Temat: "Ratownicy" czyli nowy serial TVP

http://www.rp.pl/artykul/118849,407353.html

o prosze jaki pomysl :D

2 (edytowany przez mkielpa 2010-08-20 17:45:28)

Odp: "Ratownicy" czyli nowy serial TVP

Haha a w odcinku specjalnym, bedzie poscig straznikow TPN za riderami. Efekty specjalne jak w Bondzie, cos alla Shane; nocny powder etc :]

gazeta napisał/a:

Trudno jednak przewidzieć, czy serial choć trochę odkłamie wizerunek ratowników. Produkcje telewizyjne rządzą się własnymi prawami, a wątki miłosne sprawiają, że przekaz staje się dla widzów atrakcyjniejszy.

Ciekawe gdzie to bede te wszystkie "lifestyle'owe" scenki krecic bo ja już sobie wyobrażam te historie bohaterow w centrum Zakopanego i nocne imprezy w Rockusie albo Wierchach.

3

Odp: "Ratownicy" czyli nowy serial TVP

ciekawe co na to biedne, uciskane przez narciarzy, zwierzaki w TPN... jak widac nawet smiglowiec nie bedzie im przeszkadzal kiedy misja tak szczytna...

4

Odp: "Ratownicy" czyli nowy serial TVP

to samo mnie wlasnie zastanowilo...
pewnie zwierzaczki ow czuja wielki zaszczyt goszczac na swym terytorium Bogusia Linde ;]

5

Odp: "Ratownicy" czyli nowy serial TVP

Kondzik napisał/a:

to samo mnie wlasnie zastanowilo...
pewnie zwierzaczki ow czuja wielki zaszczyt goszczac na swym terytorium Bogusia Linde ;]

już widze Linde podcierającego tyłek susłem na youtube :) hahaha...pewnie żenada konkret będzie  ten serial.

6

Odp: "Ratownicy" czyli nowy serial TVP

kiedyś czytałem na stronie TOPRu że oni się odcinają od tego serialu i że tam nikt nic z nimi nie konsultował, ale może się w międzyczasie dogadali

7

Odp: "Ratownicy" czyli nowy serial TVP

http://www.tvp.pl/seriale/obyczajowe/ratownicy/wideo/zobacz-zwiastun-ratownikow/2447528  <-- zwiastun

22 września o 21.30. TVP1 <-- premierowy odcinek

Michał Jagiełło <-- konsultant filmu (autor książki "Wołanie w górach", ratownik górski)

8

Odp: "Ratownicy" czyli nowy serial TVP

Taaa... bondowskie pościgi... Kałasznikowy, granatniki, miny pułapki...normalnie nasza szara, narciarska rzeczywistość... :D

9

Odp: "Ratownicy" czyli nowy serial TVP

Czyli że Boguś Linda w roli pana Jana Krzysztofa Seniora? I co, kręcą to w Tatrach? Ze zwiastuna wynika że sporo helikoptera używają, to tatrzańska przyroda będzie zachwycona, nie ma jak ryk śmigłowca nad norką i gawrą.

10

Odp: "Ratownicy" czyli nowy serial TVP

Slovakia Panie, Slovakia...

11

Odp: "Ratownicy" czyli nowy serial TVP

coś widzialem że jakieś fragmenty leśnego freeridu sie pojawią :P

12

Odp: "Ratownicy" czyli nowy serial TVP

Ja tam widziałem naszego najlepszego fotografa w zwiastunach serialu :)

A dokładnie drop Golesia (Tomek Gola / Fikcja.pl) z filmu "Into the White" na Arrrrmadach :))

A w info napisali, że to materiały archiwalne TVP Kraków.

13

Odp: "Ratownicy" czyli nowy serial TVP

i jak wrazenia? :D
pomijajac sam film to u mnie w rodzinie, dzieki dzisiejszemu odcinkowi, pojawilo sie zainteresowanie freeridem, "sprzetem od lawin" i kwestia bezpieczenstwa w gorach...

14

Odp: "Ratownicy" czyli nowy serial TVP

troszke nudny..

15

Odp: "Ratownicy" czyli nowy serial TVP

jak dla mnie ta cała wielka lawina była zrobiona dość kiczowato. :)