1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: Dzis tj. Czwartek 20.00 - Genex

Dzis tj. Czwartek 20.00 - Genex

Genex po polsku przez polaków dla polaków... tak przypadkiem trafilem na zapowiedz wiec przypominam o odcinku...

"The first show

Marek Doniec jest postacią kultow ą w środowisku polskich narciarzy freestylowych. Ekipa GenEx rusza jego śladem i pokazuje dzień Marka na zawodach.

Zieleniec to najlepsza freestylowa miejscówka w polskich górach. Jedyna w Polsce szkoła Freestyle, największy snowpark i najlepsi zawodnicy.

Bartek Ogłaza - czołowy polski zawodnik motocrossowy. Po półrocznej przerwie spowodowanej wypadkiem startuje w zawodach Night of The Jumps w Berlinie"


chyba warto oglądnąć... ja w kazdym razie bede oglądał... 20.00 Extreme Sports Channel

stronka: http://www.extreme.com/genex/index_polish.asp

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Dzis tj. Czwartek 20.00 - Genex

Hehe niczego nie ujmując MArkowi, ale dlaczego media tylko o nim wiedzą i sie nim interesują, mogliby zrobic też program o Young Guns, i przez to pomóc im się wypromować :) Marka i tak wszyscy juz znają :)

3 (edytowany przez sznerchu 2006-04-27 19:43:44)

Odp: Dzis tj. Czwartek 20.00 - Genex

no wiec tak moja krótka recenzja...

zacznijmy od krytyki...

Minusy: troszke to chaotycznie zrobione, relacja z  Night of The Jumps bez zadnych rezultatów tylko kilka słów z polskim rajderem, Marek Doniec - hmm... krótka prezentacja Mareczka sylwetki i troszke scen z PFO - dzien z zawodów.. w którcyh Marek nie wystartował, praktycznie zanim się zaczeło to MD powiedzial ze nie staruje do kamerki i koniec,

Plusy: Fajna muza, fajne interwiewy(H5 Bushman), Ładna grafika... i Podobała mi się relacja z Arctic Challange(niezły krasz jednego goscia i wysokie loty), relacja z Kamuflage Skatepark w Blue City w W-wie dosc obszerna i fajnie zrobiona choc zdecydowanie pod kątem rolek choc raczej do deski to skatepark jest...

Moja opinia: Program fajny i miejmy nadzieje się rozkręci, potrzeba nam programów o polskiej scenie EX., troszke szkoda ze trwa to zalednie 25 minut, wszytsko sprintem biegło... nowe odcinki beda emitowane co 3 tyg....
generalnie jest fajnie i należą się pochwały za skonstruowanie polskiego programu, jestem pewien ze z odcinku na odcinek program bedzie coraz lepszy... wielkie pozdro dla realizatorów..

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Dzis tj. Czwartek 20.00 - Genex

no widać, że Martineza powiozło troszeczkę :P

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Dzis tj. Czwartek 20.00 - Genex

Tenczys napisał/a:

no widać, że Martineza powiozło troszeczkę :P

odpiął się... nagadał jak trudno na tym boxiku małym a potem zrobił... wielki mastah :P

ale lajt H5 dla Martineza(choc i tak pewnie tego nie czyta..)