1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: CHRISTMAS TREE JIB

choinki stoją u wszystkich w domach, zapewne nastrój białych świąt gości w Waszych sercach.. zatem życzę Wam wszystkim pogodnych świąt, pogody ducha, pogody w obecnym sezonie, takiej jaka jest potrzebna żeby było dużo śniegu i dużo słońca, ciepła dla Wszystkich zdrowia i realizacji planów związanych zarówno z życiem podczas śmigania na ttskis, a także w szkole, pracy i domu... Radujcie się bo Ktoś nam zsyła na Ziemię piękne święta i piękną Zimę! Wszystkiego Najlepszego. od Kostka

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: CHRISTMAS TREE JIB

Ja również chciałbym wam złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących świąt. Dużo zdrowia przedewszystkim, radości i spełnienia marzeń. Z praktycznych rzeczy życzę wam moi drodzy mega formy oraz rozwagii w całym sezonie 2006! Niech nikt z was nie zapomni o co chodzi z fikaniem na nartach! Zawody, zawodami, konkurowanie, konkurowaniem, jednakże nikt wam nie odbierze wszystkich przyjaciół jakich poznaliście po przez fikanie na nartach! Nie zapominajmy aby czerpac z hipkania maxymalnie dużo funu!

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: CHRISTMAS TREE JIB

Wszystkiego Freeskiingowego na codzień nie od Święta
rzyczy Wam TTM reprezentant :>

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: CHRISTMAS TREE JIB

Nigdy nie bylem dobry w skadaniu zyczen wiec powiem krotko i zwiezle. Chialbym wam zyczyc pododnych cieplych swiat, wszystkiego co najlepsze na nadchodzacy nowy rok i abyscie nadal dobrze sie bawili.

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: CHRISTMAS TREE JIB

A ja wam po pierwsze życzę tego żebyście byi sobą!! Bo w dzisiejszym świecie to zanika i pojawiają się same klony... Na dodatek duuuużo zdrowia i zdrowego podejścia do każdej sprawy. Sezonu bez kontuzji! I wzajemnego szacunku :)

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: CHRISTMAS TREE JIB

a ja wam życzę przede wszystkim wspaniałej TwinTipDziuni :D

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: CHRISTMAS TREE JIB

Życze wszystkim, czyli tym, którzy już trochę hipają i tym, którzy dopiero zaczynaja swoja przygodę z freeskiingiem żeby potrafili dalej tworzyc taka atmosferę jakiej doswiadczylem podczas tych paru okazji - jibbów w warszawie, komin challenge, snowtropolis i hipania w Wisle. Zycze wszystkim zeby czerpali jak najwieksza przyjemnosc z tego co robia sami, ale takze zeby potrafili sie cieszyc kiedy ziomowi siadzie jakis triczek. Zeby wam głowy od pomysłów na fajne jiby i hipnie eksplodowaly. Żeby wszyscy pamietali ze nie chodzi o to by miec najnowsze narcisze i ciuchy ale zeby cieszyc sie kiedy jestes w gorach kiedy lecisz kiedy spadasz :D I na koniec zycze wszystkim aby omijaly ich kontuzje i w swoim kozactwie zeby nikt sie nie przeliczyl :D

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: CHRISTMAS TREE JIB

najlepszego.

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: CHRISTMAS TREE JIB

Żeby wszyscy zrobili w koncu te triki o których marzą i snia po nocach

i tu sie powtórzę Wsztstkiego NAjlepszego

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: CHRISTMAS TREE JIB

snowparkow, TTD, kurde fajnych trikaskow i "polamania nog"

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: CHRISTMAS TREE JIB

i zapomnialem, jeszcze lansu!!!!! ":)

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: CHRISTMAS TREE JIB

Barman? napisał/a:

...I wzajemnego szacunku :)

oj tego potrzeba... pozdrawiam

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: CHRISTMAS TREE JIB

Wszystkiego najfreeski-engowego co sie da KOCHANE ZIOMY:)

14 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: CHRISTMAS TREE JIB

Grande pozdro świąteczne dla wszytskich z którymi fikałem, fikam i z którymi będę mam nadzieję fikać! Bo jesteście najlepsze ziomy!!!