Temat: Zell am See.

Siema, jakoś w lutym ogarniam Kaprun i Zell am See, i tak jak wiele wiem o Kaprun, to o Zell am See troche mniej. Nie wiem czy dobrze czytam te mapke w pdfie, ale czy są tam wyznaczone trasy freeridowe? Jeśli tak, to jak one się tam mają, chociażby w porównaniu z tymi na Kitzu ?

peace

2

Odp: Zell am See.

dziś wróciłem z tamtych rejonów, w Zell am See ośrodek Schmitten nie stwierdziłem żadnych wyznaczonych tras, a za jazdę po lesie przy wyciągu pluła sie obsługa. Snowpark - linia funboxów, część jibbowa mocno średnia, brakuje prędkości. Poniżej hopka ok 7m. lotu. też brakuje prędkości niestety. jest jeszcze fajnie ustawiony box ( pod górkę ) i łamany rail. Na Kitzu zupełnie inna bajka.

3

Odp: Zell am See.

witam, jezdze tam co roku i jade tez w marcu 07-11.03.11, w zell jest dobra trasa od gornej stacji kolejki w dol pod gondola aczkolwiek bez skiturow i fok by sie nie wybieral (1.5h wychodzenia w sniegu po pas) plus jast kilka tras pod wyciagami- na pewno zoabczysz, jesli chcesz poskakac ze skalek i poczuc troche wiecekja drenalin polecam Kitchsteinhorn- sa tam wyznaczone trasy, nie jakis trudne ale jest kilka dropow klifow, rozgladniesz sie i poszukasz, wszystko jest jak na dloni (wyjezdzaja druga z koleji kolejka zoabcz w prawo), przesylam mapke tras w linku ponizej. do tego jesli masz skitury i foki polecam  od dolnej stacji w dol- uwaga na skaly!! heh peace     http://en.kitzsteinhorn.at/ski_board/freeride/Freeride_Routes/