16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

grande pozdro cela!
następnym razem nie będziesz się przyglądać tylko bierzesz narty i ostro ciosasz! a fakt że na rowerzystów to naprawdę warto było patrzeć.

no tak w ogóle to w tym roku na dsd mają stać jeszcze dwie rury - jedna stara znajoma 6m ale będzie stać na dole i druga nowa niższa 7,4 m na górze, no i oczywiście box. najprawdopodobniej w przyszły weekend znowu grzejemy rurki więc wszystkich serdecznie zapraszam, dziś był jeszcze zielony, frontsajd i jakiś jego dwóch ziomków jeden na desce a drugi z aparatem. mam nadzieję że wraz z odpalaniem kolejnych przeszkód i frekwencja będzie rosła! elo!

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

Ja może sie skusze na jazde :P

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

Ajt!Tez bym sie wybral..wiadomo kiedy dokladnie pojawia sie rureczki?

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

no niestety nic na ten temat nie wiem, szymon nic konkretnie nie mówił o terminach. ale box już stoi na stoku tylko nie ma najazdu a jeszcze wczoraj był gdzieś całkiem z boku, więc pewnie wszystko w najbliższym czasie powinno się systematycznie pojawiać. zgłosilismy się jako pomocnicy na telefon, więc jeśli zajdzie taka potrzeba to będziemy pomagać te rury montować i jak będę wiedział co gdzie i kiedy to od razu daje znać na forum!

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

a ta miejscowka co zostala po zawodach rowerowych tam bedzie ?? czy rozbieraja ??

21 (edytowany przez twojastara! 2006-05-15 21:53:42)

Odp: bytom-dsd

tak mi się zdaję że zostanie, ale nie jestem do końca pewny, to chyba było otwarcie tej miejscówy. na rowerze nie jeżdżę więc w sumie jakoś strasznie się tym nie interesowałem co stanie się z tym torem.  napewno 6m rura która była przystosowana do jeżdżenia na bicyklach wróci na stok, ale reszta chyba zostanie bo szkoda by tego było. trochę jednak kasy i wysiłku ktoś w to włożył.

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

Mnie nie bedzie w weekend bo musze sie uczyć na prezentacje bo mam w pon. :(;(

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

ja postaram sie wbic ale fajnie jakby chociaz najazd na tego boxa byl jakis bo ta rureczka troche krotkawa jest :/
daj znac twojastara czy bedziesz

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

sie mano koras! najprawdopodobniej będę ale raczej w niedzielę bo w piątek są igry w gliwicach a źle się jeździ po całonocnym dopingu! więc póki co bym się ku niedzieli skłaniał, ale to jest jeszcze do umówienia. poza tym ostatnio dowiedziałem się że jesteśmy "reprezentatami" tej samej uczelni i we dwójkę mamy tworzyć sekcję freeskiingu:D:D:D:D ostatanio właśnie na dsd mnie wuefista sypień zaczepił i godoł coś tam że już jednego narciarza ma i że ja mam być drugim. wchodze na forum sekcji snowboardu - patrze a ten pierwszy to koras politechnika śląska represent!

a wracając do tematu dsd to rureczka może i krótka ale najazd konkretny i ubaw spory. a zapowiada się że boks będzie gotowy (mam taką nadzieję) więc elo. w weekend widzimy się na nartach (mam taką nadzieję:) ). szkoda że cela ciebie nie będzie, ale są jeszcze następne łikendy i wtedy się napewno spotkamy na narciochach (mam taką nadzieję:):) )

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

POmaturalnie :) ;)

26 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

dajcie znac jak bedziecie organizowac wyjazd tez bym sie przejechal ale musze wiedziec wczesniej z 2 dni pozdrooo

27 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

BART napisał/a:

dajcie znac jak bedziecie organizowac wyjazd tez bym sie przejechal ale musze wiedziec wczesniej z 2 dni pozdrooo

jeden dzień na przekonywanie mamy, zeby pozwolila jechac, drugie na przygotowania [kanapki, pieczenie kurczaka na wycieczkę..] :P;);)

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

Tenczys napisał/a:
BART napisał/a:

dajcie znac jak bedziecie organizowac wyjazd tez bym sie przejechal ale musze wiedziec wczesniej z 2 dni pozdrooo

jeden dzień na przekonywanie mamy, zeby pozwolila jechac, drugie na przygotowania [kanapki, pieczenie kurczaka na wycieczkę..] :P;);)

heh co to byly za czasy... masa kanapek, napojow, herbatek itp... a teraz? dzien wczesniej sie mowi ze jedziemy pakujemy fure i jazda bez tych wspanialych kanapek z kotletami, herbat... no dobra czasem mama jasia cos takiego zrobi :P

29 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: bytom-dsd

ajt!wraz z korasem i elvisem prawdopodobnie zjawimy sie w niedziele..przyjazd zaplanowalismy w godzinach popoludniowych.Kto sie wybiera jeszcze..?