1

Temat: alpine trekker

Jak w temacie.

Trekker nieużywany lub w b. dobrym stanie

2

Odp: alpine trekker

też kupię!

3

Odp: alpine trekker

Ciężko jest dostać używany bo jak już ktoś go kupi to go urzywa bo to dobra rzecz jest :) a może zbieżemy się do "kupy" i wynegocjujemy z Leskim jakiś rabacik na nówki bo z tego co wiem to sporo osób o to pyta :)

4

Odp: alpine trekker

I ja chetnie sie w takowy zaopatrze :)

5 (edytowany przez bitles 2010-08-17 17:10:49)

Odp: alpine trekker

mike_o napisał/a:

Ciężko jest dostać używany bo jak już ktoś go kupi to go urzywa bo to dobra rzecz jest :) a może zbieżemy się do "kupy" i wynegocjujemy z Leskim jakiś rabacik na nówki bo z tego co wiem to sporo osób o to pyta :)

Czyli inicjatywa już powstała ;) może dopiszą się chętni.
Btw. mike w jednym poście i innym wątku pisałeś coś o sprowadzanych z Austrii. Jak wygląda ten temat? Przed zimą chciałbym się w takowy sprzęcik zaopatrzyć.
Czy znacie może jeszcze jakieś inne firmy oprócz BCA produkujące adaptery?

6

Odp: alpine trekker

no właśnie znam się z ludźmi, którzy sprowadzają dużo sprzętu sportowego nowego, urzywanego m.in. z Austrii ale z tego co udało mi się dowiedzieć to podobno ciężko tam jest o urzywkę AT ale pomęczę ich jeszcze to może coś się urodzi. Dam znać jak będę coś wiedział.
pozdr.

7

Odp: alpine trekker

nie uzywalem nigdy trekkera, ale skoro Duke daja sobie tak dobrze rade to po co sie bawic w jakies niepotrzebne dopinania.

8

Odp: alpine trekker

Tez był bym chętny na ten sprzęt jak by była możliwość

9

Odp: alpine trekker

mkielpa napisał/a:

nie uzywalem nigdy trekkera, ale skoro Duke daja sobie tak dobrze rade to po co sie bawic w jakies niepotrzebne dopinania.

a co jeżeli ktoś niema kasy na Duke'i i/lub nie potrzebuje tak zaawansowanych wiązań i woli mniej pancerny sprzęt do parku bo poza trasy na foczecznie wybiera się okazjonalnie?

10

Odp: alpine trekker

nop..to prawda.jeździć więcej/chodzić mniej:]

11

Odp: alpine trekker

mike_o napisał/a:
mkielpa napisał/a:

nie uzywalem nigdy trekkera, ale skoro Duke daja sobie tak dobrze rade to po co sie bawic w jakies niepotrzebne dopinania.

a co jeżeli ktoś niema kasy na Duke'i i/lub nie potrzebuje tak zaawansowanych wiązań i woli mniej pancerny sprzęt do parku bo poza trasy na foczecznie wybiera się okazjonalnie?

No akurat cenowo taniej Ci wyjdzie Duke niz Jester + Trekker, no chyba ze mowimy o przypadku gdzie ktos ma juz wiazania. Argument przeciwko wiazaniom AT (a na korzysc Trekkera) byl wlasnie odwrotny, gdyz ludzie narzekali, ze wiekszosc wiazan nie daje rady w zjazdach. Duke tutaj jednak daje jak najbardziej rade. Co do foczenia na parkowkach to chyba bardzo rzadki przypadek, no ale skoro ktos tak woli to ja nie mam nic przeciwko i rzeczywiscie trekker w takim przypadku to chyba lepsze rozwiazanie ...

12

Odp: alpine trekker

na hiverze kiedys byl at...

13

Odp: alpine trekker

http://www.hiver.pl/adapter-skitourowy-alpine-trekker.html

14 (edytowany przez mike_o 2010-08-21 09:34:20)

Odp: alpine trekker

mkielpa napisał/a:
mike_o napisał/a:
mkielpa napisał/a:

nie uzywalem nigdy trekkera, ale skoro Duke daja sobie tak dobrze rade to po co sie bawic w jakies niepotrzebne dopinania.

a co jeżeli ktoś niema kasy na Duke'i i/lub nie potrzebuje tak zaawansowanych wiązań i woli mniej pancerny sprzęt do parku bo poza trasy na foczecznie wybiera się okazjonalnie?

No akurat cenowo taniej Ci wyjdzie Duke niz Jester + Trekker, no chyba ze mowimy o przypadku gdzie ktos ma juz wiazania. Argument przeciwko wiazaniom AT (a na korzysc Trekkera) byl wlasnie odwrotny, gdyz ludzie narzekali, ze wiekszosc wiazan nie daje rady w zjazdach. Duke tutaj jednak daje jak najbardziej rade. Co do foczenia na parkowkach to chyba bardzo rzadki przypadek, no ale skoro ktos tak woli to ja nie mam nic przeciwko i rzeczywiscie trekker w takim przypadku to chyba lepsze rozwiazanie ...

No wydaje mi się, że na trekkera decydują się ludzie którzy już maja kompletny sprzęt i chcieliby pofoczyć co nieco - np. jak ja :) Faktem jest, że gdybym kompletował sobie sprzęt do FR i miał kase na Duke'i to nawet bym na trekkera nie spojrzał :)
pozdr!

15

Odp: alpine trekker

loko_1993 napisał/a:

na hiverze kiedys byl at...

jest i na hiver i na...ski2die.pl/sklep :P