Temat: Ciekawe gogle ....

Dziś przeglądając allegro znalazłem takie coś : http://allegro.pl/nowe-gogle-jak-electr … 41447.html

Co o tym myślicie?? Czy warto kupić ?? Czy raczej jest to "chiński szajs " : )

2 (edytowany przez Piotrek #D 2012-09-30 20:31:04)

Odp: Ciekawe gogle ....

Ciężko ze zdjęć dużo wywnioskować. Dobrze by je było obejżeć na żywo. Ciekawe czy pasują oryginalne szyby electica.. A o tej szybie co mają to wiele nie pisze. Sferyczna, lustro, antifog. No spoko ale na jake warunki ona jest? Ile światła przepuszcza? Szczerze to wątpię że koleś to będzie wiedział. Powiem tak: propozycja jest dość ciekawa ale trzeba podejść do tego ostrożnie i lepiej obadać.
Na innych aukcjach koleś ma jeszcze "jak Oakley Splice" hmm..

Odp: Ciekawe gogle ....

oakley tak toche tandeta śmierdzi i to tez mam electrica 3g 2 taki sam kolor i pierwsza rzecz to pasek jest koloru gogli jak kolega powiedzial trudno powiedziec bez zobaczenia ale ja bym ich nie kupil

4

Odp: Ciekawe gogle ....

ja bym się nie zdecydował na takie gogle... mimo wszystko wydać 200zł na coś bez gwarancji i bez znaczka to spore ryzyko

5

Odp: Ciekawe gogle ....

Najważniejsze w tej ofercie jesy słowo"JAK".I to robi róznice!Dla mnie warte góra 50zł.Wykończenie też tandetne.Widac to zwłaszcza od tyłu. Gdyby były 4x tańsze to można brac jak deficyt kasy.Ale 199zł to myśle nie!

6

Odp: Ciekawe gogle ....

szkoda ryzyka  - poczekaj trochę i kup coś pewnego nawet używanego bo nie ma nic bardziej wku********go niż zaparowane gogle

7

Odp: Ciekawe gogle ....

ja mam 2 pary oryginalnych electrików i parują jak wsciekłe... ale to pewnie przez to ze sie tez poce jak dzika...

8

Odp: Ciekawe gogle ....

Do PiernikFR. Twoja historia też jest urzekająca ! :)  (bez złośliwosci to pisze)Pozdrawiam!!!

9

Odp: Ciekawe gogle ....

hehehe XD piernik jesteś kolejną osobą od której słyszę taką opinię na temat electricków, więc to chyba częsta sprawa

10 (edytowany przez PiernikFR 2012-10-01 11:33:09)

Odp: Ciekawe gogle ....

może te podróby będą lepsze?? a tak na poważnie to myślę że pare podejść pod kickera i wszystko mi zaparuje więc nie winie zbytnio gogli, przy samym zjeżdżaniu jest ok

11

Odp: Ciekawe gogle ....

miałem oakleje crowbary i nie dało się ich zaparować a naprawdę próbowałem - jeżeli masz z problem z antyfogiem polecam