1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: bytom-dsd

Jak jest w bytomiu na tą chwilę, jakie raile, jest cokolwiek przygotowane, da sie jeździć? Bo do zimy 8 miesięcy, na lodowiec nie ma kasy, a ciśnienie ogromne...

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

a jest jakas oplata za jazde w snowparku

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

<ściana> tak...karnet na wyciag ahahahah

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

no nie zupełnie PeP, w zimie nawet jak chcesz podchodzić to i tak musisz zapłacić za to, że jesteś w snowparku. Taki chory system tam mają. Jak jest latem nie wiem. Jak będe miał chwilke to skocze zobaczyć jak tam wygląga.

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

ja nie wiem wogole o czym wy mowiecie jezdizlem tam tyle razy i nigdy zlotowki nie zpalacilem wiec nie musicie mi mowic co mi wolno a co nie? Jednym slowem jak zaplaciliscie tosie wyjebaliscie psyhicznie ! ElO

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

Kurna szkoda by było bo to była kozak opcja na rurki ten DSD. Na zawodach w październiku czy wrześniu przy cudnej pogodzie świetnie się bawiłem pomimo tego że miejsca gdzie leży DSD nie ma na mapach i musieliśmy pytać sie o drogę przydrożnych dziwek z Tarnowskich Gór (famous polish highway women)heheheh....

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

hehe z tymi dziwkami dobra akcja:) ale jak ktos juz cos bedzie wiedzial dajcie cynk bo z bb niedaleko ja bym sie przejechal

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

od wczoraj stoi mala rurka wkrotce reszta....

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

bushman jak zbyszko - wybawca
Wiecej takich newsów mannnnnnnn...

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

http://www.skionline.pl/stacje/index.ph … ona=kamery

ta rurka to to cos po lewej na stoku?

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

jak dobrze pójdzie w najbliższy weekend przetestuję i złoże relacje. elo!

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

zgodnie z planem dzis wraz z czarnuchem snowboardzistą karolem rapowym ziomem ujeżdżaliśmy rurę na dsd. zgodnie z obietnicą składam relację.

dla tych co nigdy na dsd nie byli i nie znają kozackiej rury "for kids only" jak to kiedys leski opisał to troszkę ją przybliżę - 3m długości moze 0,8 m wysokości. najazd mega stritowy (płaski jak cholera)- w dodatku przód rury podniesiony do góry więc trzeba dość porządne ollie sieknąc by wbić się na rurę. tak na oko z 60cm. wymaga to też dosyć sporej prędkości z którą na suchym  igielicie jest spory problem. stok otwierają o 15 ale od 14 już działa system nawadniający i problem z prędkością znika. my byliśmy od godziny 11 30 więc przez dobrych parę godzin z jeżdżeniem była lipa i więcej czasu spędziliśmy oglądając wyczyny rowerzystów na świeżo otwartym slopie rowerowym - znajduję się tam gdzie zimowy snowpark, ciekawsze przeszkody to dwie dirtowych hipnie, kozaki wallride i około 3,5 metrowy drop z drewnianych kładek na drzewach. więc jeśli ktoś oprócz fski bawi się na rowerze to może w bytomiu połączyć zajawki. dzis i jutro odbywają się tam zawody więc parę ładnych triczków można było zobaczyć - od jakiś supermenów z can canem po backflipy i 36 a pewnie podczas finałów będzie jeszcze ostrzej. wracając do tematu rurki to od momentu gdy stok został nawadniany to jeździło się naprawdę nieźle, tylko trochę rurka za krótka do tego najazdu - wbija się może na 1/3 rury i nie ma za bardzo uczucia jibbowania. podsumowując to jest dobrze a będzie jeszcze lepiej jak będzie więcej przeszkód, które niestety teraz są wykorzystywane przez szalonych rowerzystów. rura pomimo swoich małych wymiarów nie jest przeznaczona dla osób zaczynających przygodę z jibbingiem z kuli streetowego serio płaskiego i mało bijącego w górę wybicia. jak dobrze pójdzie to jutro wrzucę jakieś foty amatorskie mocno ale może dadzą lepszy pogląd na sytuację niż mój opis. elo!

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

EEE nie było tak żle.... fakt faktem troche nudno bo jak stala 1 rura ja wolałam przygladać sie zawodom rowerowym :))
Pozdro Twojastara!