1 (edytowany przez VoDK4 2006-05-30 12:34:36)

Temat: F&S 7...

<zygi>

malo ciekawe jak dla mnie :/ jedynie text gnalca ratuje!!

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: F&S 7...

a w ogóle wyszło to cuś ? To nie wiedziałem. ale dziekuję za uznanie, nawet juz zapomniałem o czym pisałem do tego numeru :)

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: F&S 7...

o wyjebaniu sie psychicznym...

sam sie zdziwilem jak dzis dostalem paczke od listonosza :P

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: F&S 7...

to ja napisze tylko takie nie-oficjalne oswiadczenie

po 5 i 6 numerze zostalo bardzo wiele rzeczy nieporozliczanych przez wydawce - i nie chodzi tylko o sprawy finansowe. ogolnie sie na nas wypięto bardzo nieelegancko, wiec dalismy sobie spokoj z ta gazetka (co troche smutne, bo od zera ją wymyslilismy i stworzylismy, a numery 5 i 6 byly juz calkiem spoko). o tym ze kolejny numer wyszedl dowiedzialem sie 2 dni temu jak go zobaczylem - skład na maxa pedaliada. materialow o freeski nie maja, bo nie ma nikogo, kto by sie tym zajmowal - materialy z red bulla i quika to promo (wiadome - firmy daja to za free i sa happy ze sie ukazalo), z pfo relacja wzorka (osobiscie jestem happy bo to dla mnie dobrze ze mam kolejna prasowke dla sponsorow) i poza tym zenujacy material z laxx - text tlumaczyl chyba ktos kto nart nigdy na oczy nie widzial. i to tyle czesci 3ski. text gnalca mial byc do numeru 6, ale sie nie zmiescil ... tu go dali juz bez naszej zgody i wiedzy. do tego napisali gnalca w redakcji snb :), mnie niewiadomo czemu dali jako wspolpracownika i podpisali Andrzej Leski (sie wyjebali psychicznie). czesci snowboardowej zupelnie nie ma - nie liczac mega zjebanych zdjec z jakichs mega lokalnych eventow - po prostu tragedia. o czesci kite nie bede pisal, bo tu nikt poza mna sie tym nie interesuje :)

ogolnie bieda taka, ze cios - nie miesci mi sie w glowie, ze mozna cos takeigo wydac ... ale chyba kolejnego numeru juz sie wydac nie uda :)) ... bo proca nikt tego nie kupi.

oj nieladnie nieladnie droga "redakcjo"

ps. full respect i szacun dla mega zioma wzorka ... ale tej decyzji nie kminie.

ps2. Bigg THX to Sołtys, Goleś, Marta, Gnali, Tenczi, Kostek, Yarrek i reszty ekipy ktora stworzyla i wspoltowrzyla fristajla.

elo

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: F&S 7...

elo! I odpisalbys na maila :P

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: F&S 7...

No to R.I.P. "Free&Style".

Ale bądźmy dobrej myśli, może tak się potoczą sprawy że jeszcze będziemy w stanie robić gazetkę. Być może będzie to już gazetka wyłącznie o freeskiingu? No bo co tu dużo gadać - potencjalnych odbiorców jest coraz więcej. Narazie proponowałbym skupić sie na "Nowej Szkole" i tak pokierować pracami nad następnym numerem, żeby był dopracowany pod każdym szczegółem. Bo nie będę ukrywał że pomimo dobrych chęci i zapału to dużo jest w niej niedociągnięć. Jedne mniejsze jak literówki, drugie większe jak jakiś podupcony layout graficzny artykułu o polskich Young Guns. Jak oglądałem francuskie magazyny które Leski przywiózł z Mondial du Ski to mi gały na wierzch wychodziły. Wiadomo - większa scena freeski, lepsi sponsorzy i reklamodawcy itp. Ale po koleji małymi krokami też u nas możemy to osiągnąć. Weźmy pod uwagę że jednak cały czas to jest sam początek i freeski się u nas rozwija nonstop. Także postarajmy się żeby następna "Nowa Szkoła" była jak najlepsza. I to tyle ode mnie :D

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: F&S 7...

Miesiąc temu rozmawiałem z redaktorem SkiMagu - Grześkiem. Powiedział, że osoby odpowiedzialne w tym roku za grafike to znowu Ci sami co w zesżłych latach. To oznacza jedno. Jeśli ktoś nie będzie kontrolował tych ziomów to znowu będzie mega kaszana!

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: F&S 7...

Te prezes powinienes tam zadzialac w sensie graficznym itd...wszystkiego bo jak ci kolesie psiza niektorzy jezuuus

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: F&S 7...

Kurna co to są za chłopy jakieś od tej grafy ? Oni pewnie tez robią te tragiczne reklamy w magazynach dla skionline.pl i innych firm

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: F&S 7...

..dzisiaj go przegladlem i tez mnie jakos nie powalil na kolana..szczegolnie,ze 3/4gazety to kajt..

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: F&S 7...

srac na kite

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: F&S 7...

FOKA sukoooooo....

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: F&S 7...

kureffka dobrze ze nie zaprenumerowalem tego free n styla... a z 2 strony mega szkoda ze to sie tak posrało wszystko,fajnie bylo se poczytac o polskim freeskiingu...

14 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: F&S 7...

no właśnie 3/4 to kite.... :/