31 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face Prodigy Ski Challenge

dziwne maaty bo stanley ma ciuchy oakleya i jakos nie narzeka, a jakbys nie wiedzial to zadne ciuchy freeskiingu nie przetrwaja wiec po co ci kurtka za 15000 papierow ktora nie wyrzyma tak samo jak Oakley, a ma bambus design? Wiesz popatrz na sprzedawalnosc w swicie freeskiingowym, napewno sprzedali wiecej oakleya setów. Zreszta mow co cchesz ty jezdzij w tym, ja bede jezdzil w tym.....i 0 problemu...a papierki znacza Bucksy :]

32 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face Prodigy Ski Challenge

bambOs raczej nei lans, bo w ciuchach TNF design raczej ejst słaby...w powunianiu do Oakleya, Avalaana, Sessions itp...dlatego rzadzi nami pop culture wybieramy co ladne :]

33 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face Prodigy Ski Challenge

spyder wymiata pod warunkiem ze jest orginalny a nie jakis tam z allegro za 200zl ;)... mam kurteczke spydera ktora ma juz 4lata i jest nadal taka jak byla na poczatku!! jedynie odpadl znaczek US ski team :P... a co do oakleya to zalezy... bo sa i gorsze sety i lepsze ;)... a pozatym zalezy tez jak kto o to dba :]

34 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face Prodigy Ski Challenge

najlepsze jest jak w austrii ponad polowa polakow ma spydery i mysla ze maja oryginaly, ktore udalo im sie okazyjnie kupic za 400zł :lol:

35 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face Prodigy Ski Challenge

no okej, tylko stanley ma taki set przez jeden, maks dwa sezony, zgadzam się że design mają zajebisty, sam sobie chciałem kupić kurtke sessions, ale nie za 1500, tylko za 400... jakbym mial 1500 to bym sobie kupił cos co wytrzyma dłużej, ale wiadomo, kazdy i tak kupi to co chce

36 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face Prodigy Ski Challenge

nie przez 1,2 sezony bo kurtka i spodnie ktora sprzedaja sa w idealnym stanie , a ma je 2-3 sezony z tego co pamietam...i jak sie o cos dba i umie jezdzic to sie nie psuje :]

37 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face Prodigy Ski Challenge

VoDK4 napisał/a:

spyder wymiata pod warunkiem ze jest orginalny a nie jakis tam z allegro za 200zl ;)... mam kurteczke spydera ktora ma juz 4lata i jest nadal taka jak byla na poczatku!! jedynie odpadl znaczek US ski team :P... a co do oakleya to zalezy... bo sa i gorsze sety i lepsze ;)... a pozatym zalezy tez jak kto o to dba :]

CR Johnson śmiga w Spyderze i ma chyba w zeszłego roku Pro Model Setu

38 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face Prodigy Ski Challenge

design inny bo grupa docelowa inna - oakleye i cała reszta robią kolorowe ciuszki co fajnie wyglądaja, w przyzwoitej jakości itd, ciuszki te są kierowane do wszelkiej maści ziomków co smigają sobie po parku, wiadomo lansik jest jak się ma elegancki outfit, no i taki juz jest ten sport, można to lubić lub nie. Natomiast TNF kieruje swoja ofertę do koleżków którzy zęby zjedli na wspinaniu się w skale i w lodzie, i wierzcie mi że tych kolesi gówno obchodzi jak wyglądają, dla nich sie liczy funkcjonalnośc i jakość ciucha, tzn czy im dupa nie odmarznie jak będą atakować zimowe wejście na K2 jakąs przejebaną drogą... A to że TNF najwyraźniej odkrył że jest kasa do zrobienia w szeroko pojętej branży freestylowej, to spoko, bo będą wkładali hajs w takie imprezki jak PFO. Muszą ostro się wziąc do roboty spece od marketingu i podrasować wizerunek firmy nieco w tej grupie klientów. Tak to działa.

39 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face Prodigy Ski Challenge

dobra to ja Wam coś powiem od siebie. to ze gnalec ma 100% racje nie ulega watpliwosci i nawet nie ma o czym tu dyskutowac. natomias w kwestii ostatniego zdania (pomijajac wrzut "tak to dziala") to wam powiem, ze wam powiem, ze zostalem dzis szczesliwym posiadaczem zacnej kurtalki TNF (wiem, wiem ... to nie sezon na kurtki, no ale niektorzy tak maja, ze w lecie jada szukac zimy, wiec ... // btw. sporo smiechu mialem tez jak wczoraj odbieralem nowe nartki i buciki na wyjazd ... wsrod tych dziwnych ludzi, co boardshorty i bikini wybierali) ...ale wracajac do tematu kurtałki. Zwie się ona Quanticom Triclima ... kolorek Canopy Green (mega ciemno zielono wojskowy) ... i pochodzi z nowej linii ciuchów na rok 2007 o ciekawej nazwie PRODIGY (to tak nawiazujec do tematu tego topicu). Jesli juz kojarzycie te dwa fakty (TNF Prodigy Challenge) i nowe ciuszki, to jestescie na dobrym tropie do tego, ze spece od wizerunku zaczeli odrabiac lekcje ... bo design tej kurteczki rozni sie troszke od klaszycznych ciuszkow do wspinaczki. ja wybralem sobie akurat ten model, ale we wzorcowni tnf bylo sporo innych modeli Prodigy. co do trwalosci tej kurtki to wam nic nie powiem narazie, ale juz w pazdzierniku zdam relacje jak przetrwala on nowo zelandzką zimę ... a to jeszcze dobry czas na wybor kurtalki na zime. natomiast design i generalnie material i kieszenie, logoski, szwy i inne sa mistrzowskie. wiec mysle, ze mozna powoli rozwazac kurteczki tnf prodigy w kategoriach zbędnego lansu :)

40 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face Prodigy Ski Challenge

kurcze nie od dzis wiadomo ze wiekszosc ludzi nie zna sie na wlasciwosciech ciuchow bo te wszyskie slupki przepuszczalnosc itd sa dla nich zagadka wiec kupuja ciuch powszechnie uwazane ze dobre np spidera ktory jest cieply(da sie jezdxzic przy -15 w samym podkoszuklku) i sa wytrzymale i wogole ekstra tylko kosztuja od 1500 za kurtke a prawdziwy spider to wydatek 3000 i nie mozna im niczego zarzucic... ale i tak wiekszoc ludzi patrzy na styl szczep ma racje wyborami rzadzi popkultura ograniczona cena bo w sumie dla mnie bardzije uciazliwe jest jezdzenie w gownienym wzorze niz to ze przemoczy mnie godzinna ulewa zamiast 45 minutowa w sumie niewielka roznica bo i tak nie jezdze w deszczu...

41 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face Prodigy Ski Challenge

elvis chodz sprawimy se metalowe kurtki Spydera? Bedziemy jebali o beton , skora bedzie sie zdzierac a nasze kurtki zostana nienaruszone :D:D:D:D:D

42 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face Prodigy Ski Challenge

moje osbiste zdanie jest takie,iz kazdy powinien nosic takie szmaty w jakich jest mu wygodnie,niewazne czy kosztuja xx zl czy yyyyy zl..pier*olic pop kulture i obecne trendy!?!

43 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face Prodigy Ski Challenge

ja sie pinki z Toba nie zgadzam zgadzam sie ze szczepanem bo on zawsze ma racje i wogole jest fajnym kolesiem

44 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face Prodigy Ski Challenge

a ja sie zgadzam z elvisem bo go bardzo lubie "od tyłu" i bardzo bedzie mi milo jak razem ponosimy ciuchy SPYDERA

45 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: The North Face Prodigy Ski Challenge

o jejku wreszcie w jednym teamie juz pisze mejle
o sponsoring