1

Temat: [SPRZEDAM] Rossignol SAS FS1 prawie nówki.

Witam. Mam do sprzedania buty do freestylu. Buty to Rossignol – Sas FS 1. Biało/szare. Długość wkładki 28.5, długość skorupy 329 mm. Buty były jeżdżone tylko raz. Wkładka czyściutka. Stan idealny. Sprzedaje bo troszkę są na mnie za małe. Foto na maila.

Cena - 300 zl.

2

Odp: [SPRZEDAM] Rossignol SAS FS1 prawie nówki.

daj foto na klichu96@vp.pl

3

Odp: [SPRZEDAM] Rossignol SAS FS1 prawie nówki.

poszło.

4

Odp: [SPRZEDAM] Rossignol SAS FS1 prawie nówki.

Są chętni?

5

Odp: [SPRZEDAM] Rossignol SAS FS1 prawie nówki.

fotki na kciuk_pl@o2.pl

6

Odp: [SPRZEDAM] Rossignol SAS FS1 prawie nówki.

Witam.
Proszę o przesłanie zdjęć na crazy-tuning@wp.pl

7

Odp: [SPRZEDAM] Rossignol SAS FS1 prawie nówki.

bartoszlelito@gmail.com

8

Odp: [SPRZEDAM] Rossignol SAS FS1 prawie nówki.

kuba6kropka@tlen.pl

9

Odp: [SPRZEDAM] Rossignol SAS FS1 prawie nówki.

adamczyx1@wp.pl

10

Odp: [SPRZEDAM] Rossignol SAS FS1 prawie nówki.

odpowiedz na mailu

11

Odp: [SPRZEDAM] Rossignol SAS FS1 prawie nówki.

zaklepuje :)

12 (edytowany przez gredoo 2012-10-31 13:25:01)

Odp: [SPRZEDAM] Rossignol SAS FS1 prawie nówki.

Od razu wszystkich przepraszam ale muszę wystawić buty na allegro. Dostałem wiele mailów z zamawianie i zaklepywaniem butów. Ten pierwszy zaklepał, tamten pierwszy napisał, jeden nadał mi od chu**. Sprawa prosta, buty wystawiłem na allegro, rozwiąże to problem. nie podoba sie nie licytujesz, zainteresowany kupi.
link do butów - http://allegro.pl/show_item.php?item=2757510757

13

Odp: [SPRZEDAM] Rossignol SAS FS1 prawie nówki.

sorry gosciu, ale tak sie nie robi. takie cos to krotko mowiac lecenie w bambus sprzedawcy. wystawiasz cos dajesz cene i sprawa jest prosta albo Ci ktos odpisze na maila albo na forum, kto sie zdecydowal pierwszy kupuje. kazdy tak robi, zadna filozofia. a ty widzisz, ze masz paru chetnych to zmieniasz cene i wystawiasz na allegro. sam wystawialem nieraz i czesto mialem taka sytuacje, ale nigdy nikogo bym tak nie olal. pomijajac fakt, ze ten model to jeden z gorszych kapci do free i przy tej cenie wole juz dolozyc i kupic uzywane salo niz te. z reszta ta cena na stronie mowi sama za siebie:

http://www.evo.com/outlet/alpine-ski-bo … -fs-1.aspx

miales fajna cene, wiec mozna bylo mimo wszystko je wziac, teraz zjebales. jak chcecie sie robic w bambus kupujcie, ja sie wypisuje z takiej zabawy.

14

Odp: [SPRZEDAM] Rossignol SAS FS1 prawie nówki.

zrobiłem jak zrobiłem. mam 8 gości którzy dają cenę początkową, któremu mam opchnąć? jeden pisze tu na forum, drugi na maila? teraz sprawa jest wyjaśniona, kto chce kupić ten kupi, kto nie ten nie licytuje. cena nadal 300 zl. dasz 300, poczekasz 6 dni i są twoje. proste.

15

Odp: [SPRZEDAM] Rossignol SAS FS1 prawie nówki.

jak są złe kapcie to po co się nimi interesowałeś?nie chcesz, nie kupuj.