1

Temat: Kursy Lawinowe 2012

4 sezon akcji rusza tuż po nowym roku - miejsc na szkolenia została dosłownie garstka - większość sprzedana w przedbiegach, ale na marzec i kwiecień jeszcze się można załapać.

Jeśli więc bezpieczeństwo w górach jest dla was istotne, a tematyka lawin obca - nie ma się co zastanawiać, tylko "przyjąć nauki" i zaliczyć jeden z 10 kursów jaki Polskie Stowarzyszenie Freeskiingu organizuje wraz z TOPR w Tatrach - more info oraz zapisy www.kursylawionwe.pl

Peace

2

Odp: Kursy Lawinowe 2012

Siema siema, jakby ktoś opłacił wyjazd a nie mógł jechać, to chętnie odkupię miejsce na jakiś styczniowy/lutowy termin!
pozdr:)

3

Odp: Kursy Lawinowe 2012

się porobiło..

4

Odp: Kursy Lawinowe 2012

Na kurs 6-8 stycznie, nie moge jechac, ktos chetny ?

5

Odp: Kursy Lawinowe 2012

Ktokolwiek ?

6

Odp: Kursy Lawinowe 2012

Ktoś chce zrezygnować z kursu w terminie 16-18 marzec ? Kumpel bardzo chce jechać.

7

Odp: Kursy Lawinowe 2012

Chciałbym wziąć udział w 2013 roku w kursie lawinowym podstawowym i mam w związku z tym kilka pytań do tych, którzy taki kurs już odbyli.
1. Czy trzeba mieć sprzęt skiturowy (wiązania, foki) do wyjść na zajęcia praktyczne, czy da radę w zwykłych wiązaniach zjazdowych (podejście z nartami na plecach)?
2. Czy potrzebne są raki? Na niektórych fotkach z kursu widziałem ludzi korzystających. A może można pożyczyć na miejscu?
3. Czy sprzęt lawinowy (detektor, sonda, łopatka) są udostępniane w ramach kursu, czy trzeba mieć ze sobą?
4. Czy po zapisaniu się na kurs, automatycznie zostaną zarezerwowane dla uczestników miejsca w schronisku?

Na razie tyle przychodzi mi do głowy. Z góry dzięki za odpowiedzi.

8

Odp: Kursy Lawinowe 2012

1. Na poziomie podstawowym nie jest wymagany ale warto miec bo ulatwia przemieszczanie ;)
2. J.w. raki nie sa wymagane ale w zaleznosci od warunkow moga sie okazac przydatne, wypozyczyc mozna w Zako.
3. Sprzet jest udostepniany w ramach kursu.
4. Po zapisaniu sie na kurs i oplaceniu myta masz zarezerwowana koje w Murowancu.

9

Odp: Kursy Lawinowe 2012

Dzięki za odpowiedzi

10

Odp: Kursy Lawinowe 2012

Wam też nie działa ta strona czy tylko mi wyświetla się "statystyki serwera
undefined"?
Mówię o http://www.kursylawinowe.pl/.

11

Odp: Kursy Lawinowe 2012

Nie tylko tobie : )

12

Odp: Kursy Lawinowe 2012

No worries - dziś przenosiny naszych stron na nowe serwery :)

Jutro będzie już ok.

A przy okazji - do dziś na kursach lawinowych 12/13 zajętych jest już około 80 miejsc, a mamy początek listopada.

13

Odp: Kursy Lawinowe 2012

..no właśnie chciałem być osiemdziesiąty pierwszy:)
pzdr'

14

Odp: Kursy Lawinowe 2012

Wszystko już działa - można się zapisywać :)

15

Odp: Kursy Lawinowe 2012

Szersze info o 5 sezonie kursów

http://kursylawinowe.pl/n/to-w-polsce-z … y-185.html

Na 3 terminy miejsc już nie ma, na kolejne dwa zostało kilka ostatnich, więc warto już teraz wybrać sobie pasującą datę i zapisać się na kurs (oczywiście on-line na stronie).