1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: Przygotowanie do sezonu - rolki?

W temacie rolek to myślę że jedynym autorytetem powinien byc eMDe na tym forum :)

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przygotowanie do sezonu - rolki?

Rolki to moim skromnym zdaniem dobry trening do nart. Jeśli chodzi o skoki to bardzo podobna technika , co do grindów to pomagają wyrobić sobie równowagę. Poza tym w polsce w lecie to właściwie jedyna możliwość robienia czegoś podobnego do nart. Co do porad to przejrzyj stronę www.rolki.com i forum tej strony. Co do zakupu rolek to nie ma sensu kupować czegoś taniego bo nie wytrzyma długo. Albo dobre rolki używane ( tańsza opcja ) albo nowe ( droższa). Co do firm to polecam oczywiście Salomon ( najwygodniejsze http://www.md.sk8.pl/rolki.html ) lub Xsjado ( najlepsze do jazdy technicznej http://www.md.sk8.pl/xsjado.html). Inne dobre frimy to Deshi, USD , OUT i Razors ( wszystkie rolki dostępne na www.hedonskate.com - najlepszy polski sklep internetowy z Katowic). Elo

3 (edytowany przez fresh 2006-05-27 14:00:36)

Odp: Przygotowanie do sezonu - rolki?

dzieki za tak szybka odpowiedz.
Prawda jest taka ze kupilem w tym roku nowe narty i na rolki nie chce przeznaczac wiecej niz 350 zl..;/
Zdaje sobie sprawe ze firmy Tempish, Signa czy Nils to firmy typu "kszak" no ale trudno:) na carvingach crossmax i damskich rossi tez sie probowalo skakac ;-)

w Temptish II srodkowe kolka sa mniejsze (prawdopodobnie zeby latwiej sie grindowalo).Czy mniejsze srodkowe kolka utrudniaja/zmniejszaja amortyzacje przy wiekszych skokach? Zarowno na nartach jak i na rolkach bardziej mnie kreca jumpy [przynajmniej tak myslalem dopoki nie obejrzalem filmow z linkow ktore podeslales...WICKED!:)]

Na co glownie zwracac uwage przy kupnie rolek jesli mam takie ograniczenie cenowe?

Dzieki z gory za odpowiedz
YO!

***Edit: znalazlem w dobrej cenie M12 MAJESTIC - ze starych lat jazdy na rolkach pamietam ze to bylo cos - lepiej w rocesy chyba isc..ajt?***

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przygotowanie do sezonu - rolki?

Dzieki stary ale wciaz jestem tak wybredny cenowo ze tylko  dzieciece/juniorskie mogly mnie zainteresowac:)
prog okolo 350 zl. Za tyle znalazlem nowki majestic 12 "Kultowy produkt od 1996r." :)

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przygotowanie do sezonu - rolki?

rolki.com -> forum -> giełda

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przygotowanie do sezonu - rolki?

hehe majestiki kultowe role, ale 10 lat temu hehehe :) tak czy siak chyba były niezłe :)

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przygotowanie do sezonu - rolki?

buahahahaha.... na temat rolek www.rolki.com.pl   nieźle

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przygotowanie do sezonu - rolki?

dzieki - na forum rolki.com siedze juz caly dzien..:)

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przygotowanie do sezonu - rolki?

..ewentualnie bedzie promocja na margaryne to dostaniesz je w prezencie..heh;]

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przygotowanie do sezonu - rolki?

margaryne na raila i śśśśśślizg ;-)
Zobaczymy co przyniesie dzisiejszy dzien:-)
to ilu z was jezdzi na rolach?:P

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przygotowanie do sezonu - rolki?

ja kiedys bardzo dawno jeździłem, ale nie osiągnąłem nigdy zbyt wiele w tym sporcie heheh. Ale ostatnio myślałem czy by sobie nie kupic roleczek, nawet tak po prostu do pojeżdżenia :)

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przygotowanie do sezonu - rolki?

ja tez sie powoli szykuje na roleczki ale czekam na jakis nieoczekiwany zastrzyk gotowy :P moze kiedys sie zdazy :lol:

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przygotowanie do sezonu - rolki?

no ja troche śmigam na roleczkach ale bardzo sporadycznie
nie moge sie zdecydować czy śmigac na rolkach czy na sk8brd więc śmigam po troche na obu:)