1 (edytowany przez Ba$ta 2012-02-10 22:44:03)

Temat: Wiązania MARKER JESTER 16 Problem!!!!

Witam

    Jak w temacie, Rozwaliłem wiązanie tzn. tylna jego cześć odpowiedzialna za trzymanie buta, wpinanie i wypinanie go. Nie trzyma mi buta wyleciała mi taka czarna pęknięta tulejka odpowiedzialna za trzymanie sprężyny. Gdy próbuje ręcznie ruszyć (góra dół) tylna częścią wiązania bardzo lekko się poddaje a kiedy chce wpiąć buta nie słychać charakterystycznego trzasku! gdy but zaskakuje w wiązaniu.

I Nie wiem czy można to jeszcze naprawić?? bylem dzisiaj w dwóch serwisach ale mi powiedzieli ze się tego nie podejmą. Da się to naprawić??? czy będę musiał kupić nowe wiaznia:/



Zdjęcie Wiązania. Strzałką jest zaznaczona tulejka która pękała i wyleciała

http://fotoo.pl/show.php/85369_marker.jpg.html


Z góry dzięki za pomoc

2

Odp: Wiązania MARKER JESTER 16 Problem!!!!

A masz jeszcze gwarancje na nie? Wyglądają na nówki.

3

Odp: Wiązania MARKER JESTER 16 Problem!!!!

Niestety nie mam. To zdjęcie dałem przykładowe żeby pokazać problem, moje są w gorszym stanie :)

4

Odp: Wiązania MARKER JESTER 16 Problem!!!!

przydał by ci się przeszczep z jakiegoś rozbitka

5

Odp: Wiązania MARKER JESTER 16 Problem!!!!

Ew możesz próbować pisać do producenta, ze potrzeba Ci tej części a nie masz juz gwary itp. Z reguły pomagają ;)

6

Odp: Wiązania MARKER JESTER 16 Problem!!!!

spróbuj uderzyć do autoryzowanego serwisu markera, może jeszcze się da zamówić taką część. Możesz spróbować też na litość, jak proponuje kolega wyżej proponuje. Jak to nie wypali, to napisz @ na kubakondrat@gmail.com. To może się uda dorobić taką część ale jest to bardzo żmudna robota i może sporo kosztować (w zależności od detalu i materiału) ale nie ma rzeczy niemożliwych.

7

Odp: Wiązania MARKER JESTER 16 Problem!!!!

napisałem właśnie do producenta na Marker.com.pl i zobaczymy co mi odpiszą...

z góry dzięki za podpowiedzi

8 (edytowany przez Ba$ta 2012-02-16 08:51:32)

Odp: Wiązania MARKER JESTER 16 Problem!!!!

Temat nieaktualny.  Udało mi się.  Gość od Marker.com.pl wysłał mi uszkodzone tyły grifona z dobra tulejka, przełożyłem i jest chyba git. Dzisiaj przetestuje :)

9

Odp: Wiązania MARKER JESTER 16 Problem!!!!

ooo to się postarali :)