1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Wzruszające... wyznanie... Zaczyna sie komercja, sprzedawczyki zwietrzyli interesik. Zapytaj czy ktos w tych sklepach kuma cos o freeski

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

ta :]  trzeba przestac jeździć dla dobra sprawy

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Word!

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

mieszko_ napisał/a:

ta :]  trzeba przestac jeździć dla dobra sprawy

widze , ze jestes w temacie....szkoda czasu na

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

niedlugo to wogule wszyscy beda freeski bo to sie staje elo fajne :] a na s2d bedzie jak na www.forum.rolki.com ;(

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

no tak wiekszosc jezdzi dlatego bo taka "moda" ale i tak parwdziwi freeskierzy jedza dla frajdy i zajawki a nie dlatego ze taka moda :)

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

ale mi o to chodziło ze freesking robi sie komercyjny (tak jak pare lat temu snowboard) :D a pewno skaczesz juz ze 2 lata na nartkach nie? (to oznacza ze nie jestes komercyjny:PPPPPP)

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

ja bym tego narazie komerchą nie nazwał... dużo zależy od tego jakie nastawienie będą mieli rookies... po sezonie czy w trakcie zobaczymy jak zmieniło sie oblicze fs

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

a tam gadka szmatka pusty frazes komercja. powiem brzydko a rzadko to robię na forum: jebie mnie to czy coś co robię i co sprawia mi kupę radochy jest komercyjne i czy pokazuję to w co drugiej reklamie i jak do tego podchodzą inni ludzie. to jest moje życie i moja zajawa. przynajmniej dla mnie nie ma znaczenia jaka jest moda. cieszę się jak w sklepach, w których nawet nie mają pojęcia czemu te narty mają podgięte tyły, tego typu narty się pojawiają i jest ich coraz więcej, bo jest taniej i większy wybór, nie muszę szukać nart przez 2 miechy. i nie obchodzi mnie to, że ktoś kupuje takie narty bo przeczytał w najnowszym wproście, że takie narty to najnowszy trend. sram na to. sram.

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

I co z tego!! Cieszmy się! Co chcecie być oryginalni? To załóż na nogi deskę do prasowania... dzięki tej waszej "komersze" może się szarpną na więcej dobrych snowparków w Polsce

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

bardzo dobrze ze sie nartki TT pojawiaja w roznych miejscach. wieksza konkurecja to nizsze ceny (to chyba nawet bardzo dobrze!). wieksza dostepnosc nart zwiekszy popularnosc sportu i moze wiecej osob sie zainteresuje, zacznie jezdzic i zalapie zajawke. a tak po prawdzie to w wiekszosci sklepow malo wiedza o tym czym chandluja (w tym przypadku narty...). a najlepszym textem sprzedawcow jest to ze te narty "wybaczaja bledy" na to ludzie leca, wiem bo sam tak popchnolem pare desek ;)

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Ja tak na prawde nie wiem o co chodzi. Jak sport nie jest znany to lipa, bo nie ma snowparków, nie ma gdzie jeździć i w ogóle to przydało by się coś zrobić. A jak już ktoś robi, i jest kasa na snowparki i dla zawodników i sponsorzy to nagle ktoś wali tekstem że to komercha i do dupy. Zastanówcie sie czego chcecie...