1 (edytowany przez Buggi 2013-01-04 23:43:32)

Temat: PROMOCJA!! deski za 99zł Head Mad_ Trix

Mam oryginalny zestaw Heada, nartka z wiązaniem tyrolii do 15 din, takie same jak peaki 15 - użyte były jakieś 3 razy do zjazdów. Ślizg jest gładki z wyjątkiem jednego niewielkiego ubytku (zaznaczony czerwonym kółeczkiem), topsheet ma kilka powierzchniowych smug, normalna rzecz, poza tym jest nienaruszony. Wiązania są na płycie, można je w każdym momencie odkręcić i zamontować bezpośrednio na narcie.

opis ze skionline:

"Narty Mad_Trix, w zależności od ustawienia płyty Mad_Trix, nadają się do jazdy stylem freeride lub slope-style. Przy tradycyjnym ustawieniu wiązań są typowymi nartami do jazdy stylem freeride. Odwracając wiązania o 1800 automatycznie przesuwamy je o 8 cm do przodu, a narty Mad_Trix stają się typowymi nartami do jazdy stylem slope-style. Mają dłuższe i szersze tyły co umożliwia bezpieczne lądowanie po skokach.

Przestawienie płyty Mad trix jest proste i szybkie. Gdy przód wiązania znajduje się na pozycji Big Air (taliowanie: 106/75/111, wiązanie zamontowano o 8 cm bliżej czubów nart) narta gotowa jest do jazdy stylem slope-style. Gdy przód wiązań znajdzie się na pozycji Big Mountain (taliowanie: 111/75/106, wiązanie zamontowane tradycyjnie) narta nadaje się do jazdy crossowej."

<obrazek>

<obrazek>

<obrazek>

<obrazek>

<obrazek>

<obrazek>

<obrazek>

2 (edytowany przez Buggi 2013-01-04 19:22:03)

Odp: PROMOCJA!! deski za 99zł Head Mad_ Trix

<obrazek>

<obrazek>

<obrazek>

Ogólnie sprzęt miał być dla mnie ale potrzebuje kasy


Mogę je dowieźć do Katowic/Krakowa/ w okolice Tarnowa ==> kontakt: onicamthius@gmail.com

3

Odp: PROMOCJA!! deski za 99zł Head Mad_ Trix

to jest tak jak wiązanie tourowe ?

4

Odp: PROMOCJA!! deski za 99zł Head Mad_ Trix

nie nie, wiązanie jest zwykłe, tyle że zamontowane do płyty którą możesz sobie obracać o 180 stopni, w jednym położeniu masz prawie center, w drugiej masz odsunięte nieco do tyłu na bc

5

Odp: PROMOCJA!! deski za 99zł Head Mad_ Trix

dżizas, te narty to mają już wartość kolekcjonerską!

6

Odp: PROMOCJA!! deski za 99zł Head Mad_ Trix

Zostały mi same deski, nie chce ktoś za jedyne 99,99 zł ? :D tak na rozwałkę idealne - w rzeczywistości krótsze niż długość producenta

7

Odp: PROMOCJA!! deski za 99zł Head Mad_ Trix

rozek1899 szukał tanich nart gadaj z nim

8

Odp: PROMOCJA!! deski za 99zł Head Mad_ Trix

z tego co mówił nie chce samych desek, moim zdaniem warto, dobrać wiązania nie problem przecie :D

9

Odp: PROMOCJA!! deski za 99zł Head Mad_ Trix

UP! ;) 99 zł za deski bez wiązań !

10

Odp: PROMOCJA!! deski za 99zł Head Mad_ Trix

a z wiąaniami?

11

Odp: PROMOCJA!! deski za 99zł Head Mad_ Trix

Rożek pisałem już do Ciebie, wiązań nie mam

12

Odp: PROMOCJA!! deski za 99zł Head Mad_ Trix

UP!