1

Temat: Witamy na nowym forum ski2die.pl :)

Forum ski2die ma już ponad 9 lat! Miło jest nam zaprezentować Wam jego najnowszą odsłonę - jest szybsze i bezpieczniejsze, ma poprawioną indeksację i przyjaźniejszy interfejs, a także wiele innych zmian istotnych z punktu widzenia administracji.

Przepraszamy także, za dłuższy niż planowaliśmy okres przebudowy forum, ale przy okazji przenieśliśmy cały portal ski2die.pl na nowe serwery, a w najbliższych dniach odpalimy dla Was zupełnie nowy sklep... tak więc zmiany są większe :)

Jeśli zauważycie jakiekolwiek błędy na nowym forum to piszcie od razu na leski@ski2die.pl (najlepiej załączając screenshota z błędem).

Przy okazji odświeżcie swoje profile i ustawcie sobie nowe avatary :)

Do zobaczenia w snowparku lub poza trasą!!!

Let's pray for SNOW ***

Ekipa ski2die

2

Odp: Witamy na nowym forum ski2die.pl :)

Good Job!

3

Odp: Witamy na nowym forum ski2die.pl :)

to stare było ładniejsze, ale to tylko moja opinia ;)

4

Odp: Witamy na nowym forum ski2die.pl :)

Stare miało już 5 lat i było .... stare :)

5

Odp: Witamy na nowym forum ski2die.pl :)

nareszcie nowy layout:) zmiany na plus bo tamto forum już mocno trąciło myszką... teraz tylko trzeba sie przyzwyczaić.

  i nie sciemniajcie ze mieliscie problemy z serwerem, boście szczwane leski i czekaliście na pierwszy snieg ;)

6

Odp: Witamy na nowym forum ski2die.pl :)

Długo trzeba było czekać ale efekt spoko. Tylko znowu się trzeba przyzwyczaić do nowości.. Na starym się śmigało..

7

Odp: Witamy na nowym forum ski2die.pl :)

dużo lepiej ! :)

8

Odp: Witamy na nowym forum ski2die.pl :)

Wszystko cycuśglancuś, ale wyszukiwara szwankuje ;/

9

Odp: Witamy na nowym forum ski2die.pl :)

Wyszukiwarka już zgłoszona do poprawy - dzięki.

10

Odp: Witamy na nowym forum ski2die.pl :)

Z forum są małe problemy na iPadzie. W safari jak się wejdzie w temat to cały czas wraca do jednego punktu jak chce się przewijać a w opera mini forum jest takie malutkie, w lewym górnym rogu i trzeba powiększać. Nie wiem czy ktoś też to zauważył.

11

Odp: Witamy na nowym forum ski2die.pl :)

Zgłoszone - dzięki.

12

Odp: Witamy na nowym forum ski2die.pl :)

w końcu, dzięki!:]

13

Odp: Witamy na nowym forum ski2die.pl :)

Mam mały problem z forum. Mianowicie strona ogłasza mi, że mam wyłączone ciasteczka i przez to mnie nie zapamiętuje. Muszę się za każdym razem logować.  Używam Chrome'a i ciasteczka mam jak najbardziej włączone.
Zapamiętuje cookie ski2die.pl ale forum już nie. motyla noga ale upierdliwa. Jakieś rady ?

14

Odp: Witamy na nowym forum ski2die.pl :)

też to mam :/

15

Odp: Witamy na nowym forum ski2die.pl :)

Tez mam chroma i mi dziala ;p