Temat: Nowe wynalazki, co o tym myslicie?

Firma Burton wypuscila na rynek wparwdzei rekawice snowboardowe, ale mysle ze tu sie do tego ograniczac nie musimy. Moje pytanie brzmi jakie jest wasze zdanie na temat takich wynalazkow http://antyweb.pl/idzie-zima-przemysl-zakup-rekawiczek-nerdlove/. Czy sadzicie, ze sie przyjma czy raczej to tylko gadzet firmy, a nie sprzet uzytkowy?!

2

Odp: Nowe wynalazki, co o tym myslicie?

Mi by takie rękawice bardziej denerwowały niż pomagały :D

3

Odp: Nowe wynalazki, co o tym myslicie?

Myślę, że jest to snobistyczny bajer, który można zastąpić zwykłymi ogrzewaczami. A nawet ogrzewacze wg mnie lepsze bo mniej zawodne. Jeśli marzną Ci ręce to przede wszystkim trzeba kupić jednopalczaste rękawice... Jak widzę jakiś kabalek wychodzący z rękawicy to mnie aż ciarki przechodzą po plecach =P Miałem okazję rozmawiać na wyciągu z użytkowniczką takich rękawich tylko firmy reusch i mówiła, że super fajne ale że szybko jej się zepsuło coś w nich(1000zl za nie dala wtedy)

4

Odp: Nowe wynalazki, co o tym myslicie?

swistaky napisał/a:

Myślę, że jest to snobistyczny bajer, który można zastąpić zwykłymi ogrzewaczami. A nawet ogrzewacze wg mnie lepsze bo mniej zawodne. Jeśli marzną Ci ręce to przede wszystkim trzeba kupić jednopalczaste rękawice... Jak widzę jakiś kabalek wychodzący z rękawicy to mnie aż ciarki przechodzą po plecach =P Miałem okazję rozmawiać na wyciągu z użytkowniczką takich rękawich tylko firmy reusch i mówiła, że super fajne ale że szybko jej się zepsuło coś w nich(1000zl za nie dala wtedy)

przeczytaj najpierw artykuł zanim się wypowiesz snobistyczny bajerze ;p

5

Odp: Nowe wynalazki, co o tym myslicie?

hehe=P przecież to już było. w niektórych kurtach (np.sessions) masz podpięcie do małego jacka i gumowe przyciski na rękawie do obsługi mp3. o ile w kurtce ten patent nie zawadza to wydaje mi się, że w rękawicy może być odczuwalny=/ średnio mi się podoba ten pomysł