31 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Tommy napisał/a:

tylko jeśli dobrze pamiętam (i imprezy mi się nie pochrzaniły) to gość się wbił na boxa na rejsigówkach jakichś z ostrą jak brzytwa krawędzią :P

Ale nie przez to się wywalil. On w ogóle nie miał pojęcia co ma zrobić jak już wskoczy na boxa. Przejechał kawałek, i zaczął spadać twarzą do przodu. Chciał się jakoś wyratować i lewą ręką złapać boxa, żeby nie spaść na dół (bo ten box był na takiej usypanej hopce chyba) no ale nie udało mu się, nie trafił w boxa i poleciał całym ciężarem ciała na rękę :D.

A co do ostrych krawędzi - ja jeździłem na naostrzonych rc czwórencjach po railach i tylko raz mi się wbiła. Jechałem zadowolony na DREWNIANEGO raila w Zielencu, ale niestety okazał się nienasmarowany. Krawędź się wbiła, a ja po dziesięciu frontflipach, wylądowałem 5m dalej :D

32 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

no i pochwalić. A nawiasem mówiąc, czy tylko ja zauważyłem że w temacie odzywają się tylko osoby które nie mają nic wspólnego ze sponsorami? A wiecie dlaczego? Bo teraz sobie pomykaja gdzieś na nartach zamiast rozwodzić się nad tym czy to komera czy nie, Czy Crop ma dobre ciuchy i bóg wie jeszcze co tu padnie.

33 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

komercja jest potrzebna, niekomercyjny to może być sracz z nieheblowanych desek, ale raczej  nie przyciągnie tłumów.
Chcecie mieć snowparki, zawody, filmy itp. a to w c h u j kasy kosztuje. Spróbuj odpalić skromny snowpark nie żebrząc w firmach o kapuchę...no way.
Dobrze, że w końcu ludzie chcą zarobić na freeski, bo tylko dzięki temu będzie można jakoś sensownie uprawiać ten sport.

34 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Dla przypomnienia dodam, że najlepsze skocznie jakie powstały w tym roku na polskich stokach zostały właśnie zrobione przez narciarzy i dla narciarzy! To my wprowadzamy rewolucję na stokach! Dzięki wizji takich ludzi jak Leski, Sołtys czy też Gnali z Kostkiem mamy możlowść pchania tego sportu na kolejny poziom. PFO, projekt Wierzyca czy też wsparcie tu i ówdzie firmy z czerwonym bykiem pozwalają nam przenieść ten sport w kolejny poziom i pokazać malontentom, że tak naprawdę to progresywni narciarze są zajebiście potrzebni na stokach to dzięki nim wreszcie się coś dzieje.

35 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

proca!

36 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

oui...sama prowda...

37 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

tenczi, zapomniałeś dodać swojej skromnej osoby :) bez twoich filmów nikt by nie zobaczył na jakim poziomie jest free w Polsce.

38 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Tenczys napisał/a:

Dla przypomnienia dodam, że najlepsze skocznie jakie powstały w tym roku na polskich stokach zostały właśnie zrobione przez narciarzy i dla narciarzy! To my wprowadzamy rewolucję na stokach! Dzięki wizji takich ludzi jak Leski, Sołtys czy też Gnali z Kostkiem mamy możlowść pchania tego sportu na kolejny poziom. PFO, projekt Wierzyca czy też wsparcie tu i ówdzie firmy z czerwonym bykiem pozwalają nam przenieść ten sport w kolejny poziom i pokazać malontentom, że tak naprawdę to progresywni narciarze są zajebiście potrzebni na stokach to dzięki nim wreszcie się coś dzieje.

TO SA SWIETE SłOWA!!!

No,własnie... dzieki Tenczas!!!. Własnie to chciałem napisac. a nie sklepy, markety i cały ten chłam. Kto chciał TT to je miał...Licza sie ludzie, a nie małolaty wylansowane na Tanera (z całym szacunkiem dla niego).Dla porównania skateboard przez chwile wszedł w wielka komerche,ale naszczescie sa ludzie którzy to naprawiaja(wiem cos o tym bo zaczynałem przygode z deska na poczatku lat "90) Mozecie sie z tym  nie zgodzic  ,ale takie jest moje  skromne zdanie!!!

Pozdroffki dla wszystkich!!! I tak jak mowi Bushman trzymajac swoj ulubiony trunek w reku "najważniejszy jest freeski...albo nie"
Mistrz!!!

39 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Ojj ludzie ja niektorych nie rozumiem... Osobiscie jeżdże też na rowerze extremalnie. I tak naprawde niby popularniejszy sport od freeski, a mimo to każdy sie ucieszył jak powstała reklama ery co smigaja na rowerach zjazdowych.

Ot co.

Cieszymy sie że nasz sport trafia do wiekszego grona odbiorców, może stać się zrozumiany przez cywili, i nie krytykowany.

Uwazam ze tak samo powinno sie podejsc do tej waszej "komercji" w 3ski... Choc gdzie tu komercja?! To wszystko idzie w dobra strone, a nie traci na oryginalności...

Inna sprawa z tymi dzieciakami co pojawiaja sie w kazdym sporcie ex, jak taki 12 latek wbija na forum i czuje się elo... Ciezko sie tego zjawiska pozbyć ;P Amen.

40 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

hej ja mam 12 lat! :D

41 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Ja mam prawie 13,ale prawie robi zaczną roznice he he

42 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

sołt napisał/a:

komercja jest potrzebna, niekomercyjny to może być sracz z nieheblowanych desek, ale raczej  nie przyciągnie tłumów.
Chcecie mieć snowparki, zawody, filmy itp. a to w c h u j kasy kosztuje. Spróbuj odpalić skromny snowpark nie żebrząc w firmach o kapuchę...no way.
Dobrze, że w końcu ludzie chcą zarobić na freeski, bo tylko dzięki temu będzie można jakoś sensownie uprawiać ten sport.

DOKŁADNIE!!!
Wiem coś o tym bo zanim zacząłem jeździć freeski, pomykałem sobie na desce (SKATE, nie snow :P). To dzięki temu wkręciłem się w "FRISTAJLA ":D. Niestety mieszkam w zasranym małym miasteczku i odkąd pamiętam wszystko musieliśmy sobie sami załatwiać. Wygraliśmy dwa razy z rzędu konkurs fundacji na rzecz młodzieży. Dostaliśmy za każdy konkurs 4,5tys. Za pierwsze, mieliśmy ambitny plan - zbudować skatepark. Wszystko szło zgodnie z planem. Miejsce, na którym miał powstać, zaczynało być przygotowywane - koparki itd. - Dostaliśmy to za friko bo ojciec jednego z nas nam załatwił. Za 4,5 tys. kupiliśmy rzeczy najważniejsze takie jak : prawa do ziemi, piasek. Niestety nikt z nas nie miał wtedy 18 lat i zostaliśmy poprostu OLANI. To co kupiliśmy gdzieś przepadło. Nikt nie wiedział gdzie to się podziało. Było świetnie - straciliśmy 4,5 tys.

Na szczęście był wśród nas ktoś, kto nie porzucił swoich planów i nie zniechęcił się stratą kasy. Pojechał kolejny raz do Warszawy (bo tam odbywał się konkurs) i po raz drugi wygrał. Wiedzieliśmy, że nie ma sensu starać się znowu o skatepark, więc wymyśliliśmy coś innego. Dzięki zapałowi młodzieży mojego miasta, stoi teraz u nas własnoręcznie wykonana przez nas MINIRAMPA. Pewnie ktoś się będzie śmiał, że jakiś syf zrobiliśmy, ale grubo się pomyli. Odwaliliśmy kawał dobrej roboty, a pomiędzy NASZĄ MINIRAMPĄ, a minirampami TECHRAMPS, nie ma praktycznie żadnej różnicy.

Tak to jest niestety mieszkać w Polsce i co jeszcze gorsze, w durnym miałym miasteczku, które całe swoje pieniądze wkłada w jakiś posrany klub piłkarski, który i tak nigdy nic nie osiągnie...

43 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

przyznaj się, że jesteś z Wrocławia :P

44 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Pomyliłeś się o 84 km na południowy-zachód :D. Jak jedziesz od Wrocka do Zieleńca, to przejeżdżasz przez zajebiste miasteczko, a dokładnie jedziesz obwodnicą:D. Tym miasteczkiem jest Bardo, może ktoś słyszał :D?

45 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

tenczi MC ;) -big masta rymów :)