1

Temat: Skistoper, jak sprawdzić szerokość?

Siema, szukałem takiego wątku ale nie znalazłem.
Mój problem polega na tym że: pogiąłem sobie ski-stopery, chciał bym je wymienić, bo jest na tyle pogięty że uniemożliwia to dalszą jazdę. Niestety pudło się gdzieś zapodziało, jak sprawdzić szerokość ski-stopera?(drugi jest cały) Narty mają taliowanie na środku 87 (nie jestem pewien, Armada El Rey z 2011), a wiązania to Tyrolia Peak 12.

2

Odp: Skistoper, jak sprawdzić szerokość?

... zobacz jakie masz dostępne szerokości dla tych wiązań i na oko zobacz ile drugie które jest cale, ma szerokości. Szczerze to jestem załamany poziomem twojego pytania, bo takie rzeczy można sobie samemu sprawdzać już po ukończeniu przedszkola.

3

Odp: Skistoper, jak sprawdzić szerokość?

Use your brain Luke, use your brain.

4 (edytowany przez Yashim 2012-11-23 18:28:47)

Odp: Skistoper, jak sprawdzić szerokość?

Drugi jest cały, tylko ciut wygięty ale funkcjonuje tak jak powinien - moja wina, źle napisałem. Natomiast ten uszkodzony jest na tyle pogięty, że przy wypinaniu buta go nie "wysuwa" na boki narty. :) Jest jakiś inny sposób?

WincentY, nie masz czegoś ciekawszego do powiedzenia? Np. jak sprawdzić tą szerokość?

5

Odp: Skistoper, jak sprawdzić szerokość?

Yashim, no.. jakby Ci to powiedziec - pytanie jest z gatunku "ciezkich"

6

Odp: Skistoper, jak sprawdzić szerokość?

Autor tematu albo sobie robi jaja albo nie wie o istnieniu linijki czy innego przyrzadu mierniczego albo jest niezwykle ograniczony.

7 (edytowany przez Yashim 2012-11-24 15:12:10)

Odp: Skistoper, jak sprawdzić szerokość?

pytek 23 napisał/a:

Autor tematu albo sobie robi jaja

Niee, mówię całkiem poważnie.


pytek 23 napisał/a:

nie wie o istnieniu linijki czy innego przyrzadu mierniczego

Jak zacząłem korzystać z różnych for internetowych, zostałem nauczony żeby przeczytać CAŁY wątek (przeważnie są dość krótkie, więc dla normalnego, zdrowego człowieka nie jest to trudne) żeby sprawdzić czy autor już czegoś nie dopisał. Napisałem we wcześniejszym poście, że drugi ski-stoper również jest pogięty, więc nawet gdybym miał linijkę (tudzież ekierkę, kątomierz, metr krawiecki i inne g*wna) to nic by nie dało mierzenie, gdyż też jest wygięty. :)

pytek 23 napisał/a:

jest niezwykle ograniczony.

Ja nikogo nie obrażam, więc oczekuję że nie będzie się mnie obrażało. Jeżeli to robisz, sam jesteś ograniczony.

Pozdrawiam,

Temat do zamknięcia, ludzie tylko posty nabijają, a nie pomagają.
Poradziłem sobie w inny sposób. :)

8

Odp: Skistoper, jak sprawdzić szerokość?

Kuzwa mac Piernik Ci napisal co masz zrobic.Nie zachowuj sie jak ulomny czlek jak masz 87mm pod butem to chyba normalne,ze nie masz skistopera 80.Idziesz na strone Tyrolii sprawdzasz jakie sa rozmiary(78,88,97,115,130) skistopow dla peakow,i wszystko jasne.Chyba Ci sie nie zgial o pol metra.Sam sie obrazasz tego typu pytaniem.
Podpowiedz stawiam,ze masz albo 97 albo co bardziej prawdopodobne wygiete 88.
Takie to k...wa trudne?

9 (edytowany przez Yashim 2012-11-24 23:57:47)

Odp: Skistoper, jak sprawdzić szerokość?

Nikt nie broni pytać, w regulaminie nie ma czegoś takiego że jeśli pytanie jest głupie to nie mam prawa go zadać. Więc się odpierdol. :) Zamiast cwaniakować to mogłeś od razu napisać "Stawiam że masz 97" a nie kureffka motyla noga pisać. Pisanie nie na temat też jest ułomne, więc... :* Więc temat do zamknięcia.

10

Odp: Skistoper, jak sprawdzić szerokość?

<obrazek>

11 (edytowany przez PiernikFR 2012-11-25 09:15:16)

Odp: Skistoper, jak sprawdzić szerokość?

Yashim napisał/a:

Nikt nie broni pytać, w regulaminie nie ma czegoś takiego że jeśli pytanie jest głupie to nie mam prawa go zadać. Więc się odpierdol. :) Zamiast cwaniakować to mogłeś od razu napisać "Stawiam że masz 97" a nie kureffka motyla noga pisać. Pisanie nie na temat też jest ułomne, więc... :* Więc temat do zamknięcia.

Ale tak ciężko jest k*rwa samemu pomyśleć??? Co to jest za p*rdolone pokolenie samosi że o każdą p*erdołę ludzi pytają bo sami nic nie są w stanie wykombinować !!

p.s
Dobra, trochę mnie poniosło, po prostu jestem zdegustowany ;p

12

Odp: Skistoper, jak sprawdzić szerokość?

albo 88 mm, albo 97 mm

stawiam na 97 mm
http://twotip.com/p/ski-stopery/tyrolia … -97mm-8061

weź miarkę i zmierz go na wysokości miejsca gdzie jest krawędź narty.zmierz wewnątrz