1

Temat: Go Pro HD naked

Jak w temacie :)

2 (edytowany przez Kauli 2010-10-27 15:44:00)

Odp: Go Pro HD naked

też - po taniości :D

3

Odp: Go Pro HD naked

napiszcie do mnie na maila: piotrek.wojarski@gmail.com

4

Odp: Go Pro HD naked

Słuchajcie - kto jeszcze jest zainteresowany? Będę w stanie je załatwić w spoko cenie, im więcej osób tym łatwiej będzie mi się targować, więc jak ktoś jeszcze jest chętny to piszcie. Pozdro

5

Odp: Go Pro HD naked

jak bardzo spoko jest ta cena? ale nie naked tylko wersja helmet

6

Odp: Go Pro HD naked

ja też!

7

Odp: Go Pro HD naked

Ja to samo pytanie co kolega powyzej albo naked albo helmet i jak bardzo spoko byla by ta cena

8

Odp: Go Pro HD naked

myślę, że koło 20% taniej (ale nie obiecuje)
6 kamerek to już coś, jutro będę dzwonił i się dowiem dokładnie.

9

Odp: Go Pro HD naked

Poprawka - 7 kamerek! Jak coś to chętny na Helmet jestem

10

Odp: Go Pro HD naked

Go Pro HD naked ostatnio widziałem na ebay'u za niecałe 260 USD (już z wysyłką do PL). Tylko zawsze jest ryzyko, że się w urzędzie celnym zatrzyma i trzeba będzie 22% (od zdeklarowanej wartości) dopłacić..
Dwie osoby znajome ściągały ze stanów właśnie. Raz przeszło bez problemu, raz trzeba było dopłacać. Generalnie kupując po cenach rynkowych i tak się opłaca ściągać, nawet jeżeli trzeba będzie dopłacić na życzenie izby celnej.

11

Odp: Go Pro HD naked

ja widzę najtańsze za ponad 1200..., zamiast polować wolę ogarnąć w PL i mieć gwarancję.

12

Odp: Go Pro HD naked

Pewnie, wiadomo, ściągając ze stanów jest kiepsko z gwarancją. Ale musisz przyznać, że np takie coś:

http://cgi.ebay.com/GoPro-HD-HERO-Naked-Wearable-Camera-Go-Pro-CHDNH-001-/170531664515?pt=Camcorders_Professional_Video_Cameras&hash=item27b47ab283#ht_4071wt_907

może kusić? :)

Niemniej, przy niewielkiej cenie (np przy -20%) różnica nie jest na tyle dużą, żeby ryzykować zaginięcie przesyłki, czy też przeprawy z izbą celną.

13

Odp: Go Pro HD naked

czemu ebay w którym ja wyszukuje wszystko wygląda inaczej i pokazuje ceny tylko w zł?

Może kusić, najlepiej by było mieć kogoś w stanach kto by to kupił i przywiózł/wysłał.

14

Odp: Go Pro HD naked

wojar napisał/a:

czemu ebay w którym ja wyszukuje wszystko wygląda inaczej i pokazuje ceny tylko w zł?

spróbuj ebay.com, powinno przekierować na amerykańską stronkę. Niektóre rzeczy można trafić sporo taniej niż na ebay.pl. Niby to samo, niby połączone, ale jednak nie ma równości ogólnoświatowej..

wojar napisał/a:

Może kusić, najlepiej by było mieć kogoś w stanach kto by to kupił i przywiózł/wysłał.

o tak, to by było idealne :)

15

Odp: Go Pro HD naked

Ceny sklepowe:
HD Helmet HERO -  1 379zł
HD Motorsports HERO -  1 379zł
HD Surf HERO -  1 279zł
HD HERO  NAKED -  1 199zł
HD HERO 960 -  849zł

info co jest w poszczególnym pakiecie znajdziecie tutaj: http://www.goprocamera.com/products/?area=2


Na razie przy 6 osobach (jeżeli wszyscy się zdecydują) mam rabat 20%, czyli wychodzi:

HD Helmet HERO -   1 103zł
HD Motorsports HERO -   1 103zł
HD Surf HERO -   1 023zł
HD HERO  NAKED -   959zł
HD HERO 960 -  849zł
HD HERO 960 - 679zł