitu...

ale skąd wziąć igielit? i ile on kosztuje? bo słyszałem że jest strasznie drogi ;/
czyli sztuczna trawa lepsza od wykładziny

55 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Alternatywa dla igielitu...

Najazd możecie zrobić z rurek pcv. Co prawda będą na początku trudności ale co tam. Odjazd z wykładziny, box kombinacja drewna i metalu.

56 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Alternatywa dla igielitu...

jest kilka wyjść:
a) wykładzina - niesprawdzony motyw
b) sztuczna trawa - dostaniesz w castoramie za 17 złotówek za mb. nie polewasz samą wodą tylko rozsypujesz mydło w proszku najlepiej - widziałem to kiedyś na filmie. prędkość wystarczająca i nie zniszczysz specjalnie sprzętu.
c) igielit - nie wiem gdzie go kupić, ja jeżdżę teraz na igielicie kupionym odkogośtam i szau z prędkością nie ma. oprócz polewania wodą trzeba jeszcze smarować czymś deski. my smarujemy olejem. narty są nieźle brudne, ale speed jak trzeba.

57 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Alternatywa dla igielitu...

piekarz napisał/a:

b) sztuczna trawa - dostaniesz w castoramie za 17 złotówek za mb. nie polewasz samą wodą tylko rozsypujesz mydło w proszku najlepiej - widziałem to kiedyś na filmie. prędkość wystarczająca i nie zniszczysz specjalnie sprzętu.

Wystarczy polac samą wodą, jeśli wolno mydełko, ludwik czy coś, daje rade bez problemu.
pozdro

58 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Alternatywa dla igielitu...

jest nawet opcja zrobienia podlewania tej sztucznej trawy, w sensie podłączenie węża ogrodowego w kilku miejscach tak żeby trawa była cały czas mokra, więc chyba tak zrobimy

z mydłem raczej nie chcemy kombinować bo działka na której to będzie jest skośna i na samym dole biegnie sobie strumyk, a że my ekologiczni to nie chcemy zanieczyszczać^ ;p


2 metry do góry podest do najazdu i kąt około 45 stopni, na końcu przechodzący w trochę łagodniejsze, potem kawałeczek płasko, mała hopka i box lub rail. Musi dać radę! w weekend się bierzemy do roboty ;)

59 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Alternatywa dla igielitu...

Dobra jest też taka wykładzina do ochrony trawy na podjazdach samochodowych. Taka twarda, w acrobat parku taka jest i jedzie.

60 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Alternatywa dla igielitu...

wiwo napisał/a:

2 metry do góry podest do najazdu i kąt około 45 stopni, na końcu przechodzący w trochę łagodniejsze, potem kawałeczek płasko, mała hopka i box lub rail. Musi dać radę! w weekend się bierzemy do roboty ;)

i jak, dało rade? planuję zrobić w ogródku podobny element, możesz powiedzieć jak to się sprawdza ze sztuczną trawą?;)