1 (edytowany przez Gnali 2012-01-11 23:37:24)

Temat: Armada Pipe Cleaner 181 cm + Tyrolia Peak 15

Sprzedam narty snowparkowe Armada Pipe Cleaner 181 cm z 2008 roku (bardzo rzadki model). Taliowanie 117-85-107, promień 22,8m.

Narty doskonale nadają się do zabawy w snowparku i na trasie. Jako, że ich głównym przeznaczeniem był pipe Armada wyposażyła je w bardzo szybki racingowy ślizg, dzięki czemu nie ma problemu z prędkością na najeździe na skocznię w niesprzyjających warunkach. Dodatkowo, przez to że ich naturalnym środowiskiem miał być pipe, są stosunkowo sztywne co powoduje że świetnie jeździ się na nich po ubitej trasie. Nieco twardszy flex przydaje się też na większych kickerach.

W nartach zamontowane są wiązania Tyrolia Peak 15, czyli topowy model wiązań Tyrolii/Head'a z przeznaczeniem do freeskiingu (DIN 5-15).

Narty były bardzo mało używane, bo odkąd je mam zdecydowanie więcej czasu spędzałem poza trasą na innych nartach. Nie były katowane na rurkach, raczej traska i jakieś skocznie. Noszą ślady użytkowania, jednak ślizgi NIGDY NIE BYŁY SZLIFOWANE NA MASZYNIE! Dzięki temu, jest tam oryginalna grubość krawędzi i ślizgu - potencjalny nabywca po jednym serwisie będzie miał nówki ślizgi.

Paczkę z fotkami nart można ściągnąć tutaj - http://dl.dropbox.com/u/16481810/Armada%20Pipe%20Cleaner%202008.zip . Narty można także obejrzeć na żywo w Krakowie po wcześniejszej ustawce emailowej. Jak ktoś zna kawałek historii freeski to na tej narcie Tanner swego czasu rządził w X-Games, nawet można sobie film obejrzeć (jechał na nich w 2007 ale weszła do sprzedaży w sezonie 07/08) - http://www.youtube.com/watch?v=ez680gWTwL4

Cena - 799 zł + koszty przesyłki po stronie nabywcy (sposób dostarczenia do uzgodnienia).

Zainteresowanych proszę wyłącznie o kontakt mejlowy pod adresem piotr.gnalicki@gmail.com.

Pozdrówki!

2

Odp: Armada Pipe Cleaner 181 cm + Tyrolia Peak 15

Ups chyba przeholowałem lekko z ceną bo brak odzewu - zatem lecimy z przeceną nart na 699 ziko!

3

Odp: Armada Pipe Cleaner 181 cm + Tyrolia Peak 15

Gnali, kiedy mogę je oglądnąć? :-)

4 (edytowany przez Gnali 2012-01-12 22:17:53)

Odp: Armada Pipe Cleaner 181 cm + Tyrolia Peak 15

Napisz na mejla swój numer telefonu to się jakoś ustawimy, jak chcesz to nawet jutro (piątek) mógłbyś obejrzeć narty.

5

Odp: Armada Pipe Cleaner 181 cm + Tyrolia Peak 15

Jak co jestem zainteresowany kupnem :D

6

Odp: Armada Pipe Cleaner 181 cm + Tyrolia Peak 15

Niestety narty już sprzedane, właśnie przed chwilą dobiłem targu