16

Odp: WYJAZDY 2010/2011

sprawdź Student Travel
robią niedrogiego sylwestra w Austrii,
zabierają instruktorów od freestylu,
w zeszłym roku był Tomek Wolak i Mateusz Grander.
http://student.travel.pl/

17

Odp: WYJAZDY 2010/2011

na snowcapie jest fajnie :)

a robia tez wyjazd w listopadzie do Les2alpes, ktory zreszta nawiedze :):):)
ktos moze sie wybiara ?
http://www.snowcamp.pl

18

Odp: WYJAZDY 2010/2011

no ja włąsnie z SC wybieram sie jednak na Sylwestra do Risoul :D ogólnie dzięki za  podpowiedzi oddnośnie innych wyjazdów :]

19

Odp: WYJAZDY 2010/2011

@drozdu: byłem na wyjeździe studenckim ze SnowShow w Les Orres we Francji. Generalnie było spoko, choć jak dla mnie to za dużo warszawiaków robiących trzodę, podróż z nimi to był koszmar (no chyba że komuś nie przeszkadza darcie japy przez 20h podróży, rzyganie, przedłużające się przerwy, bo ktoś tam nie dotarł do autokaru itd.), poza tym w hotelu robili wiochę w stylu rozbijanie butelek na basenie (który w końcu został zamknięty dla Polaków). Sami organizatorzy się starali, żeby urozmaicić czas i kilka imprez zorganizowali (np. pokazy barmańskie z darmową żołądkową gorzką, jakieś tam turnieje siatkówki w butach narciarskich itd.) -- mnie akurat to nie jest do niczego potrzebne i wole jeździć niż siedzieć na dupie w knajpie na stoku, a wieczorami to jestem zjebany na maksa i też nie mam ochoty na łażenie 1km do knajpy ;) Ale jak ktoś lubi imprezowe klimaty, to mu się spodoba. Poza tym załatwili zniżki w wypożyczalni, barach na stoku oraz można było za friko testować sprzęt Line'a (przy czym wszystkie deski były od 180cm :D)

20

Odp: WYJAZDY 2010/2011

Ein bardzo dziekuję za obszerny opisu swojego wyjazdu. Szczerzę to też bardziej jestem fanatykiem narty na maxa a potem kima , ale jest taka sytuacja że wyjeżdzam na sylwestra , dlatego własnie zależy mi trochę na tych zoorganizowanych imprezach itp.   Zobaczymy jak będzie na pewno już po wyjeździe postaram się opisać jak to wszystko  wyglądało .

21

Odp: WYJAZDY 2010/2011

a teraz trochę z innej bajki , na ski2die pojawiła się opcja wyjazdu http://www.kursylawinowe.pl/ mam pytanie był ktos ?  Poleca ? Może inny kurs gdzie indziej ? Ktoś się w tym roku wybiera (przyszłym) ?

22

Odp: WYJAZDY 2010/2011

spokojnie drozdu my się wybieramy (niektórzy już po raz drugi) to idziesz z nami :) godna polecenia dawka rzetelnej wiedzy nt. bezpieczeństwa w górach.

23

Odp: WYJAZDY 2010/2011

o Prosze bardzo no ja włąśnie w planach mam tylko musze ogarnac sprawy na uczelni i wpadne :D tylko nie wiem dokłądnie który termin , ale jak coś sie ruszy to dam znać :D

24

Odp: WYJAZDY 2010/2011

też się wybieram... pewnie na pierwszy termin bo mam wolne akurat wtedy.

25 (edytowany przez zeppelin 2010-10-18 15:44:16)

Odp: WYJAZDY 2010/2011

drozdu a z Nami w tym roku nie jedizesz ??  :) jedziemy z Dorotą i ekipa 27.11-03.12 do L2A jak coś to wal smiało !! Jak ktoś chetny to dawac znak.

26

Odp: WYJAZDY 2010/2011

haha zeppelin znamy się tyle lat więc pewnie wpadnę :p nie no tak na serio to muszę ogarnać jak będą wyglądały sprawy na uczelni i napisze co i jak :D

27

Odp: WYJAZDY 2010/2011

no własnie ja tez oprócz les2alpes myslalam o sylwestrze, tylko ze w Risoul byłam juz chyba ze 3 razy i w sumie odwiedzilabym cos innego

mysle intensywnie nad Avoriaz - bo podobno mega, a nawet nie wiem gdzie to dokładnie jest :) i o la plagne - bo tez dla mnie nowowsc :)
a tak btw widziałam ze do les2alpes sa juz ostatnie miejsca, oczywiscie zamiescili info tylko na Fb, no bo jakze by inaczej, ale puszczam dalej :)
pzdr

28

Odp: WYJAZDY 2010/2011

Suzi wielka prośba napisz może coś o ty Risoul bo jestem starsznie ciekawy jak tam sytaucja wygląda . Jakieś łądne trasy do freeridu ? Snowparki robia tam jakieś ? Jak przygotowanie tras ? Raczej tłok na stoku czy luźno ? Pozdrawiam

29

Odp: WYJAZDY 2010/2011

wiec tak .....
Risoul - to niewielka miejscowosc połozona na wysokosci 1850 m niedaleko .... no dobra nie zgrywam sie juz :)

Risoul to oczywiscie taka mała francuska wioska, ale na prawdę całkiem pozytywna, byłam tam 3 razy i zawsze dobrze sie bawiłam !
Trasy do freeridu sa i to a kurat całkiem sporo, wjezdzasz na sama gore i w ogole stoku nie musisz dotykac :) to jest fajne!
Snowparki sa dwa jeden w Risoul, jeden w Vars, najlepsze jest to ze pomimo tego ze byłam tam 3 razy nie powiem ci jak wyglada ten w Vars, nigdy tam nie dojechałam ... :)
Zawsze jezdziłam tam w marcu, jeszcze nigdy nie byłam w styczniu, wiec sama jestem ciekawa jak tobedzie wygladało. W marcu na dole był cukier, ale czego oczekiwac kiedy mamy 15 stopni i jestesmy na wysokosci 1800m, na górze jakosc sniegu bardzo fajna :)
Tłok, umiarkowanie sredni, na samym dole trzeba postac z 5 minuta, szczegolnie w weekend bo francuzi przyjedzaja!
Pare fajnych czarnych tras, polecam, ja odpadłam na nich :):):):):):)
i w ogole ok, to sa alpy niskie, wiec na stoku masz normalnie krzaki, drzewa, mozesz sobie przez lasek pojechac itd
w sumie jest ze 150 km, ale jak i tak zawsze jezdziłam na swoich uubionych - 5 :)
Risoul nie zachwyca, nie powala, no bo i czym, sa na pewno piękniejsze miejsca itd, ale na pewno pozostawia pozytywne wrazenia :)
jednym słowem, moge polecic z reka na sercu, pod warunkiem ze nie nastawisz sie ze zobaczysz narciarskie elodrado :):):):):):):)

pomoglam ?:)

30

Odp: WYJAZDY 2010/2011

no BAaaaaaa wreszcie jakiś konkret  :D
teraz nie pozostaje mi , tylko czekac na wyjazd , bo widzę że warto

Dzięki wielkie :]