1

Temat: Gdzie dostane dalbello krypton pro

Jak w temacie, interesują mnie rozmiary pomiędzy 26 a 27, najlepiej nowe, w Krakwie są 27.5 bucik jest genialny ale nie na moją nogę, w grę wchodzą również pozostałe buty z serii krypton. Ktoś coś wie??
Pozdrawiam

2

Odp: Gdzie dostane dalbello krypton pro

Gdzie w Krakowie je widziałeś?

3

Odp: Gdzie dostane dalbello krypton pro

intersport galeria krakowska dzisiaj oddane, mają pękniętą podkładkę od śruby do ustawiania cantingu- raczej drobiazg i maleńkie pęknięcie skorupy bodaj w prawym bucie normalnie go nie widać bo zasłania je ten plastikowy wymienny język z przodu, zauważyłem to dopiero w domu, rozmiar do tego nie siadł więc odpuściłem, w sklepie pewnie nawet o tym nie wiedzą więc jak by co to można się bić o cenę:)

4

Odp: Gdzie dostane dalbello krypton pro

A i cena 999zł

5

Odp: Gdzie dostane dalbello krypton pro

Właśnie stamtąd wróciłem i nie było. Sprzedawca też się zdziwił...

6

Odp: Gdzie dostane dalbello krypton pro

dystrybutorem dalbello na polskę jest chyba pinksport z poznania
kiedyś tam u nich oglądałem te buty ale są mało ogarnięci i ciężko coś z nimi załatwić, ale sądzę że jak ich pomęczysz to ściągną Ci te buty na zamówienie
nie jestem pewien ale z tego co pamiętam to pod koniec zeszłego sezonu mieli kilka par kryptonów (różne modele) ale wiem że pro był jakiś wielki chyba 29 ale było też kilka innych mniejszych.
najlepiej zadzwoń i się dowiedz ;)

7

Odp: Gdzie dostane dalbello krypton pro

kurde chodziło mi o zakopiankę.. coś mi się popie... w zakopiance oddałem sorki za zamieszanie...

8

Odp: Gdzie dostane dalbello krypton pro

Podziękował wiwo spróbuje tam przedzwonić

9

Odp: Gdzie dostane dalbello krypton pro

No i pięknie kryptony już u mnie:) 800zł z przesyłką!
Gdyby ktoś jeszcze szukał to mają jeszcze końcówkę z zeszłego sezonu w poznaniu w pinksporcie więc jak coś to pytać, mi się udało wstrzelić w rozmiar:)
wielkie dzięki i pozdrowionka