Temat: montaż k2 obsethed + shizo WAWA

Gdzie w wawie zamontują mi wiązania marker griffon schizo do nart k2 obsethed?
dzięki z góry

2

Odp: montaż k2 obsethed + shizo WAWA

razem z Kondzikiem będziemy montować w pażdzierniku 2 razy duke do obsethów, można by sie zgrać we trzech i jakąś zniżkę uzyskać.
Słyszałem same superlatywy o serwisie pod górką szczęśliwicką

3

Odp: montaż k2 obsethed + shizo WAWA

tylko pamiętajcie który serwis pod górką szczęsliwicką, bo są dwa (w tym samym budynku, obok siebie).
Jak będziecie montować taki sprzęt to idźcie do Janka Pieli

4

Odp: montaż k2 obsethed + shizo WAWA

O! właśnie o tego jegomościa mi chodziło :)

5

Odp: montaż k2 obsethed + shizo WAWA

Można podbić do tego Pana co Leski poleca: http://ski2die.pl/forum/viewtopic.php?id=4232

6

Odp: montaż k2 obsethed + shizo WAWA

dostałem już obsethy (zamówione w zestawie z shizo) i okazało się, że narty mają już dziury pod wiązania. Po przeczytaniu instrukcji okazało się, że montaż wiązań jest prosty jak konstrukcja cepa, więc zastanawiam się czy faktycznie muszę z tym iść do serwisu? Czy jest możliwość, że coś spier****?

7

Odp: montaż k2 obsethed + shizo WAWA

Zawsze istnieje takowa możliwość. :-)

8

Odp: montaż k2 obsethed + shizo WAWA

tego akurat się domyślam. zamontowałem już wiązania i wydaje się wszystko ok . jak okaże się . że coś poszło nie tak, to dam znać

9

Odp: montaż k2 obsethed + shizo WAWA

odświeżam temat troche: jaki jest dokladny adres (albo jakiekolwiek namiary - telefon albo www) jegomościa Pieli? chce zamontowac jestery schizo do kung fujasow i wnisokuje, ze to do niego powinienem sie udac? bo jak ktos mi cos spieprzy z tym montazem to zamorduje! ;)