1

Temat: WYJAZDY 2010/2011

Witam
Mam pytanie , ponieważ sezon zbliżą się wielkimi krokami i pojawiaja się pierwsze oferty wyjazdowe , chciałbym zadać pytanie odnośnie miejsc które możecie polecic na wyjazd . Najlepiej jakby to była opcja organizowana przez jakieś  biuro ponieważ jestem w grupie w której wiekszośc znajomych woli jeździć autokarami. Oczywiście  opcja wyjazdowa dotyczy miejsc z szerokim zakresem do freeride oraz freestyle (snowpark) .
Podstawowe informacje jakie mnie interesują REGION > BIURO PODR??ŻY (najlepiej strona internetowa,oferta ) >WŁASNA OPINIA (ocena tras freeride możliwości w snowparku )

Co do mnie w zeszłym roku byłem ze znajomymi na wyjeździe z biura snowcamp w Saint Vincent (Francja) powiem tak co do ludzi i organizcji 5 + lecz co do stoków strasznie sie zawiodłem. Zero snowparków a co do freeridu mocno trzeba było sie nachodzić żeby coś ładnego zjechac , ogólnie zero dropów nic ,przygotowanie stoków średnie , a standard wyciągów cos ala Słowacja (choć nie wiem czy nie lepiej na Chopoku) ogólnie padaka przynajmniej nie za te pieniądze .

Prosze teraz o waszę opinie , strasznie mi zalezy jeśli ktos zna miejscówkę     Risoul, FRANCJA , oraz Chamonix i czy są organizowane wypady w te miejsca    .

Pozdro

2

Odp: WYJAZDY 2010/2011

dzieki wielkie , ale trochę źle się zrozumielismy , chodziło mi juz o wyjazdy na przełomie grudnia głownie sylwestrowy wyjazd, dlatego chcemy jechać z jakiegoś biura żeby sylwester był już zorganizowany a przy tym żeby dobrze się pobawić a przede wszystkim pojeździć i nie trafic na jakąs padake jak w zeszłym roku  :]

3

Odp: WYJAZDY 2010/2011

Hej, ja polecam LIvigno, sam nieraz tam byłem, świetne stoki do szusowania. naprawde warto. Moze nie sam Sylwester , ale najciekawsze oferty i jako pierwsze to biuro podróży OIS ma na stronie z tego co się zdążyłem zorientować. Kusi mnie ten przedświąteczny termin albo ten wcześniejszy..Jakby sie ktoś wybierał dajcie znac moze sie jakoś zgadamy. Pozdro

4

Odp: WYJAZDY 2010/2011

o no to konkret a wiesz może jak tam wyglada sprawa snowparków ? oraz jakieś miejsca do freeride ?

5

Odp: WYJAZDY 2010/2011

spacja5 napisał/a:

Hej, ja polecam LIvigno, sam nieraz tam byłem, świetne stoki do szusowania. naprawde warto. Moze nie sam Sylwester , ale najciekawsze oferty i jako pierwsze to biuro podróży OIS ma na stronie z tego co się zdążyłem zorientować. Kusi mnie ten przedświąteczny termin albo ten wcześniejszy..Jakby sie ktoś wybierał dajcie znac moze sie jakoś zgadamy. Pozdro

Bylem z OIS w grudniu zeszłego roku, faktycznie tanio i ogarniają dobrze, ale w tym terminie nie ma snowparków otwartych. Był jeden na carosello 3000, ale skocznie malutkie i mało przeszkód jibbowych. Także nie polecam livigno w tym terminie, jeżeli chodzi o stricte sp, ale śniegu było pod dostatkiem.

6

Odp: WYJAZDY 2010/2011

a mam pytanie do kolegi , jak byłeś w Grudniu to w jakich regionach jeszcze byłeś we Włoszech i jak sytuacja ogólnie tam wyglądała czy tylko Livigno ?

7

Odp: WYJAZDY 2010/2011

http://www.deskidance.eu/ moze to cie zainteresuje.

8

Odp: WYJAZDY 2010/2011

powiem Ci że oferta konkret !!!! ale niestety nie wiadomo jak uczelnia pozwoli żeby wypasc dlatego szukam cały czas czegośc na przerwe z sylwestrem taki pewniak .... :/ a osobiście moze byłęś w tym rejonie ?

9

Odp: WYJAZDY 2010/2011

nie bylem w tym rejonie ale bylem z tym biurem i zawsze wszystko spoko. jesli sie uda to zapraszam.pzdr

10

Odp: WYJAZDY 2010/2011

jak sie ogarnie jakos sprawe uczelni to prawdopodobnie sie wybiore :]

11

Odp: WYJAZDY 2010/2011

Więc tak troche się pojawiło zorganizowanych wyjazdów na sylwestra jeśli ktoś wcześniej był w tych miejscach badź z tych biur podróży prosze o opinie :

SnowShow :http://www.snowshow.pl/wyjazdy,snowshow,Sylwester_w_Les_Orres,1,24

SnowCamp : Risoul : http://snowcamp.pl/

ZeroGravity : Risoul : http://www.zerogravity.pl/

12

Odp: WYJAZDY 2010/2011

do livigno na freeride w grudniu a na freestyle w kwietniu=D jeżdżę tak od 3 lat i jeszcze się nie zawiodłem=D jak chcesz tanio oczywiście szukaj opcji freeski

13

Odp: WYJAZDY 2010/2011

Witam,
Polecam biuro OIS , byłam z nimi w Livigno na rozpoczecie i zakończenie sezonu było naprawdę świetnie. W tym roku wybieram się na Sylwka na Słwoację w okolice Chopoku . Wyjazdy w atrakcyjnych cenach , zawsze można poznać fajnych ludzi . Podaje linka do ich strony: www.ois.pl

14

Odp: WYJAZDY 2010/2011

a dzięki wielkie za podpowiedź :D  w sumie własnie szukałem sylwestra na terenie Włoch i widzę że oni cos takiego organizują :D :]

15

Odp: WYJAZDY 2010/2011

zoabacz kaunertal na www.weski.pl