1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: "Head to Head Challenge"

Zawsze myślałem o zorganizowaniu zawodów w formacie "Head to Head" I chcialbym wlasnie na ten temat porozmawiac...bo chcialbym sie Leskiego zapytac co sadzilby o takich zawodach i czy byla by szansa na przyszly rok zorganizowania tego typu zawodow np. jako jedna z czesci quiksilver w krynicy badz kluszkowcach. Moim zdaniem tego typu zawody sa najbardziej widowiskowe a w Polsce jest kilka osob na rownym poziomie dlatego zawody byly by bardzo fajne...np po 2 skoki kazdy najpier 1 potem 2 osoba i overall wygrywa. Moim zdaniem to jest super pomysl...eliminacje moga przebiec normalnie jednak finaly w takim stopniu...snb and ski!
Leski było by naprawde super jakby dalo rade zorganizowac taie undergroundowe zawody tego typu (pierwsze w Polsce)....co wy na to: przykladem moga byc zawody JOI badz Red Bull Rumble http://www.fieldproductions.com ! MEGA POMYSL!!!!

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: "Head to Head Challenge"

..popieram..ale jesli ma bys"underground" to proponuje jakies duze maisto i napierdalanie z mejscowy na miejscowe..kilka rejli..tak jak np zawody rolkowe sie odbywaja,bez zadnych zezwolen i tego typu gowien..przyjada suki to nastepny rejl..wszystko wieczorem..ogien z dupy..heh!

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: "Head to Head Challenge"

popieram, pomysł jest zajebisty

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: "Head to Head Challenge"

To normany system pucharowy :P USFO też tak ma w Big Air i wiem, ze wiekszość zawodów już jak ma w swoim planie Huck Fest to właśnie tak robi.

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: "Head to Head Challenge"

"normalny" na zachodzie w polsce bardzo by sie przydly tgo typu zawody...

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: "Head to Head Challenge"

Szczepan dlaczego piszesz "undegroundowe" jeżeli wcześniej pisałeś o "widowiskowowści" tak poprowadzonego eventu. Musi byc publika, a zatem wielkie jak na pl warunki zawody?:P
Taka forma zawodów jest elegancka, zwłaszcza że jeszcze w pl nie sprawdzona w kontekscie późniejszego after party... Stairway to heaven finały też tak były zorganizowane i na własne oczy widziałem widowiskowość czegoś takiego a napięcie rosło gdy przychodziła kolej najpierw fabio studera (kozak- kibicowałem mu) już nie mówiąc o Matysie:D naprawdę dla publiczności wielka sprawa coś takiego bo wiadomo, że zawodnicy leją na to bo zawody się nie liczą...

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: "Head to Head Challenge"

..domyslilem sie ze big air..wlasnie nie na parkowych przeszkodach..w parku nuda..miasto weryfikuje twoje umiejetnosci..poza tym zupelnie inny klimat..

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: "Head to Head Challenge"

Ja bym był za, zrobic eliminacje w systemi normalnym a potem pojedynki. A jak wypali jeden dobry pomysł na zawody w Krk ktory mamy z Kosteckim, to będzie cos równie fajnego jak komin challenge :)

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: "Head to Head Challenge"

ale kostek widowiskowie zawody nie musza byc dla ludzi tlyko dla NAS jak mowiles "kibicowalem matysowi" ;) tak samo tutaj inni riderzy beda kibicowac innym...dobra nie musi byc to undergroundowa w sensie niedostepna tylko w sensie pierwsza...nierozpcozeta...no dobra DZIEWICZA buhahahaha ;) Ale kostek chyba dobry pomysl by byl nie? Fajne tego typu zawody mogly by byc...skocznia taka ok 15 metrow...i 12 takie lajtowe triczko itd...kurde trzeba z LEsiem porozmawiac o tym powaznie...

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: "Head to Head Challenge"

czy to z Lesiem lub tez samemu sie za to zabrac.no nie Gnali? dobrze ze zaczales ten temat Pepusiu:)

11 (edytowany przez PeP 2006-06-26 22:49:37)

Odp: "Head to Head Challenge"

serio dobry pomysl !!! A Leski dlatego ze ma dobre dojscia, uklady , zaltwia sponsorow i wie co i jak ;)

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: "Head to Head Challenge"

Ja jestem za moze sie w koncu wypne na jakis dobry trick:)