16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Twintipy tylko do snowparku??

TwinTipy w Polsce mają kulawe wyniki sprzedażowe ponieważ przez dystrybutorów są traktowane jak narty stricte freestylowe i kojarzone tylko z tym. Ktoś decydujący się na kupno nart do normalnej rekreacyjnej jazdy widząc twintipy z reguły reaguje mówiąc, że na takich się od razu zabije bo myśli że te narty same skaczą i do tego się tylko nadają. a w Europie- co najlepiej widać na przykłądzie Francuzów twintipy są lansowe jako narta dla wszystkich narciarzy poszukujących komfortowej i rekreacyjnej jazdy. Stąd bardzo ich wiele w tamtejszych wypożyczalniach (z rentalowymi wiązaniami). Stąd bardzo wielu ludzi jeździ na tych nartach po stokach nie mając nic a nic wspólnego z kręceniem sztuczek.... word... twintipy to doskonała narta (sami wszyscy wiecie) też do najnormalniejszej jazdy w stylu starych dziadów... JAH KNOWS!

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Twintipy tylko do snowparku??

TT maja mega przewage nad allroundami... graphika... a przeciez w zakupie nart All... to jest jednym z glowniejszych wyznacznikow skoro narta nie jest az tak mega wyczynowa zeby sie pluc o kazdy mm skretu itd. Wiec "problemem" pozostaje tylko wtloczyc ciemnej masie do glowy ze TT to universalna narta i gra gitara ;)

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Twintipy tylko do snowparku??

narta moze i uniwersalna ale na slalom sie nie nadaje w ogole tzn beznadziejnie sie jezdzi bo jest za miekka i nie mozna trzymac krawedzi jak nalezy !! mam dobre porownanie..
normalne twarde narty do porzadnej jazdy na twardym stoku a tt do tego do czego zostaly stworzone i rekreacji !
takie jest moje zdanie :P

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Twintipy tylko do snowparku??

Ja jakby nie bylo tez kiedys na gigantkach smigalem i do klubu nawet sie chcialem zapisac, ale jakos mi przeszlo i od roku tylko freestyle. Na twin tipach sie jezdzi cudownie po kazdym stoku :-)

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Twintipy tylko do snowparku??

kurde kupując w tym roku bleangery tez miałem max obaw odnośnie jazdy po normalnych stokach, jadąc do austri na tydzień starsi nie szukają miejsc pode mnie tylko pod siebie i trafia mi się że musze śmigać calutki tydzień po trasach... W sumie niewiem jak to będzie w tym roku z przesiadki z atomicków na belangery... Lubiałem jeździć róznie raz gigantowo raz częściej kręcąc i niechciałbym sie tego w żaden sposób pozbywać... : ( no cóż pozyjemy zobaczymy