16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

orki napisał/a:

Zastanówcie sie czego chcecie...

Śniegu kureffka, śniegu !!! :D

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Leeso napisał/a:

Śniegu kureffka, śniegu !!! :D

wkoncu madrze i konkretnie ;)

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

ammm.. i ja sie pod tym podpisze... :D

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

nie wiem co komu przeszkadza ze corz wiecej ludzi zaczyna jezdzicna tt, po I miec takie narty to jedno a uzywac ich w celu w jakm zostaly stworzone to 2, zobaczymy czy bedzie wiecej osob ktore cos beda skakac czy kupuja je tylko dlatego ze sa ladne (chcialbym zobaczyc typa albo typiare na tt-kach jezdzaca w piankach <lol>) a to ze zrobilo sie troche glosniej o fs ostatnio to dobrze bo moze w koncu powstanie troche wiecej snowparkow.

no i oczywiscie tez chce snieguuuuuu bo jazda po dywanie jest jednak mniej przyjemna... ;-)

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

a co do używania TT nie do FS to nie podniecajcie się jak zobaczycie jakieś starsze małżeństwo które pomyka na TT z telemarkami jakąś skiturową traską! każdy kupuje to co wygodne dla niego, a nie musi być w 100% zgodne z utartym stereotypem. Jak bede miał ochote to wyskocze na trialu na autostrade i też ktoś będzie chrzanił że dawniej to trzeba było w klubie być żeby załatwic sobie motorek a teraz to każdy moze sobie kupic?!

Zamknąć ten temat bo Pepper to co chciał to nam wyznał na początku (aż łezka mi się w oku zakręciła) a reszta to pieprzenie o szopenie
elo!

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

jezdze drugi sezon i mam troche inne podejscie od ludzi ktorzy zaczynali z tym w naszym kraju

troche inaczej sie bedzie na to patrzylo z ich strony, kiedy pojawiaja sie ludzie z niewiadomo skad, niewiadomo po co i zaczynaja cos gadac na ten temat. Fajnie jest byc unikalnym i jednorazowym w tym co sie robi ale fajnie tez jak widzisz kogos w tt na stoku. To juz kwestia podejscia czlowieka. To juz widac na tym forum kiedy to kiedys daje glowe ze bylo 20 userow zarejestrowanych i oni miedzy soba pisali znajac sie z meetingów.

Ogólnie to sorry jeżeli komuś w czymś przeszkodziłem interesując się 2 lata temu freeskingiem ;)


pozdro ziomki i obojetnie jak bedzie to bedzie dobrze bo praktycznie wszytsko zalezy od nas ludzi ktorzy na takich nartkach smigaja.

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Po prostu czasy się zmieniają i kolejne pokolenia mają "łatwiej". Wiele prosów FS zaczynało na prostych dechach podskakując na muldach i kręcąc helikoptery, a dopiero później dostali TT i obczaili raile. Po prostu jeśli masz możliwości do nie odmawiaj tylko bierz ile tylko możesz i koniec kropa.
Może my za kilka lat będziemy jeździli na nartach zaokrąglonych z każdej strony?

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Tak czy siak wiele osób zaczyna przygodę z freeskiingiem nie potrafiąc używać krawędzi i skręcać porządnie :]

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Noo... Z tym się spotkałem... Kolega nie umiał jeździć prawie wcale na nartach, a brał się za boxa na PFO :D. Złamał sobie rękę z przesunięciem kości, odpryskiem, naderwaniem ścięgien i w ogóle masakra mu się stała z łokciem :D. Może niektórzy pamiętają jak na ostatnim PFO ktoś wpadł do szarotki ze złamaną łapą i później "ratował" go GOPR? (Byli tam wtedy chyba wszyscy bo to była przerwa przed railami nocnymi) To właśnie był ten kolega :D

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

no pamiętam
kurde troszke potem wiekszą uwage zwracalem na ulozenie rąk przy slidach:)

26 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

tylko jeśli dobrze pamiętam (i imprezy mi się nie pochrzaniły) to gość się wbił na boxa na rejsigówkach jakichś z ostrą jak brzytwa krawędzią :P

27 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

ja też właśnie pamiętam, że koleś wbijał się na rejsówkach na boksa :P

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

daletego prawdziwy test skillsow mozna przeprowadzić w lajtowym bc ;). nie sztuka jechać na wprost na skocznie po ubitym terernie...

29 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

ooooooooo tak, zgadzam sie w 100% :P a wiec  zapraszam w Beskidy :) i na pare odcinkow specjalnych ktore mialem okazje poznac...

30 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Widze tutaj już dochodzi do poziomu kto ma wiekszy skill.Ale musze sie zgodzic na dopiero na bc widac jaki kto ma poziom w jezdzeniu...