1 (edytowany przez Bańka 2012-11-25 11:49:03)

Temat: Kurtka CLTN Bomber

nie zniszczona widać na zdjęciach , wszystkie kieszenie całe, bez przetarć i innych uszczerbków

pytania ??? dzwonić proszę po 17
514903249


info i zdjecia w jednym z pozniejszych postow!!!

2

Odp: Kurtka CLTN Bomber

Czy tylko mnie dziwi ten system ze zdjeciami na maila ?
W erze Imgurow, Imageshackow etc. etc. Dolaczanie zdjec do watku to chyba niezbyt trudna sprawa.
Pomijajac juz kwestie, ze proszenie i wysylanie zdjec na maila komplikuje sprzedawanie gratow.

3

Odp: Kurtka CLTN Bomber

Moim zdaniem powinni wprowadzić regulamin dotyczący postów o sprzedaży. Nie ma zdjęć i ceny, to temat leci do kosza i tyle.

4

Odp: Kurtka CLTN Bomber

+1 Za wniosek racjonalizatorski.

Z drugiej strony to wymagaloby zeby ktos to aktywnie moderowal.

5

Odp: Kurtka CLTN Bomber

potrzebny aktywny moderator.........mogę ja nim być xd

6

Odp: Kurtka CLTN Bomber

a moze ktos chetny na kurtke a nie klepiecie bez sensu? zalozcie sobie watek:)

7

Odp: Kurtka CLTN Bomber

klepiecie bez sensu hahaha

8

Odp: Kurtka CLTN Bomber

Przynajmniej ktoś Ci odświeża temat ;p

9 (edytowany przez ODI 2012-11-19 20:19:34)

Odp: Kurtka CLTN Bomber

Pamparampam napisał/a:

Czy tylko mnie dziwi ten system ze zdjeciami na maila ?
W erze Imgurow, Imageshackow etc. etc. Dolaczanie zdjec do watku to chyba niezbyt trudna sprawa.
Pomijajac juz kwestie, ze proszenie i wysylanie zdjec na maila komplikuje sprzedawanie gratow.

dokładnie, co to za dziwna mania? dołączajcie zdjęcia do wątku lub przynajmniej link...sprzedający naprawdę wolą każdemu z osobna wysyłać zdjęcia niż raz wrzucić je na np. Imgura?
mnie, jako ewentualnego kupującego kurwica bierze gdy widzę ofertę bez bezpośrednich zdjęć...często mnie to zniechęca i podejrzewam, ze ewentualnym sprzedającym ucieka tak sporo potencjalnych kupujących...

10 (edytowany przez PiernikFR 2012-11-20 08:41:45)

Odp: Kurtka CLTN Bomber

mnie, jako ewentualnego kupującego kurwica bierze gdy widzę ofertę bez bezpośrednich zdjęć...często mnie to zniechęca i podejrzewam, ze ewentualnym sprzedającym ucieka tak sporo potencjalnych kupujących...

Bo taka jest prawda, ale jak ktoś nie chce czegoś sprzedać na już, albo jest po prostu leniwy to tak później to wygląda

11

Odp: Kurtka CLTN Bomber

<obrazek>
<obrazek>
<obrazek>
<obrazek>

12 (edytowany przez Bańka 2012-11-24 11:55:24)

Odp: Kurtka CLTN Bomber

rozmiar XL ,o kurtce mogę powiedzieć że jest ciepła i wygodna, kupiłem ją jakiś czas temu, ale że lubię ,,softszele,,  więc w sumie miałem ją na sobie z 15 razy, no i ma te wszystkie gadżety pas ściągający, łapki w rękawach, śmieszne zapinki na bilety w kieszeniach, każda kieszeń czysta i nierozerwana , zamki sprawne, linki ściągające są w stanie bardzo dobrym


CENA JAKA MNIE INTERESUJĘ TO 200 zł ( cena taka dlatego że jest w stanie jak ze sklepu, !!! ALE !!! że wiem  że to mało popularna firma itp itd to oczywiście będą negocjacje i wiem że na korzyść kupującego :D )

13

Odp: Kurtka CLTN Bomber

up

14

Odp: Kurtka CLTN Bomber

up

15

Odp: Kurtka CLTN Bomber

150 + przesyłka